• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    EDERA: aha!takze nejsem sam, kdo s ni bojuje! :) me se ji zatim povedlo jen otrhat, a ztencit. planuju ji dlouhodobe namacet vodou :( prozatim mam nalepky vedle sebe 2. ale jak si predstavuje urad prineseni nalepky tak aby byla citelna v pripade napriklad prodeje auta, skutecne netusim :-/
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    EDERA: Fénem možná... jako dálniční známku.
    EDERA
    EDERA --- ---
    OPTIKUS: Tak oficiálně se tomu říká karta. Ale nalepuje se to, tak nálepka:-)) A drží to teda jak helvétská víra.
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    NAlepku???
    EDERA
    EDERA --- ---
    Uf. Nemáte někdo tip, jak příště dostat z předního skla auta parkovací nálepku tak, aby to netrvalo třicet minut a aniž bych si přitom ulámala nehty? I pro benzínový čistič skvrn jsem si došla, ale pomohl jen velmi nepatrně.:-((
    EDERA
    EDERA --- ---
    MR_DAN: Vodojem! To je to slovo, co jsem si na něj nemohla vzpomenout.:-))
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    MR_DAN: aha, ted mi to doslo, myslis ten vodojem, co je za vodarnou a dva dalsi na orionce ....
    ja myslel, ze rikas vodarensky pahorky normalne celymu vinohradskymu kopci :-D
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    EDERA: jo takhlee, vodarensky pahorky prej, lol :-D diky, ten nazev se mi libi
    EDERA
    EDERA --- ---
    MR_DAN: Tak až zas takovej výhled tímhle směrem nemáme. Vypadalo to, že to jde z vodárenskejch pahorků, ale klidně to taky mohlo být ze staveniště u Orionky nebo tam někde.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    EDERA: a slo to z vodarny ze strechy, nebo odnekud z parku? jestli to slo ze strechy, tak mam takovej soukromej tip
    EDERA
    EDERA --- ---
    OPTIKUS: Ano, byl to ohňostroj, my jsme ho i viděli (patřil k těm vydařenějším). Spíš mi šlo o to PROČ zrovna včera ohňostroj?
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    Taky sem to slysel a nevim...
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    Ze by ohnostroj???
    EDERA
    EDERA --- ---
    Netušíte někdo, co měly znamenat ty rachejtličky nad vodárnou dneska?
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    bdící obluda v tunelu je rozhodne min nebezpecna, nez ty zrudy, co zijou nahore v parku :)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    zizkovskej tunel je uz davno v pohode. osvetleny, a kdyz uklouznete tak nejedete az dolu .. a liduprazdny.
    EDERA
    EDERA --- ---
    FIN: Ano, se vzdělaností jsme na dalekém severu měli velké problémy:-))
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    Zizkovskej tunel uz davno neni co bejval...nedavno jsem jim prosel sam, po setmeni a ani trochu jsem se nebal :-(
    Nejak uz po obou stranach moc zrekonstruovali ty baraky, ze to tolik nezavani podvnejma existencema a navic tim tunelem kazdou chvili nekdo projde nebo projedou benga....jo, kde jsou ty casy, ted uz neprazakovi reknete, ze tam nema chodit sam, ze se tam ztracej lidi a pribejvaj volne vnitrnosti a on vam to pomalu ani neuveri :-)
    FIN
    FIN --- ---
    EDERA: hm, zdá se, že vám tam určité skutečnosti hanebně zamlčují...
    EDERA
    EDERA --- ---
    FIN: Já chodila na zeměpis mimo Vinohrady.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam