• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    DHA
    DHA --- ---
    V části spadající pod Prahu 2 je lidi hází k silnici před barák a vhledem k tomu, že opravdu mizí, zřejmě je to tak správně. Celkem mě to překvapilo.
    EDERA
    EDERA --- ---
    BLACK_ONYX: http://www.praha3.cz/oblasti-pusobnosti/zivotni-prostredi-odpady-a-uklid/kam-s-vanocnim-stromkem.html

    To platí pro naši část Vinohrad spadající pod Prahu 3, ale divila bych se, kdyby to bylo jinde jinak.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Kam s vanocnim stromeckem? :-)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    VLKOT: nj slysel jsem, ze u nej doma to byl peknej masakr ... sberatel odpadku.. ale fakt byl fajn
    VLKOT
    VLKOT --- ---
    MR_DAN: tipuju ze v blazinci, vzdycky rikal ze tam je dobre :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    a co vlastik? takovej tlustej chlapik, jak se na sobotce za bengarnou opiral o zabradli nad tema schodama z chorvatsky?
    ten byl taky hodne vyzivnej, dalo se s nim kecat hodiny a hodiny :-) kde tomu je konec...
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    dobrej je taky chlápek, co bydlí v čerchovského ulici v přízemí. Vždycky kouří cigáro z okna a lidi, co choděj venčit čokli se s nim občas zastavěj na kus řeči.
    taky takovej místní patron ;)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    FIN: vyfiltruj si "sato"
    toho démona jsem nemyslel kvůli očím-to je jen špatnou fotkou. je vidět, že nevíš o koho jde, jinak bys mě určitě pochopil :)
    FIN
    FIN --- ---
    zvláštní... slovo "démon" nevyhodí filtr v klubu ani jednou a vyrobit červený oči na fotce snad taky umí úplně každej :-)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    čas o času se tady někdo zmíní o vinohradskejch démonech, přičemž ten z nejšťavnatějších je sato
    jednou před x lety jsem fotil kamarádi v riegrech a když jsem pak koukal na ty fotky, na jedný stál sato v pozadí..
    tak jen kdyby ho někdo neznal


    kvalita je teda žalostná..
    EDERA
    EDERA --- ---
    FIN: Sorry, já si nemohla vzpomenout, jak se jmenujou ty boční ulice kolem, co by to upřesnily. A nebyla jsem si jistá, jak moc by vám pomohlo, že to je hned vedle obchodu Cool, kde prodávají plesové šaty:-))
    USM789
    USM789 --- ---
    DYSTOPIK: je to ok, ackoliv sushi bar to neni. cerstve ryby jim chodi v po-st-pa.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    YACOOB: to jo no..
    docela by se mi teď šiklo sehnat nějakýho šikovnýho dealera psychadelik, startovačů a uvolňovačů a kdyby k tomu distribuoval ještě dobrý klobásy, tak to by byl přesně muj člověk:)
    YACOOB
    YACOOB --- ---
    No to mi taky štve. Asi tam v tom krámku je velkej nájem nebo co, protože se to tam střídá jedno za druhým
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    YACOOB: ty klobásy jim tam moc dlouho nevydržely co..
    škoda škoda
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    koukám na těch stránkách maji pěkný hovno, ale když jsem na ně koukal někdy před časem, tak tam nebyly ani ty obrázky
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    EDERA: http://www.fishpoint.cz/

    já tam teda ještě nebyl ale párkrát jsem tam čučel přes výlohu :)
    FIN
    FIN --- ---
    EDERA: vinohradská je neje široký, ale hlavně taky dlouhý pojem :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam