• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    BLAF
    BLAF --- ---
    Je to jasne, predavkoval se Glutamanem!
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    NANTHEI: mě to přišlo vtipný právě ve věci různejch mýtů, který kolem tohohle druhu stravovacích zařízení jsou..

    ale asi to neni zas taková storka, tak mě berte s rezervou prosím :)
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    ne ze bych chtel sirit nejak scestnosti, ale co je to za hovadinu, aby nekoho odvezla sanitka s diagnozou 'plnej pupek'?
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    DYSTOPIK: jo jako vtip dobrej, ale jako bys neznal nyx, proboha... někdo tady může začít panikařit, že číny na vinohradech jsou toxický.

    navíc jsi napsal "ASI se přežral", což vypovídá o tom, že vlastně vůbec nevíš, proč ho ta sanitka odvezla ;))
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    NANTHEI: dyť jsem psal, že se asi přežral. nemyslim si, že by tam vařili z něčeho závadnýho

    to je fuk, to měl bejt jen takovej frk, když se tady krom toho řekněte prdel měsíc nic nestalo..
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    DYSTOPIK: no tak než tady budeš psát něco takovýho, tak spíš zkus zjistit, PROČ ho ta sanitka odvezla ;)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    jeden vinohradskej špek:
    týpek co se nám v práci stará o počítače si dal včera k obědu čínu (někde v okolí míráku) a odvezla ho sanitka :)
    podrobnosti neznám a nechci aby to vypadalo zaujatě - podle mě se jen přežral, ale zkusim zjistit, kde byl.. :)
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    Prodám lístky na zítřejší (úterní) koncert Jiřího Schmitzera v Balbínce!!! Spěchá
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    nejakej tip na dobrou pizzerku s rozvozem za levno?
    KTAIWANITA
    KTAIWANITA --- ---
    WICHY
    WICHY --- ---
    NIK0DAS: hele Niky to nevim...ja se o cukrarny az tak dalece nezajimam.)))
    NIK0DAS
    NIK0DAS --- ---
    WICHY: Souhlasim, muzu Sokool taky jen vrele doporucit. Mam pocit ze Subrt otevrel ted na Flore i cukrarnu ne?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DAWIDOS: jaá chodim na francouzskou - mezi jana masaryka a mírákem je výborná optika, opravy zadarmo, moc příjemná obsluha
    FIN
    FIN --- ---
    nedávno jsem si musel nechat dělat dvoje nové brýle, tak jsem tam zašel. (naposledy jsem si tam kupoval lenonky od okuly před lety na gymplu.) zmocnila se mě totální spokojenost - tak strašně vstřícnou a ochotnou obsluhu, která mi pomohla vybrat vhodné brýle, aby mi seděly a dobře vypadaly a to skutečně a nikoliv jen s ohledem na to, kolik ze mě vytáhnou (jinými slovy: klidně radili i levnější domácí značky oproti zahraničním dražším), to už jsem věky u žádné služby nezažil. nakonec jsem koupil domácí i zahraniční drahé a mám v plánu se stavit pro rezervní titanky.

    a perla největší: když jsem řekl, že spěchám, protože mám jedny staré a výrazně se mi změnil zrak a mám rozdělánu práci, řekli nakonec, že to bude večer téhož dne (bylů asi 10 dopoledne). nakonec mi ve dvě volali, ať si přijdu. bez jakéhokoliv příplatku.
    FIN
    FIN --- ---
    optik spektrum
    vinohradská 65

    www.optik-spektrum.cz
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    Měl by někdo tip na dobrou a prověřenou optiku v okolí? Dohnaly mě povinnosti a musím si pořídit brýle, takže bych uvítal nějakou radu. Osobně vím o A-Optice ve Slezské, tu mě pár lidí dopuručovalo (ale nemusí být jen u nás). Díky!
    CU_ALLAIDH
    CU_ALLAIDH --- ---
    Zdravim vsechny ... hledam nekoho z vrsovic blizko slavie se psem. Mam triletyho Thajskyho ridgebacka a potreboval bych k nemu partaka. Pokud by mel nekdo zajem na vikendovy venceni budu vdecen. Diky
    KTAIWANITA
    KTAIWANITA --- ---
    30.11! :) CHyba se vloudila
    ABS
    ABS --- ---
    KTAIWANITA: ted nechci rypat ale do 31.11.2008 asi nepotrva. jen by mne zajimalo ci tam ma byt 30.11. nebo 31.12. mozna bych mel zajem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam