• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    YACOOB
    YACOOB --- ---
    No to mi taky štve. Asi tam v tom krámku je velkej nájem nebo co, protože se to tam střídá jedno za druhým
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    YACOOB: ty klobásy jim tam moc dlouho nevydržely co..
    škoda škoda
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    koukám na těch stránkách maji pěkný hovno, ale když jsem na ně koukal někdy před časem, tak tam nebyly ani ty obrázky
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    EDERA: http://www.fishpoint.cz/

    já tam teda ještě nebyl ale párkrát jsem tam čučel přes výlohu :)
    FIN
    FIN --- ---
    EDERA: vinohradská je neje široký, ale hlavně taky dlouhý pojem :-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    Dneska jsem si na Vinohradské (při čekání na semaforu) všimla obchodu s čerstvými rybami. Byl jste tam někdo? Jaká je nabídka, ceny...?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BLACK_ONYX: :) tak to ti moc neporadim,ale tusim, ze se tady uz nekdo ptal, zkus filtr bo i vedlejsi auditko o pze2
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    SARAJ: kluk no, o tom damskem vim :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BLACK_ONYX: kluk bo holka?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Mate tip na nejake fitko v okoli Miraku?
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    ZOOEY: kdyby nekdo potreboval - Kolínská 10, Praha 3 - Vinohrady (na rohu se Slezskou) http://www.pso.cz/
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    prosimvas. neni nekdo v okoli jiraku (smer k vodarne - slezska, sumavska, perunova etc.) a nepujcil by na pulden / den hlinikovy stafle - schudky, vyssi, lehky a stabilni? nase klasicky lakyrnicky 'acko' stafle ma tendenci delat provaz, bojim. vysoky stropy .-) posta, moc diky
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    EDERA: tak to je nejlepsi mozna zprava:)--mechurky,hmmmm
    EDERA
    EDERA --- ---
    SARAJ: Tak už jsem Dobrou svačinu navštívila párkrát taky a asi budu mít závislost na tvarohové měchurce. A až se mi přejí, přejdu na koblihy nebo na makové buchty; to všechno tam mají naprosto luxusní. Plněné briošky bohužel vozej až na devátou, takže na svačinu pro školáky to není.:-((
    Jo, a majitel je starousedlík, co chodil do školy s mým švagrem.
    EDERA
    EDERA --- ---
    OMNIHASH: Tak pak ovšem měl majitel prodavače zakousnout a vynést v zubech.:-))
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    EDERA: anebo logické vysvětlení, že ceduli neinstaloval majitel, ale frustrovaný prodavač po tom, co už podesátý vysvětloval že adapter není a nebude.
    EDERA
    EDERA --- ---
    SARAJ: No, ono poptávka někdy nezaručí logickou reakci od obchodníka. Znám jeden obchod s elektronikou poblíž letiště, kde zřejmě neustálé dotazy právě dorazivších cizinců vedly k vyvěšení dvoujazyčné cedule "Baterie a redukce do elektrických zásuvek nevedeme". Jeden by si naivně myslel, že z hlediska tržeb by bylo lepší zavolat Vartě, ať dodá stojan, ale tady zřejmě mají peněz dost a žádné navíc nepotřebují:-))
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    EDERA: cece, to nevim, ja tam nakoukla jednou:)

    ale myslim, ze neco podobneho tam bude. tak blizko je skola,tak urcite najede na to po cem bude poptavka.
    EDERA
    EDERA --- ---
    SARAJ: A třeba obložené housky ne? U práce mám lahůdkářství, kde mají ráno luxusní housky, croisanty a celozrné rohlíky mázlé pomazánkovým máslem a plněné šunkou, sýrem a zeleninou v ceně 20-30 Kč. Nebo briošky se sýrem nebo vajíčkem nebo herkulesem nebo šunkou za 17 Kč. To by se mi líbilo i poblíž domova.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    EDERA: a ted mam hlad:]jinak zatim chlebicky atp
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam