• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    WIFI
    WIFI --- ---
    OPTIKUS: výborně, jenom jste tam nedorazili, takže jsme skoro pukli :)
    WIFI
    WIFI --- ---
    DARKJESUS: jasně že budou, zase o vikendu :)
    WIFI
    WIFI --- ---
    DARKJESUS: dolu je to pesky tak pulhodka, nahoru tagem 8 minut :)
    chodim tam uz roky, kdyz jsem byla mladsi koza, tak to jeste byval Troll, ja si tam tehdy sla nakoupit a za barem stal takovej obrovskej chlap :D pak je zavreli a zrodila se uic
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    DRED: ja sem tam vetsinou na limce kuli rizeni/nalade ;)
    WIFI: to vubec nezni spatne, akorat je to teda o fous dal.
    WIFI
    WIFI --- ---
    karkule aka uic je něco jako další pokoj v mém bytě, i když je to kousek dál. ale taxíkem na zpátek to mám za kilo :)
    báječná obsluha, vždycky se najde něco na pití, uvolněná atmosféra, místnost vzadu je naprosto tmavá, tam by se schoval i Goro bílý pes, kdo nemá na vlastní brčko, tak mu stačí vylézt do mezaninu a zhluboka dýchat, páč klimoška nestíhá. Fotbálek klasika, pořádají se turnájky, tematické večery, kvíznajt, osazenstvo převážne Slovenští ajťáci, pak česká menšina, ničemu to neškodí :) Rezidenti sedí většinou na baru, každý se tam zná jménem. Jo a vlastně ještě musím napsat co tam mají za pivo: gambáč desítku a plzeň, tuším něco kolem 30 korun, taková klasika. Jo a nakládaný hermelíny
    DRED
    DRED --- ---
    DARKJESUS: akorat ja treba ten ferdinand fakt nemuzu ma to na me projimaci ucinky druhej den
    ABS
    ABS --- ---
    OMNIHASH: PU ~ pilsner urquel :)
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    Tak jak dopadla snidanova party co WIFI????(:
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    MR_DAN: ad poco:
    nevyhoda - nemaj ciga, sem tam je tam dost hlucno a v zadni casti dost zakoureno az nedychatelno
    vyhoda - da se pokecat i s obsluhou, pohodovy prostredi, pokerovej stul a kufrik na poker, sipky, fotbalek, utopenci a vybornej nakladanej hermelin. (+ koho to zajima, jednicka se tam vcelku casto bez problemu sezene)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: parc ferme a bude to dyl, treba klidne 4-5 let

    OMNIHASH: poco loco je hospa cca uprostred manesky, maj tam ferdinanda a lahvovou plzen, fotbalek, poker stul .. je to maly, utulny a da se tam celkem spolehlive ozrat :-) nejcastejsi vekova kategorie tak 20-30
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    OMNIHASH: loskuták je podl e mě tak yaspoň 2 roky zavřenej. nevim jak se to teď jmenuje
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ABS: co je PU? A nechceš to sesmolit nějk, abych to moh dát na nástěnku?
    ABS
    ABS --- ---
    OMNIHASH: cafe gobi super. sice pomala obsluha, nechapu jak je to mozne i ve chvilich kdy je prazdno, ale super PU a nekuracke prostredi.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Jinak, kdyby někdo věděl něco bližšího o těhle podnicích, tak sem s tím: carcoolcah, poco, café gobi, U Svaté Ludmily, U Venouše, zanzibar, U ptáka loskutáka
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    BLAF: omnihash se stará, když něco vídí, tak přepíše. Ale nezlobte se na mě, neobcházim vinohrady se seznamem podniků a nekoukám, co fachá, nebo ne.
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    KIKULINKA: ja jsem se tam zjevil naprosto nahodou a jen na chvili, nejak jsem ani netusil, ze to je dneska
    KIKULINKA
    KIKULINKA --- ---
    Tak kdo jde dneska na vinobrani?
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    MR_DAN: na miraku maj hlavne luxusni rohliky a dobrej vyber horcic/kecupu.. driv kdyz staly 12,- to bylo fakt luxusni
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DARKJESUS: to ne, to urcite poterboval na listek :-)

    MIKULAS: to zni taky dobre, no .. ale jako za casu, kdy meli na miraku parky s kremzskou a krenem, nebyla konkurence

    ach jo .. Vinohrady .. za 14 dni vas zase opustim .. Nove mesto :-/ ale dusi i mysli stale zustavam tady, Doma
    BLAF
    BLAF --- ---
    WIFI: O nastenku se mel naposledy starat Omnihash, ale dlouho mu to nevydrzelo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam