• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    DARKJESUS: A ja taky ne ): Opet to prosvihnu....
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    DYSTOPIK: touche.
    WIFI: jeee o vikendu tu nejsem, si nepochutnam :/
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    DARKJESUS: lidi taky chodily jak ovce na prvního máje v průvodech a nic moc dobrýho na tom nebylo .)
    ale neochutnal jsem, nebudu soudit..
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    MR_DAN: spousta lidi to tam pije pravidelne, ja to teda jeste neochutnal, ptze se toho bojim jak praseci chripky, ale vsichni si to chvali, tak na tom asi neco bude.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MR_DAN: třeba nebude trvat dlouho a budou tam čepovat pivo spodem a malinovku horem. jsem ráno narazil na tohle
    http://ekonomika.idnes.cz/prazdroj-zrychluje-cepovani-piva-toci-dnem-kelimku-fxh-/ekonomika.asp?c=A090915_134736_ekonomika_fih
    úlet, babylonskej svět už udělá fakt cokoliv, aby mě připravil rychlejc o důchod..
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: no ja kdyz jsem to videl poprve, tak jsem se na miste osypal, vypadaly mi vlasy, zuby, nehty hruzou a tyden jsem mel nocni mury, ale jinak to tam prej lidi pijou ve velkym (cehoz jsem byl nekolikrat svedkem) a pochvalujou si to
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MR_DAN: bez kocoviny, ale zas to asi vydá za pečlivej klystýrek, ne ? :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DRED: proto tam maj tu flaskovou Plzen :-)
    jo a taky tam chlastaj takovou hruzu, kterou vymyslela brmanka - jmenuje se to plamenak a je to pul na pul pivko s malinovkou :-)) chutove to docela jde a prej po tom nejsou kocoviny :-D
    WIFI
    WIFI --- ---
    OPTIKUS: výborně, jenom jste tam nedorazili, takže jsme skoro pukli :)
    WIFI
    WIFI --- ---
    DARKJESUS: jasně že budou, zase o vikendu :)
    WIFI
    WIFI --- ---
    DARKJESUS: dolu je to pesky tak pulhodka, nahoru tagem 8 minut :)
    chodim tam uz roky, kdyz jsem byla mladsi koza, tak to jeste byval Troll, ja si tam tehdy sla nakoupit a za barem stal takovej obrovskej chlap :D pak je zavreli a zrodila se uic
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    DRED: ja sem tam vetsinou na limce kuli rizeni/nalade ;)
    WIFI: to vubec nezni spatne, akorat je to teda o fous dal.
    WIFI
    WIFI --- ---
    karkule aka uic je něco jako další pokoj v mém bytě, i když je to kousek dál. ale taxíkem na zpátek to mám za kilo :)
    báječná obsluha, vždycky se najde něco na pití, uvolněná atmosféra, místnost vzadu je naprosto tmavá, tam by se schoval i Goro bílý pes, kdo nemá na vlastní brčko, tak mu stačí vylézt do mezaninu a zhluboka dýchat, páč klimoška nestíhá. Fotbálek klasika, pořádají se turnájky, tematické večery, kvíznajt, osazenstvo převážne Slovenští ajťáci, pak česká menšina, ničemu to neškodí :) Rezidenti sedí většinou na baru, každý se tam zná jménem. Jo a vlastně ještě musím napsat co tam mají za pivo: gambáč desítku a plzeň, tuším něco kolem 30 korun, taková klasika. Jo a nakládaný hermelíny
    DRED
    DRED --- ---
    DARKJESUS: akorat ja treba ten ferdinand fakt nemuzu ma to na me projimaci ucinky druhej den
    ABS
    ABS --- ---
    OMNIHASH: PU ~ pilsner urquel :)
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    Tak jak dopadla snidanova party co WIFI????(:
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    MR_DAN: ad poco:
    nevyhoda - nemaj ciga, sem tam je tam dost hlucno a v zadni casti dost zakoureno az nedychatelno
    vyhoda - da se pokecat i s obsluhou, pohodovy prostredi, pokerovej stul a kufrik na poker, sipky, fotbalek, utopenci a vybornej nakladanej hermelin. (+ koho to zajima, jednicka se tam vcelku casto bez problemu sezene)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: parc ferme a bude to dyl, treba klidne 4-5 let

    OMNIHASH: poco loco je hospa cca uprostred manesky, maj tam ferdinanda a lahvovou plzen, fotbalek, poker stul .. je to maly, utulny a da se tam celkem spolehlive ozrat :-) nejcastejsi vekova kategorie tak 20-30
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    OMNIHASH: loskuták je podl e mě tak yaspoň 2 roky zavřenej. nevim jak se to teď jmenuje
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ABS: co je PU? A nechceš to sesmolit nějk, abych to moh dát na nástěnku?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam