• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    SUVA_: tam maj dobrůtky.. jak řikáš - houska za 25, ale za to echt dobroučká
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    JANDOUR: hele hned na začátku korunní otevřeli celozrnný pekařství, sice malinko dražší, ale luxus, navíc když jsi tam prvně tak ti daj od všeho ochutnat:D
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    BLAF: mno, já jsem sice taky chtěla říct, že si fin nemůže být úplně jist tím, že ho předtím vždycky ostříhali dobře, protože ani teď si on sám nevšiml, že ho ostříhali špatně, ale.... ;) já tam nebyla.
    BLAF
    BLAF --- ---
    NANTHEI: Tam krome ucnic podle vseho nikdo jinej nedela, me tam neostrihali ani jednou dobre (a navic je to vpravde predrazene)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    FIN: tu větu v závorce jsi viděl? ;)
    FIN
    FIN --- ---
    NANTHEI: ano, myslím to, kde mě jednou učnice ostříhala špatně a asi x-krát v minulých letech to bylo bez problému.
    JANDOUR
    JANDOUR --- ---
    Nevíte někdo o nějaký dobrý pekárně s koláčkama v okolí Míráku, která by měla otevřeno v sobotu dopoledne? Vim tam o Ječmínkovi na začátku Francouzský, ale to je opravdu tristní šuliňáreň...
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    FIN: myslíš to, kde tě naposled ostříhali tak, že to ne-kadeřnice musela 10 minut zarovnávat? :P
    to je opravdu doporučeníhodné (vím, že to bylo jednou a že to byla zrovna učnice, ale to neznamená, že na ni nemůže narazit ještě někdo další;)
    BLAF
    BLAF --- ---
    FIN: Coz je podle me jedno z nejhorsich holicstvi na Vinohradech

    ZMAR: Doporucuju roh Radhostske a Premyslovske, standartni strihani tam bylo naposled za 90. Pripadne, co si vzpominam, tak na Orionce (primo na zastavce) to bylo tez nejak za levno...
    FIN
    FIN --- ---
    ZMAR: spíš 100 - 120 za sestřih nakrátko. každopádně roh nám. jiřího z poděbrad a mánesovy.
    EDERA
    EDERA --- ---
    ZMAR: Za 80 Kč stříhají tak leda děti.:-))
    S161
    S161 --- ---
    petru a rossi na anglicky, sice tak za 120,- ale jsou tam prijemny a dokazou splnit moje jediny prani ktery vzdycky rikam :) abych nevypadal jako uplnej debil :)
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    zdravim.. nemate nekdo typ na obycejne kadernictvi na vinohradech kde umi ostrihati pany od 80 do 100kc? :)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Díky všem, něco už si z toho vyberu, protože kousek od jednoho bydlím a kolem druhého jezdím do práce:).
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    belehradska pod schodama z budece 4 kontejnery vcetne toho na kartonovy krabice..
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    nebo je tady jeden u toho parkingu před obchodnim soudem
    pak jsou tušim s takový ulici, která spojuje krkonošskou a polskou

    spíš záleží kde bydlíš
    FIN
    FIN --- ---
    JOSEF_K: kontejner na "kartony" je na rohu kladské a korunní
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Nevíte někdo, kde je na Vinohradech kontejner na tetrapacky? Nějak se mi ho nedaří najít a začínám být zavalen krabicemi od džusu:(.
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    KU_RE: máš pravdu... i když je to vlastně furt ta samá ulice :)
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    RUDIEE: to bude libicka.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    RUDIEE: dík za tip
    to už dneska neni jen tak, sehnat černobílej film..:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam