• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    REELOO: prijde na to ve ktery casti... Napr. CZFree
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    REELOO: UPC
    REELOO
    REELOO --- ---
    Ahojte, nevite nekdo, kdo vsechno poskytuje na Korunni pripojeni k internetu? Zatim vim jen o O2...
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    DRED: varej. web maj uveden. ale vede na kolkovnu group, kde po sokolovne neni ani stopy :)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    LENGYANG: to ja taky ;o) pristi sobotu jdu ten bar naproti me objevit :o))
    LENGYANG
    LENGYANG --- ---
    DRED: hm, bohuzl web jsem si nepoznamenala, ale nakoukla jsem tam a vypadalo to moc dobre ....
    MEDAN: jojo, tak mam rada takova mista, ale zaroven rada objevuju ....
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    DRIXIS: oprava....sem nejak nezaregistrovala tu spravnoucenu :-) takze pivko za 28 =)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    LENGYANG: stara, dobra a osvedcena ;o) ale hlavne tam, kde nekoho znam :o)
    DRED
    DRED --- ---
    LENGYANG: hmmm na to sem koukal kdyz to bylo rozdelany vypadalo to hezky musim prubnout...co neakej web?varej tam?
    LENGYANG
    LENGYANG --- ---
    U tech novych zprav: teke nove otevrena restaurace /hospoda roh Budečský a Slezky, jmenuje se sokolovna a toci tam moc dobrou 12°
    LENGYANG
    LENGYANG --- ---
    MEDAN: no to bude tim, ze chodis jen na stara znama mista :-)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    DRIXIS: teda na to, ze v safarikovy bydlim tak jsem si ani nevsiml, ze tu neco novyho je :o)
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    NOVE OTEVŘENÝ BÁREK:

    CONFESSIONS

    v Šafaříkově ulici (č.p. 11.) kousek za Ghettem

    Pivko Staropramen myslim ze 24,-

    Pohodová atmosfera, moc příjemně vymazlený prostůrek,
    taková smíchanina rasta klubiku a cajovny. Vsude se muzete rozvalit na velkym mnozstvi polštářů. Moc fajn akorát tak na ruma, špeka a relax...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MR_DAN: zelený a oranžový zóny sou kolem všech parků, stačí je object po obvoud a něco seš vždycky najde.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    WIFI: a vedle rigrace v Italsky je zelena zona, tj vecery a vikendy je to free
    WIFI
    WIFI --- ---
    jo a stím parkováním, třeba u pavilonu se dá přes noc stát zadarmo, než přijede zásoování a o víkendech se dá stát zadarmo tam kde je bílá čára, jinak to na noc stojí asi 40 korun
    WIFI
    WIFI --- ---
    mladeži, bydlím v Polské 24 a budu mít asap volný pokoj, je to 100 čtverečních a nájem je celkem 20k, tudíž půlka pro jednoho, je to v baráku bez výtahu, ale vřele doporučuji, je to prima na tvarování zadku. Slunný, po rekonstrikci, napůl zařízený nábytkem, nemám pračku (!). Pro nemilovníky zvířat...mám psa. jo a žádná televize ani nic podobného tam není z důvodu duševního klidu. pokud potřebujete bydlet nebo vite o někom kdo potřebuje, dejte vědět.
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    PArkovaci karta je pro lidi ktery nemaj trvaly bydliste na vinohradech a se sluzebnim autem uplne nejvetsi mrdtka jaka mohla magistrat napadnout..Tam uz nejde o par stovek za parkovani ale i o dane ktery clovek diky tomu musi zaplatit navic pac si musi vzit auto na smlouvu a platit!!!
    EDERA
    EDERA --- ---
    LUKACZECH: Bez trvalého bydliště nemáš nárok. No, já kvůli parkovací kartě nejen přehlašovala trvalý pobyt, ale i auto z manžela na sebe. Což teda považuju za absolutní pakárnu, protože na vlastnictví toho vozu se tím vůbec nic nezměnilo - pořád ho máme v SJM, ale provozovat ho holt musím já.

    DRED
    DRED --- ---
    RUDIEE: no tak asi pocitam s tim ze si casem tu kartu vyresi .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam