• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    OMNIHASH: já bych taky chtěla na nástěnku - bydlím u Zvonařky a taky bych doplnila zásadní podniky:
    bar Sbohemrozume http://www.sbohemrozume.cz/ - příjemná obsluha, otevřeno dokud se pije, na jídlo hermelín a utopenci, obrovskej výběr rumů(!), Svijany
    restaurace Zvonařka - http://www.restauracezvonarka.cz/ trochu dražší, ale jídlo výborný, plzeň, příjemný prostředí, krásná zahrádka, v létě grilovačky, dobrý na pořádání různých větších akcí
    restaurace U Wébrů - http://bruselska.cz/uwebru/ výborně vaří, příjemná obsluha i prostředí, ceny trochu vyšší, hoeagarden a další, dá se tam koukat na sportovní přenosy
    indická restaurace Beas Dhaba - http://www.beas-dhaba.cz/belehradska/?l=cz výborná ostrá jídla, rychlá příprava (system výdejna obědů:), ceny lidové, porce veliké, čerstvé lisované džusy, příjemné prostředí
    S161
    S161 --- ---
    MR_DAN: no taky jich par znam jmenem, treba zuzka je jasna :)))
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    S161: klasicka smradlava knajpa...to vsechno by bylo vpohode, dokud nejsi schopnej zacit jmenovat tamni stamgasty podle jmena :D ...ale jinak je to tam prej dobry na sportovni prenosy
    kajetan ma zahradku ve dvore, obehnanou trimetrovou zdi, takze zadnej vyhled, ale jinak celkem utulna..jde se na ni jako z ty zadni mistnosti jak je fotbalek
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    OMNIHASH: Ale tak snaha se cení ne ;)
    S161
    S161 --- ---
    kajetan ma zahradku:??? to uz jsem tam fakt dlouho nebyl :) u stelceru me bavi jen to jak je mam blizko, jinak je to takova ta klasicka spinava smradlava knajpa :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    S161: nojo, my jsme hulili akorat na zahradce, jinak vevnitr ne, nebo o par pater vejs na balkone :-)) ale dokazu si predstavit, ze to tam bylo driv lepsi, protoze znam urcite v okoli dost hospod, kam zajdu radsi
    ke stelcerum chodi chlastat muj fotrik, tak jsem to tam nikdy nejak moc nemusel, ale lokalita je to bezvadna, o tom zadna :-)
    S161
    S161 --- ---
    MR_DAN: Tyvole v kajetanovi jsem vyrostl :)) ale to se tam smelo jeste hulit a bylo to tzam takovy v pohode... zadna stella a tak .) tedka jsem nahore ve slezsky (jak jsou stelcerovi) a taky super :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Jo a - VIXLE tohle není info, který by si zaloužilo na nástěnku
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    jestli chcete něco přidat na nástěnku, pište prosím příspěvky s diakritikou, ideálně ve stejný formě jako na nástěnce, ať to nemusím pokaždý přepisovat jako debil.
    KIGO
    KIGO --- ---
    TAGI: cikánský vinohrady
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    jo uz sem si vzpomel - Miluj blizniho sveho v Lublansky, prijemna mlada obsluha, dobry pivko + tocena kofola, hezkej vyhled (smerem na bar :) a pres poledne tam maj i nejaky menicka za fer ceny.. a v lublansky este Bucibar, tam moc nechodim tak nemuzu soudit, pivko za 25,- a typek co byl posledne za barem je docela zabavnej :)
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    kdyz uz sme u toho co chybi na nastence tak Gambac ve Varsavsky - takova prumerna putyka, ceny v pohode, jidlo taky ujde (vyborny burty na pivu..) a este sem chtel napsat neco ale uz nevim co :)
    WICHY
    WICHY --- ---
    koukal jsem (nebo jsem se mozna prehlidl, v tom pripade sorac), ze ve vyctu hospod nemate Sokool - ten je v objektu haly TJ Sokola Kral. Vinohrady v Polsky. Zahradka, vevnitr celkem utulno, ceny piti nadstandart, jidlo standart a hlavne vynikajici - zejmena proto, ze to vlastni Radek Subrt, obecne povazvanej za jednoho z top kucharu v Praze. Na jidelaku neni milion polozek, ale tak akorat a od kazdyho neco
    BLAF
    BLAF --- ---
    TAGI: Sarajevska taky.
    Asi se necham jmenovat arbitrem geographiae :)

    Z prihranicnich putyk navstevuji akorat Souterrain.
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    MR_DAN: hehe... tiskarna, tam se chlasta o zavod:D.. pivnice jak ma bejz:) IV. cenova skupina :D
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    TAGI: Ghetto, jednoznacne :-) nebo Tiskarna
    TAGI
    TAGI --- ---
    Jinak jsem tady chtěla najít info o hospodách v mym oklolí a taky někoho, kdo do nich chodí... ale jak tak koukám, "na hranicích" se toho asi moc neděje...
    TAGI
    TAGI --- ---
    BLAF: Pod Karlovem byla jen lokace. Má ulice se jemnuje Sarajevská. Takže můžeš hledat znova... ale v občance mám napsáno VINOHRADY.
    BLAF
    BLAF --- ---
    TAGI: I vsak jo, jedine, co mi tam u vas vadi je, ze je to odtama vsude do kopce :)
    TAGI
    TAGI --- ---
    BLAF: Hej! To nejsou hnusný Nusle. Náhodou je to tu pěkný, mám krásnej výhled na Vyšehrad (i když mi trochu zaclání nuselák) a znám člověka, pro kterýho je to vysněná čtvrť.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam