• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    FONTAIN: no jako sorry, ale Vinohrady jsou tak krasne pravouhly ... na sever mas Zizkov, Karlin... na jih zase Vrsovice, Nusle, Michli
    Korunni jde ze zapadu (Mirak) na vychod (Orionka) ... a i ostatni ulice jsou budto kolmy, nebo rovnobezny .. zadnej bordel, jako treba na Zizkove :-)
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    MR_DAN: dik za tip, ale severni strana ulice? covece bezne nosim po kapsach buzolu :D
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    FONTAIN: na Korunni, kousek od zast. Sumavska .. na severni strane ulice, trochu niz smerem k Miraku
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    BLAF: to je jenom elektro jestli vim co myslis.....na pravo ci na levo?
    BLAF
    BLAF --- ---
    FONTAIN: Na Vinohradske, blok od Flory smerem do centra...
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    Ahoj, nevite mi nekdo poradit kde je nejake zelezarstvi...nechce se mi kvuli hrebikum jezdit do hornbachu
    YACOOB
    YACOOB --- ---
    Mimochodem nově u zastávky Vinohradská tržnice (směr z centra stánek s údajně domácími uzeninami (bez mouky atp.) odněkud z Moravy. Každopýádně prodavač ochotně nakrájí a nechá ochutnat na co si ukážete a musím říct, že dančí klobásu, ač jsem ji měl poprvé v životě, od středy považuju za delikatesu první kategorie :)
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    MAKROUSEK: to jsem chtěla slyšet, díky :)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    RUDIEE: Furt stejny, sem tam plno, sem tam poloplno, jidlo a tequila porad stejne dobre.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    RUDIEE: byli jsme tam jednou s klukama z prace na obed a dostal jsem total presolenou polivku, ale bylo to jen menicko a omyly se stavaj, takze snad nic vaznyho ... no a zbytek byl .. vporadku :-)
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    A o té Sonoře nikdo nic nevíte?
    DRED
    DRED --- ---
    PUNKEJT: uz to neni tedka je to ceska hospoda na vinohradech maj otvirat ted nekdy
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    a chodej tam zrat policajti, takze bych se nedivil, kdyby bylo v kazdym jidle aspon 5 druhu spermatu :-DD

    ne to byl vtip, byl jsem tam jednou a fakt spatny teda... to uz radsi do Amores Perros, ikdyz se tam na jidlo ceka hodinu
    YACOOB
    YACOOB --- ---
    PUNKEJT: tam je to teda zrovna dost hrozny :) jedina plus jsou pomerne slusny ceny a voda ke kazdemu jidlu zdarma, jinak to je ale dost bida, nemluve o tom, ze pulka z tech asi 398 jidel, ktera mají na listku, chutna lautr stejne
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    RUDIEE: já chodim na mexiko sem http://www.amigos.cz/index.php
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    Nebyl jste někdo poslední dobou v mexické restauraci Sonora (Radhoštská)? Jen by mě zajímalo, jestli to tam ještě žije nebo je tam fakt pořád prázdno, jak jsem někde slyšela...
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    YACOOB: kousek vedle u zastávky perunova (směrem k vodárně) je vinotéka, kde mají taky docela zajímavý sortiment - nemiroff vodka, coralejo tequila a tak. ale jinak (zvlášť pro víno) si občas zajdu do karlínské pobočky http://vicom-vino.cz/ je hned za tunelem.
    YACOOB
    YACOOB --- ---
    YACOOB: Tak už jsem si pomohl sám :) Každopádně kdyby někdo byl v podobné situaci, tak na zastávce Radhošťská je obchod Tequila-house s celkem širokým sortimentem. Co se týče cen, tak se v tom zas tolik neorientuju, ale láhev Ocumare 12YO tam stála osm stovek, což bych řekl, že je více než fér.
    YACOOB
    YACOOB --- ---
    Dotaz: kde na Vinohradech koupit kvalitnejsi alkohol? (Laphroaig, Diplomaticos atp.) ? potreboval bych to vedet surne :)
    REINITA
    REINITA --- ---
    ELGEMA: díky (i za varování ;))
    FIN
    FIN --- ---
    humorný dotaz do pléna: jsem tu sám blbec nebo měl i někdo jiný příležitost se seznámit s megerou zvanou dr. charvátová v blanické?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam