• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    YACOOB
    YACOOB --- ---
    Dotaz: kde na Vinohradech koupit kvalitnejsi alkohol? (Laphroaig, Diplomaticos atp.) ? potreboval bych to vedet surne :)
    REINITA
    REINITA --- ---
    ELGEMA: díky (i za varování ;))
    FIN
    FIN --- ---
    humorný dotaz do pléna: jsem tu sám blbec nebo měl i někdo jiný příležitost se seznámit s megerou zvanou dr. charvátová v blanické?
    ELGEMA
    ELGEMA --- ---
    REINITA: Já chodím k doktorce Bysterské na IP Pavlova (resp. roh Ječné a Sokolské) a nedoporučuji. Sestra je nehorázná megera (fak, ale opravdu hooodne nepříjemná) a paní doktora mi nepřijde zrovna iniciativní- vyslechne, poslechne, napíše recept a domů. Naposledy když jsem měla hnisavou anginu mi tvrdila že mám krk čistý- až když jsem trvala na svém mě poslala na krční. Takže spíše varování jak ne...
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    Pirátské Noviny - Na Praze 2 se buduje ohrádka pro komunální politiky
    http://www.piratskenoviny.cz/?c_id=32623
    REINITA
    REINITA --- ---
    zdravím,
    měla bych dotaz: máte někdo nějaké reference na praktického lékaře na Vinohradech?
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    RUDIEE: Pravda, nak sem si to spatne precetl a spletl s kaabou:) sry
    YACOOB
    YACOOB --- ---
    Diky vsem za "reznicke" tipy, prozkousim, uvidim ... co takhle to dat i na nastenku? (myslim ty vase tipy?)
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    .-D dobra diskuze, diky vsem
    je to poloseriozni a celkem by myslim zvladli i lezerni okoli neni to obchod s diamantama ani topnymi oleji
    ale ty podminky tam jsou a ja se na vinohradech pohybuju pracovne kratce
    FIN
    FIN --- ---
    ale na seriózní jednání bych ji neviděl, to vážně spíš tu a la francouzskou kavárnu na jiřáího z poděbrad.
    FIN
    FIN --- ---
    RUDIEE: correct
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    dobrá trafika je na vinohradech celá nekuřácká už asi dva roky... kouřit se může jen na zahrádce
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    GHOSTDOGG: ja mam pocit, ze se tam kouri akorat venku na zahradce a vevnitr ne...

    spis by mi vadilo pri pracovni schuzce, ze se tam musi projit skrz tu trafiku, coz muze pusobit krapet zvlastne .. ale tak jestli se tam nebudou uzavirat kontrakty za desitky mega, tak me ta trafika taky napadla...
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    ZOOEY: Ta je castecne nekuracka tak, ze je to to cely kuracky:) (resp pokud odstup o dva schody vyse a o dva metry dal nejak cloni ciga, tak je to i nekuracky:))
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    OMNIHASH: castecne nekuracka, diky
    DARKJESUS:
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    OMNIHASH: ta je imho kuracka, ne?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ZOOEY: dobrá trafika, Korunní 24
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    FLLIP: dik, uz jsem na to koukala:)
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    ZOOEY: jo, tak samozřejmě je třeba vyjít vstříc i vkusu klienta.. ale někdy je dobrý mu taky ukázat alternativu. Přeju úspěšný jednání .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam