• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    WIFI
    WIFI --- ---
    MIKULAS:
    a kde to ma byt tenhle podnik?
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    MIKULAS: tak se uvidi. Chodite tam nekdo kolem pravidelne? Ze by nekdo podal zpravu az (a jestli) to otevrou :)
    WIFI: kdy bude cas a chut :) v patek bych i na chvili mohl
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    KU_RE DARKJESUS: pokud zachovaj ten raz, tak okej, ale aby z toho neudelali dalsi predrazenej podnik se svicickama
    WIFI
    WIFI --- ---
    zdravim sousedy,
    tak Litropa uz jsem nazivo videla :)
    kdy dorovname zbytek?
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    MIKULAS: tak to zni pohodove... doufam, ze to jeste otevrou, abych se tam nekdy mrknul. ja ted moc casu nemam, takze kdyz hospa, tak Poco, ktery mam za barakem :)
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    MIKULAS: dneska sem sel kolem a vypadalo to, ze tam provadi nejakou rekonstrukci, tak to mozna zase otevrou..?
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    DARKJESUS: no prave ze uz delsi dobu zavreny, ackoliv jednou jsem tam videl nejaky lidi. Bejval tam dobrej fotbalek a skvejel hermelin s brusinkama ... prodejni vystava obrazu na zdech atd. Smelo se tam hulit, pro me prijemny misto.
    LITROP
    LITROP --- ---
    WIFI: no ja koncim v pul a musim domu pro psa coz je tak 16.30pak muzu nekam vyrazit co se sejit na pul ceste z karlaku nahoru a nekam si sednem venku to uz moc na prochazky není
    WIFI
    WIFI --- ---
    ve 4 koncim ve worku, na karlaku, v 6 uz mam nekde byt
    dojdes na rpomenadu u reky?
    LITROP
    LITROP --- ---
    WIFI: zejtra asi bohuzel ne co dneska cca ctvrta pata
    WIFI
    WIFI --- ---
    LITROP:
    zítra
    po práci
    v parku
    WIFI
    WIFI --- ---
    DARKJESUS:
    ano prosím :)
    LITROP
    LITROP --- ---
    WIFI: neni problem kdy a kde si te mam vyzvednout
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    WIFI: restart nutny... ze tys nainstalovala nejakej update? :)
    MIKULAS: kolem Rednecku jsem sel spoustakrat uz, ale nikdy jsem neokusil, dobry rikas?
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    ad zavirani baru ... jsem si vzpomnel, ze me vzdycky bavil Redneck ... nejaky info?
    WIFI
    WIFI --- ---
    MR_DAN:
    LITROP:

    Zuzi tedy zada sousedy
    zdali by nebyli tak hodni
    a doprovodili me do Poco Loco
    pac ja potrebuji restart...

    :)
    LITROP
    LITROP --- ---
    WIFI: tak to je jasny pocoloco to jisti kdy zajdem
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    WIFI: tam musis chodit ohnuta, abys prosla pres vsechny ty vztycene pravice az na bar .. a slunecni brejle, jinak ti odlesky od holejch hlav vypalej oci
    strez se vykrocit v noci ze svyho bytu, vinohrady jsou hodne nebezpecny kdyz nevis kam vchazis, pripadne pozadej o doprovod nekolik sousedu, urcite ti radi vyhovi ツ
    WIFI
    WIFI --- ---
    no, za barakem mam poco loco, pak je tam jeden, o kterem moc nevim, jmenuje se poppy field a zvenku vypada bud jako desne prima misto anebo nackovska zakladna, nevim , nemela jsem jeste odvahu tam zajit :D
    LITROP
    LITROP --- ---
    tak jakej...
    WIFI
    WIFI --- ---
    pomodleme se a posuňme o bar dál
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    WIFI: neee, street cafe ne :( tam jsem prozil afterparty maturitaku a spoustu dalsich akci, dobry misto to bylo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam