• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    KASUMI: Já pracoval na zastávce Chodovská a výhled z kanclu jsem měl na tu šílenou bohdaleckou křižovatku, takže jistě chápeš, že na to místo nevzpomínám zrovna s láskou:).
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    JOSEF_K: jo, cesta je peklo
    sice jsem na stejne tramvaji (11), ale dostupnost mhd je tady vyrazne horsi... aspon mym smerem (na republiku)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    KASUMI: Já ještě nedávno jezdil do Michle do práce, takže vím, proč ta kondolence:).
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    :)))
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    KASUMI: Upřímnou soustrast:).
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    tak ja se oficialne odstehovavam z vinohradske.. uz od ledna bydlim v michli
    co do lokality zlaty vinohrady.. ale byt tu mame peknej :)
    DRED
    DRED --- ---
    zdravim nevite nekdo kde se daj na vinohradech koupit cerstvy ryby?Jmenovite potrebuju podkovy z lososa na grill :)
    EDERA
    EDERA --- ---
    BODY: Když jsem se s tím tak mořila, tak jsem měla sto chutí se na to vykašlat a nalepit novou kartu pod starou. Zabránila mi v tom představa, že by můj muž měl kecy, že zbytečně zabírám zorné pole. On to vyměnit ve svém autě zvládl a nestěžoval si. Že mu to taky vůbec nešlo a že proto trval na tom, ať si to vyměním sama, vyšlo najevo až následně:-))
    BODY
    BODY --- ---
    ja sem to nalepil castecne vedle a castecne pod tu starou a seru na to - kdo vymyslel debilni karticku mel myslet i na to jak s ni pryc
    SHHAV
    SHHAV --- ---
    já jsem to z toho okna dostal jenom houbičkou s jarem... ale tou hrubší vrstvou jsem to drhnul asi půl hodiny a bylo to všude... :-)
    táta to odstraňoval, když auto stálo na sluníčku a prej bez problémů... tak fén by asi pomoh... horší to bude se zásuvkou... :-)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    IKA: jo je. jo. pristi rok ... ;)
    IKA
    IKA --- ---
    HONZAF: , EDERA: hm, a ta farebna cast je na lepiacej strane? (t.j. lepi sa to zvnutra?)
    co to nalepit na nejaky kus priesvitnej folie a cele to potom prilepit na sklo napriklad kancelarskou lepiacou paskou?
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    houbicka nic nezmuze ve srovnani s novinama
    EDERA
    EDERA --- ---
    BLAF: Jar jsem včera vyzkoušela taky. Odložila jsem děti doma a odkráčela k autu vybavená kapesním nožíkem, vlhkou houbičkou s jarem, benzínovým čističem skvrn a lékárenským lihem. Nikdo mě nemůže podezírat, že nejsem důkladná:-))

    Ale fakt jste mě všichni potěšili, že vám odstranění parkovací karty též činilo takové potíže. Vyvozuju z toho, že závada nebyla mezi mýma ušima.:-))
    BLAF
    BLAF --- ---
    BLAF: A Jar tedy notne zredeny, to aby byl papirem nasaknut.
    BLAF
    BLAF --- ---
    STARDAY: Nikoliv, jak jsme po pul hodine snazeni zjistili - zakladem je Jar! Strhneme z nalepky co nejvic papiru (kteryho idiota napadlo podlozit to drsnym papirem), nasledne uzmeme novin, tyto zlehka smocime Jarem, prilozime na zbytky parkovacky a drbeme co nam sily staci :) Ale za pul minuty bylo sklo jak nove.
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    nebo to dat na rucni myti a pozadat je o odstraneni :)
    nicmene, jak nekdo psal dole, zaklad je teplo
    S161
    S161 --- ---
    myslim ze by to melo jit bud britem z tzv. rezaku, nebo se delaj takovy skrabky na sklo, ktery maj na konci neco jako ziletku... tim jde vsechno... a stoji to tak 30 kc...
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    EDERA: to jsem zkousel... i kdyz ehm priznavam asi trosku vetsim nozikem, lec stale kapesnim. jenze jsem pravak, a z prava je pochopitelne uz karoserie tak se tam nedostanu :)
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    EDERA: To taky nevim:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam