• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    HASH
    HASH --- ---
    SYREC: dobra nahoda
    nakonec jsem presne tam byl :)
    a nebylo to spatne :)
    HASH
    HASH --- ---
    doporucite mi nejakou prijemnou kavarnu s wi-fi mezi florou a jirakem?
    SISTER
    SISTER --- ---
    nechcete někdo na dnešek voucher na dva svařáky ve Viničním altánu v Grébovce? můžu poslat mailem, platí do dneška já se tam nedostanu
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MR_DAN: :) tak toho asi neznám
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: hlavne mi to pripomina dalsi "individuum" :-) ktery mi jednou zpusobilo dost smisene pocity...
    byl to takovej vyssi chlapik, pohyboval se kolem Luzicke/Moravske a kolmych ulic a vyznacoval se tim, ze sel vzdy se za ruku zahaknutym doprovodem a ze mel permanentne naplno vyplazeny jazyk :-)
    onehda (tak treba 13 let zpatky) jsem sel kolem nej, myslel jsem si, ze je ma nejakou poruchu, ja se takovym lidem neposmivam (ikdyz tohle bylo strasne vtipny na pohled), ale oci jsem nestrhl, na coz reagoval fakt dost vybusnou reakci typu "na co cumis vole?" ..akorat teda s tim vyplazenym jazykem jsem mu nerozumel zhola nic... a od te doby jsem si daval pozor, abych necivel :-)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MR_DAN: vyskytuje se furt četně, ale takhle agresivní nebejval.. :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: jo starika ohnutyho do pravyho uhle si matne pamatuju :-D ten se jeste vyskytuje, jo? :-)) to uz je doba, co jsem ho nevidel...
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    BAARYNKA: to jsou věci...

    a neznáte takovýho staříka, kterej často brouzdá slezskou a korunní, má takový kotlety a co pamatuju už jako malej, vždycky chodil v naprostym předklonu. (asi má něco se zádama)
    Je na první pohled takovej zvláštní, nedávno jsem proti němu šel a on přede mnou mával rukou, jak kdyby mě chtěl bouchnout do břicha, ale ani se mě nedotkl a prošel beze slova. (?!)
    včera jsem ho zase potkal, šel zas po ulici proti mě, přede mnou šel nějakej mladej pár a on podobně, jako to zkoušel na mě, těsně když je už skoro míjel, skočil před ně a začal jim hrozně vulgárně nadávat, že mu lezou do cesty..:)
    trošku mě to svym způsobem potěšilo, protože jsem si řikal, že tohohle chlapíka tady potkávám fakt od tý doby, co jen pamatuju a konečně jsem prozřel a zjistil, co je na něm zvláštního = další vinohradskej mišuge :)

    uplně si ho dokážu představit v nějakym tom pavilonu, jak mu sato řiká "a hale, neměl bys aspoň na prda" a on by na něj křičel, ať mu neleze do cesty - idylka
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    DYSTOPIK: ty jo, toho jsem dlouho neviděla. už je pěkně dlouho v bohnicích
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    kdybyste meli chut na levnou mexickou hotovku v Amigos, tak si ji nechte zajit, prestehovali se do Raditína :(
    DHA
    DHA --- ---
    V části spadající pod Prahu 2 je lidi hází k silnici před barák a vhledem k tomu, že opravdu mizí, zřejmě je to tak správně. Celkem mě to překvapilo.
    EDERA
    EDERA --- ---
    BLACK_ONYX: http://www.praha3.cz/oblasti-pusobnosti/zivotni-prostredi-odpady-a-uklid/kam-s-vanocnim-stromkem.html

    To platí pro naši část Vinohrad spadající pod Prahu 3, ale divila bych se, kdyby to bylo jinde jinak.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Kam s vanocnim stromeckem? :-)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    VLKOT: nj slysel jsem, ze u nej doma to byl peknej masakr ... sberatel odpadku.. ale fakt byl fajn
    VLKOT
    VLKOT --- ---
    MR_DAN: tipuju ze v blazinci, vzdycky rikal ze tam je dobre :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    a co vlastik? takovej tlustej chlapik, jak se na sobotce za bengarnou opiral o zabradli nad tema schodama z chorvatsky?
    ten byl taky hodne vyzivnej, dalo se s nim kecat hodiny a hodiny :-) kde tomu je konec...
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    dobrej je taky chlápek, co bydlí v čerchovského ulici v přízemí. Vždycky kouří cigáro z okna a lidi, co choděj venčit čokli se s nim občas zastavěj na kus řeči.
    taky takovej místní patron ;)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    FIN: vyfiltruj si "sato"
    toho démona jsem nemyslel kvůli očím-to je jen špatnou fotkou. je vidět, že nevíš o koho jde, jinak bys mě určitě pochopil :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam