• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    ZOOEY: Ta je castecne nekuracka tak, ze je to to cely kuracky:) (resp pokud odstup o dva schody vyse a o dva metry dal nejak cloni ciga, tak je to i nekuracky:))
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    OMNIHASH: castecne nekuracka, diky
    DARKJESUS:
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    OMNIHASH: ta je imho kuracka, ne?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ZOOEY: dobrá trafika, Korunní 24
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    FLLIP: dik, uz jsem na to koukala:)
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    ZOOEY: jo, tak samozřejmě je třeba vyjít vstříc i vkusu klienta.. ale někdy je dobrý mu taky ukázat alternativu. Přeju úspěšný jednání .)
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    SPIPI: ok .-) ja prave v momente toho prebalovani .-))) just my luck. diky mozna to prubnem, s klientama je to narocny odhadnout co jeste jo a co uz ne, zvlast kdyz moc nejdou do tehle 'zelenejch' veci .-)
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    ZOOEY: hm hm,
    já jsem tam nikdy nikoho přebalovat nic neviděl,
    naopak pracovní jednání a úspěšný měl.
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    FIN: diky adolfe. to bude ten dovinova od pohledu posh podnik, dys se odvazim a nahlidnu, zpetne poreferuju
    SPIPI: nj, dik za tip, je to fajn podnik, i kdyz pri pracovnim jednani muze byt trochu rozptylujici byt vetrelcem mezi prebalujicimi ci kojicimi rodickami .-)
    FIN
    FIN --- ---
    ZOOEY: zaručeně nekuřácká je čajovna v síti v ulici jana masaryka
    FIN
    FIN --- ---
    ZOOEY: mám takový *dojem*, že na nám. jiřího z poděbrad - přesně tam, kde z dolní strany náměstí vychází mánesova ulice, je kavárna francouzského stylu, drahá, ale k pracovní schůzce vhodná a asi i nekuřácká. před nějakou dobou jsem tam jednu měl a chodil na cigáro ven - ale jestli proto, že se uvnitř přímo nesmělo, anebo proto, že se mi uvnitř nechtělo, to ti neřeknu. musíš se tam dojít podívat.
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    nevite nekdo o nejakym kavarno-podniku (korunni, vinohradska, manesova a mezi), prip. kolem miraku, kam by se dalo jit na pracovni schuzku (ne uplne stisneny) ale hlavne musi byt nekuracky! diky moc
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    SARAJ: Sudička mi teda ohledně jídla přijde nechutně předražená, i když atmosféra super, ale spíš na vínko :)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    ale jinak ten v šumavský jak tady byl zmiňovanej je taky v pohodě
    KOZICH2
    KOZICH2 --- ---
    dobrej řezník je v Italské směrem k náměstí Míru :-)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    GHOSTDOGG: domácí mufloní klobásky stojej za to. a vůbec to tam je jak v galerii obžerství :)
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    MR_DAN: To u narodky je Jungmanova 27 a muzu potvrdit, ze tam maji dost zveriny a jelikoz tam casto visej jeste neopracovana zvirata, tak myslim ze i hodne cerstvou + tam maji ruzne uzenarske speciality jako klobasy etc.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    RUDIEE: a co tak Sudicku? slavila jsem tam min rok a bylo to super...


    btw nemate nekdo spojeni - tel na Portoriko? potrebuju udelat rezervacku...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam