• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    MR_DAN: To u narodky je Jungmanova 27 a muzu potvrdit, ze tam maji dost zveriny a jelikoz tam casto visej jeste neopracovana zvirata, tak myslim ze i hodne cerstvou + tam maji ruzne uzenarske speciality jako klobasy etc.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    RUDIEE: a co tak Sudicku? slavila jsem tam min rok a bylo to super...


    btw nemate nekdo spojeni - tel na Portoriko? potrebuju udelat rezervacku...
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    YACOOB: ne uplne na vinohradech, ale u narodky, tusim Vladislavova ul. je reznik, kde porad visej bazanti, zajici apod, tak tam bych se podival...

    SPIPI: co takhle uz to nehulit? ;-)

    RUDIEE: pripadne byla-li by liba pizzerka, tak Red Flower na Vinohradsky, dole, u zastavky Italska .. vynikajici pizza, ale hlavne ty testoviny tam jsou bozska mana
    EDERA
    EDERA --- ---
    OMNIHASH: U Chudoby vaří skvěle, to se přidávám s doporučením. A maso na tatarák tam mají asi nejlepší v Praze.
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    RUDIEE: sokolovna - roh budečský a slezský. maj tam sice takovou vícemeně českou kuchyni - masa a tak vůbec takový jídla co se ti hodí k pivu. :) Ale všechny jsou moc dobrý, takže jestli žebra, kachnu, etc. tak tam. Tady si sám udělej obrázek o tom , co tam dostaneš http://www.restaurantsokolovna.cz/
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    RUDIEE: Chudoba - roh vinohradský/šumavský nebo mirabelle korunní/budečská
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    THEFISH: obyč svět mám právě tak dvě minuty od baráku, takže jsme tam skoro furt, tak by to nebylo moc "slavnostní"
    nakonec jsem rezervovala toho losa v oslu, tak snad to tam bude dobrý :)
    THEFISH
    THEFISH --- ---
    RUDIEE: vcera jsem byl na veceri v Obycejnem svete a pochutnal jsem si. jidelnicek neni az tak rozsahly, ale maji z kazde kategorie par jidel (bez masa, pasta, kureci, veprove, ceske omacky), ovsem boduji vyberem piv. Nepletu-li se, nabizeji produkty sesti ruznych pivovaru.
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    RUDIEE: u draka, zahrebska 21 - vyborny jidla (kolem 150 i s prilohou), slusny porce a obsluha vetsinou taky prijemna..
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    Nemáte tip na nějakou pěknou restauraci, kde dobře vaří (cokoliv zajímavého, hlavne ne jen guláš a svíčkovou), je tam příjemná obsluha a přiměřené ceny (do 300 hlavní jídlo)?
    Napadá mě jen Los v oslu, kde jsem byla ale naposled přes 5 lety, tak nevím, jaké to tam je ted, a řecké restaurace Kri-Kri a Olympos, tak kdybyste měli zkušenosti...
    Jde o narozeninovovu večeři s přítelem a pár kamarádama, takže něco, kde se dá posedět (ne se jen nadlábnout a vypadnout :))
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    YACOOB: U Mrazka na Belehradsky (zastavka Bruselska) maj taky cas od casu zverinu, zalezi jak jim ji dodaj.
    S161
    S161 --- ---
    YACOOB: ne, je to za rohem od toho uzenarstvi, v sumavsky, smer jana masaryka... maj tam ruzny exoticky masa jako klokany atd.. takze zverinu pocitam taky..
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    YACOOB: neznam to, jen chodim kolem, ale co pavlis na vinohradsky nahore u flory? pry to ma byt nejaky 'lepsi' reznictvi
    YACOOB
    YACOOB --- ---
    S161: myslis to uzenarstvi na rohu u tramvaje? tam maso nevedou, jen ty uzeniny
    S161
    S161 --- ---
    YACOOB: cajzl v sumavsky .)
    YACOOB
    YACOOB --- ---
    mel byste nekdo tip na vinohradske reznictvi, kde maji (alespon relativne cerstvou) zverinu, nebo jine zajimavejsi maso?
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    V Pavlaci je jen jedna typka (ktera tam teda je bohuzel docela casto) neskutecna krava, o ktery nejspis mluvite, jinak je tam obsluha ferova.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    jop, je to fakt skoda, misto je to prijemne, ocenuju i vnitrni zahradku v lete,ale ta obsluha je fakt dost velky - a to fakt radeji popojit o 50m dal... by mne zajimalo,jestli si je tptp vi pan majitel....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam