• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    S161
    S161 --- ---
    myslim ze by to melo jit bud britem z tzv. rezaku, nebo se delaj takovy skrabky na sklo, ktery maj na konci neco jako ziletku... tim jde vsechno... a stoji to tak 30 kc...
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    EDERA: to jsem zkousel... i kdyz ehm priznavam asi trosku vetsim nozikem, lec stale kapesnim. jenze jsem pravak, a z prava je pochopitelne uz karoserie tak se tam nedostanu :)
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    EDERA: To taky nevim:D
    EDERA
    EDERA --- ---
    GHOSTDOGG: Hmmm, a fén zapojený do elektřiny dostanu na náměstí jak?

    HONZAF: Dneska jsem si na to trpce stěžovala kamarádce a ta mi líčila, jak se s tím lopotil její otec a nakonec si k tomu přivolal kolemjdoucí hlídku městské policie:-)) Doporučuju vzít si na to malý kapesní nožík a odrýpat to. A zbylé lepidlo nakonec setřít benzinovým čističem skvrn.

    IKA: Je to papírové a drží to podstatně pevněji než dálniční známka.

    MR_DAN: Věř, že jsem k tomu měla sto chutí.:-)) Ale zase pak ještě řešit dálniční známku...
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    EDERA: vykopnout a nechat zasklit :-D celni sklo je v povinnem ruceni, tak to nejak hodit na to
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    IKA: obavam se, ze by s toho textilu uz nesla sloupnout. a navic parkovaci karta je z nejakeho papiru, a dalnicni znamka je spise plast..
    IKA
    IKA --- ---
    EDERA: neviem presne co je to za nalepku (nemam auto.:), ale ak sa podoba na dialnicne znamky, tak by mohlo pomoct, ze ju pred nalepenim na sklo parkrat nalepis na nejaky textil, ktory nechava take jemne vlakna (mancester je super). potom nebude lepit tak silno (stale to bude stacit na prilepenie na sklo, ale odlepenie bude podstatne jednoduchsie.)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    EDERA: aha!takze nejsem sam, kdo s ni bojuje! :) me se ji zatim povedlo jen otrhat, a ztencit. planuju ji dlouhodobe namacet vodou :( prozatim mam nalepky vedle sebe 2. ale jak si predstavuje urad prineseni nalepky tak aby byla citelna v pripade napriklad prodeje auta, skutecne netusim :-/
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    EDERA: Fénem možná... jako dálniční známku.
    EDERA
    EDERA --- ---
    OPTIKUS: Tak oficiálně se tomu říká karta. Ale nalepuje se to, tak nálepka:-)) A drží to teda jak helvétská víra.
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    NAlepku???
    EDERA
    EDERA --- ---
    Uf. Nemáte někdo tip, jak příště dostat z předního skla auta parkovací nálepku tak, aby to netrvalo třicet minut a aniž bych si přitom ulámala nehty? I pro benzínový čistič skvrn jsem si došla, ale pomohl jen velmi nepatrně.:-((
    EDERA
    EDERA --- ---
    MR_DAN: Vodojem! To je to slovo, co jsem si na něj nemohla vzpomenout.:-))
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    MR_DAN: aha, ted mi to doslo, myslis ten vodojem, co je za vodarnou a dva dalsi na orionce ....
    ja myslel, ze rikas vodarensky pahorky normalne celymu vinohradskymu kopci :-D
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    EDERA: jo takhlee, vodarensky pahorky prej, lol :-D diky, ten nazev se mi libi
    EDERA
    EDERA --- ---
    MR_DAN: Tak až zas takovej výhled tímhle směrem nemáme. Vypadalo to, že to jde z vodárenskejch pahorků, ale klidně to taky mohlo být ze staveniště u Orionky nebo tam někde.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    EDERA: a slo to z vodarny ze strechy, nebo odnekud z parku? jestli to slo ze strechy, tak mam takovej soukromej tip
    EDERA
    EDERA --- ---
    OPTIKUS: Ano, byl to ohňostroj, my jsme ho i viděli (patřil k těm vydařenějším). Spíš mi šlo o to PROČ zrovna včera ohňostroj?
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    Taky sem to slysel a nevim...
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    Ze by ohnostroj???
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam