• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    DARKJESUS, MR_DAN:
    netreba flejmovat ohledne subjektivnich chutovejch dojmu a krupavosti rohlicku, nicmene na flore je otevreno i po pulnoci :) a kdyz nejaky parecky jeste ma, rad prihreje... Taky jsem jednou pri vysvedceni dostal 2 parky do jednoho rohliku ;D Kde je vas mirak ted?
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    MR_DAN: souhlas. na miraku byl vzdycky nejlepsi.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    BLAF: nejlepsi meli vzdycky na miraku a kdo rika ze ne, ten tomu houby rozumi :-)
    BLAF
    BLAF --- ---
    MIKULAS: Tam meli dycky nejlepsi paras siroko daleko...
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    DRED: sata potkavam obcas i nekolikrat denne, ale spis smerek na Floru :) Je ostrihanej.

    Joa mimochodem, kdo chodi pres Floru, urcite zna to obcerstveni s parkama v rohliku, jak tam prodava Chorvat, Babka a Prusa ;) Uz mnoho let luxusni servis (v podstate funguji celej muj zivot, ale predtim byli tusim v hotelu Flora)...
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    DRED: tak to slysim poprve... dobra zprava
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    KU_RE: nevim jestli budu mit usmev na rtech, az ho potkam, ale vzpomenu si na vas urcite :))
    DRED
    DRED --- ---
    jinak mate neaky echo o tom jak je to tedka s luzickou hospodou prej to nekdo koupil od tech honisku co tam byli a bude to prej zas normal knajpa
    DRED
    DRED --- ---
    kupodivu na zahradkach sem sata uz dlouho nepotkal ani tam nechodi moc jeho nasledovniku bohuzel uz tam ani nechodi tolik znamejch
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    DARKJESUS: jednou to prijde, a ty si na nas s usmevem na rtech vzpomenes;)
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    MR_DAN: takovy jsem tam nastesti jeste nepotkal a to tam na tom brku sedim vice nez casto :)) spis se vzdycky nekdo pta na papirky.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    jj, na satora ten popis neznel .. u toho bych spis cekal neco jako "sedeli jsme na vyhlidce na dvojkopci, davame brko a prisel uplne divnej typek, jestli mu dame pohulit, vubec nemluvil a ozevlil kazdyho o co mohl" :-)
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    MARKETUSHKA: Koukam, ze spravce klubu ma asi malo casu :) mohl by dat nekomu prava na nastenku, at se to zaktualizuje ;)

    KU_RE: jj, nakonec jsem to nasel, hledal jsem blby slova :) ale imho to neni on, tenhle typek vubec nemluvil a spis koukal skrz lidi, nez ze by se ptal jestli nekdo nema petkunahulenicko :))
    BLAF
    BLAF --- ---
    Ono je to tam vubec takove cele hrube neaktualizovane :)
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    DARKJESUS: nikdo z nyxu. jen takova postavicka vinohradska. par mesicu zpet tady probehla clekem cila diskuze prave na toto tema, myslel sem, ze to pujde vyhledat...
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    DARKJESUS: když jsme u tý nástěnky, Blue Velvet už taky pár let není...
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    btw co se tyce nastenky, nechci rejpat, spis informuju - Props uz neexistuje... bohuzel :(
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    KU_RE: nerikej, ze je to nekdo z nyxu...? :) filtruju vinohradsky postavicky jak o zivot, ale ani v diskuzich ani tady to nemuzu najit... co mas na mysli?

    WIFI: nn, tenhle rozhodne nepipal. nebo alespon ne tak, ze by byl slyset a bliz sem si ho poslechnout fakt nesel :D a jestli ses v Polsky, tak to mas Poco za dvema rohama, ne? :))
    WIFI
    WIFI --- ---
    :D, no já jsem na Polský

    jinak tech zjevu je v parku dost, ale myslim, ze nejznamejsi je ten starej pán se sokol kratasama vykasanejma pekne mezi pulky, jinak nahatej, posedava kolem maminek s kocarkama anebo korzuje

    nebyl ten pan co popisujes hlidac? musi se odpipnout skoro u kazdyho stromu, jakoze to zkontroloval :)
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    DARKJESUS: to by mohl bejt sato.. vyfiltruj si vinohradsky postavicky;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam