• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    SARAJ: tak je to dle mých informací ve stavebním nebo územním řízení, což znamená, že je to de facto odkleplý... ale stejnak to bude muset ještě schválit zastupitelstvo Prahy 3 řekl bych
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    SARAJ: řekl bych, že je to už odklepnuto, ale ještě je tuším možnost to zastavit. Ale ta pravděpodobnost je mizivá. Ten návrh už je docela starej, trochu se divim, že se to k vám ještě nedostalo...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Termín zahájení výstavby se předpokládá ve 2. polovině tohoto roku a doba realizace je odhadována na cca rok a půl.

    takze uz jim to proslo????
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    EDERA: fjuuuu, mne prijde dost tragicke cele okoli zelivskeho uz ted.... protipol k tomu hnusnymu hotelu,jo?... fjuuuuu,fjuuuuu, casablanca, hotel a ted tohle...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    EDERA: tak zatim je to jenom návrh... a patnáctipatrová stavba na vinohradech projde jenom dost těžko.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    EDERA: taky jsem cumel... nadhernou chobotnici na letny zakazou a tuhle hruzu by staveli...
    EDERA
    EDERA --- ---
    Bože, zač nás trestáš?
    Na pražských Vinohradech vyroste budova ve tvaru krystalu – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/bydleni/228310-na-prazskych-vinohradech-vyroste-budova-ve-tvaru-krystalu.html
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    KIKULINKA: už jsem pořešil něco jinýho, ale děkuju
    KIKULINKA
    KIKULINKA --- ---
    tam maj gruzinsky vina teda
    KIKULINKA
    KIKULINKA --- ---
    zrovna kousek je vinoteka moreginita, vygoogli si tu ulici, ale myslim ze je to Varsavska
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    nevěděli byste někdo prosím, kde bych pokud možno v okolí míráku narazil na nějakej obchod s vínem, kde by měli nějaký moldavský vína? kolega má narozky a má rád tyhle slaďáky..

    VIXLE
    VIXLE --- ---
    DRED: taky sem na to koukal a premejslel jestli je to von :D
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DRED: jojo a vypada nejak neobvykle ve forme :-D
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    DRED: jestli ne, tak je to dost dobrej dablér.. :)
    HASH
    HASH --- ---
    SYREC: dobra nahoda
    nakonec jsem presne tam byl :)
    a nebylo to spatne :)
    HASH
    HASH --- ---
    doporucite mi nejakou prijemnou kavarnu s wi-fi mezi florou a jirakem?
    SISTER
    SISTER --- ---
    nechcete někdo na dnešek voucher na dva svařáky ve Viničním altánu v Grébovce? můžu poslat mailem, platí do dneška já se tam nedostanu
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MR_DAN: :) tak toho asi neznám
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: hlavne mi to pripomina dalsi "individuum" :-) ktery mi jednou zpusobilo dost smisene pocity...
    byl to takovej vyssi chlapik, pohyboval se kolem Luzicke/Moravske a kolmych ulic a vyznacoval se tim, ze sel vzdy se za ruku zahaknutym doprovodem a ze mel permanentne naplno vyplazeny jazyk :-)
    onehda (tak treba 13 let zpatky) jsem sel kolem nej, myslel jsem si, ze je ma nejakou poruchu, ja se takovym lidem neposmivam (ikdyz tohle bylo strasne vtipny na pohled), ale oci jsem nestrhl, na coz reagoval fakt dost vybusnou reakci typu "na co cumis vole?" ..akorat teda s tim vyplazenym jazykem jsem mu nerozumel zhola nic... a od te doby jsem si daval pozor, abych necivel :-)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MR_DAN: vyskytuje se furt četně, ale takhle agresivní nebejval.. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam