• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    bdící obluda v tunelu je rozhodne min nebezpecna, nez ty zrudy, co zijou nahore v parku :)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    zizkovskej tunel je uz davno v pohode. osvetleny, a kdyz uklouznete tak nejedete az dolu .. a liduprazdny.
    EDERA
    EDERA --- ---
    FIN: Ano, se vzdělaností jsme na dalekém severu měli velké problémy:-))
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    Zizkovskej tunel uz davno neni co bejval...nedavno jsem jim prosel sam, po setmeni a ani trochu jsem se nebal :-(
    Nejak uz po obou stranach moc zrekonstruovali ty baraky, ze to tolik nezavani podvnejma existencema a navic tim tunelem kazdou chvili nekdo projde nebo projedou benga....jo, kde jsou ty casy, ted uz neprazakovi reknete, ze tam nema chodit sam, ze se tam ztracej lidi a pribejvaj volne vnitrnosti a on vam to pomalu ani neuveri :-)
    FIN
    FIN --- ---
    EDERA: hm, zdá se, že vám tam určité skutečnosti hanebně zamlčují...
    EDERA
    EDERA --- ---
    FIN: Já chodila na zeměpis mimo Vinohrady.
    EDERA
    EDERA --- ---
    JOSEF_K: Párkrát jsem se přiblížila k ústí toho tunelu. Linul se odtamtud tak nesnesitelný zápach, že tam nepochybně musí žít nějaká obluda z řecké mytologie (možná kraken?). A v téhle lokalitě si těžko může dovolit být vybíravá a požírat jen nevinné panny.:-))
    FIN
    FIN --- ---
    EDERA: asie je na východ od karlínského viaduktu, jak se ví z hodin zeměpisu :-)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    EDERA: Jednáš rozumně. Duchovní lid sice tvrdí, že je tam brána do jiných světů, ale já tvrdím, že jsou tam bandy podivných existencí, které mě jen tak pro srandu králíkům podřežou. Kdepak, tam bych nevlezl. Ale je škoda té terénní vlny, protože by se tam jinak dala v nestřeženou chvíli odvést Vltava:).
    EDERA
    EDERA --- ---
    MR_DAN: Asie je ještě VÍC na východ.:-))

    JOSEF_K: Nejsem sebevrah, tunelu se vyhýbám.
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    EDERA: Ne, Asie začíná za náměstím Jiřího z Poděbrad směrem na Žižkov:). Pak ještě můžeš prolézt tím tunelem pod Vítkovem, ale tam už ti Bůh pomáhej, neboť HIC SUNT LEONES.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    EDERA: nechces tim doufam narazet na cast Vinohrad lezici na Praze 10? uz takhle nam dali dost na frak s tim parkovanim a jeste nas odsunout do asie? :-)
    FIN
    FIN --- ---
    EDERA: dle skladby obyvatelstva soudě je část žižkova v indii
    EDERA
    EDERA --- ---
    JOSEF_K: Asie je na východ, ne? Žižkov je na sever.:-))
    FIN
    FIN --- ---
    JOSEF_K: my, patricijové ze starých vinohradských rodin, si tu dekadenci pěstujeme už dlouho :-)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    EDERA: To je v Asii?

    FIN: Mazané:).
    FIN
    FIN --- ---
    JOSEF_K: ale zjistí - chodím to zrádně sypat do kontejnerů na praze 3, protože to mám za dva, tři rohy :-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    JOSEF_K: Všude je něco. My zas musíme třeba kvůli pasům riskovat a vypravit se na Žižkov.:-))
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    EDERA: Neprovokuj! My máme dvojku rádi i přesto, že tady člověk nezjistí ani to, kdy a kam přistaví kontejner:)).
    EDERA
    EDERA --- ---
    Tý jo, začínám mít dojem, že Praha 3 je jiná planeta. Dneska jsem si byla pro novou parkovací kartu, přičemž čas, kdy se mi to hodí, se dal zarezervovat po internetu. V poledne jsem napsala e-mailem dotaz na školský odbor MÚ a odpověděli mi během pěti minut. Samá příjemná překvapení.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam