• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    HCS
    HCS --- ---
    RUDIEE: heh tak to mě nenapadlo to sem idiot:) zejtra až tam budu tak se kouknu
    LA_PIOVRA: jen mě ta čtvrť tak zajímala, jj Praha 10 je to určitě, takže modrou kartu mi nedaj
    NE7RA: dík za tip, i když už to je trochu dál..
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    HCS: nejlepší bude kouknout se na ceduli s pč na baráku ;)
    HCS
    HCS --- ---
    třeba tady píšou vršovice http://www.e-bary.cz/vnitrni-kruh a tady zas vinohrady:) http://www.restaurace.cz/praha-10/art-restaurace-sedm-krasavic.html dá se to někde zjistit?
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Jo, to je oprave ta prekerni vec - zda s, ze jsi tesne P10. Chapu, ze te to sere:/
    HCS
    HCS --- ---
    LA_PIOVRA: to máš recht no udělám si tam trvalý bydliště, ale když to je Praha 10 tak asi stejně nedostanu modrou kartu, ta moje ulice už má bílý
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    HCS: tyhle okrajovy casti, kde zacina Praha 10 jsou parkovaci peklo, kde parkujou kolenovrti a lidi z kolenovrtnich firem. Pokud nemas bydliste na P2, tak je to dost prekerni vec.
    HCS
    HCS --- ---
    Zdravim ve spolek zrovna sme se přestěhovali na samej okraj Vinohrad do Voroněžský, a koukám že zaparkovat je tu fakt terno je to přesně část kde končí modrý tak se sem všichni cpou, nevíte někdo v pohodě garáž za fajn cenu? jedna tu v ulici je ale 2 litry za měsíc se mi zdá moc, jak to řešíte vy?
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    CMLKA: ja nejradsi chodim na Jirak - vedle zverimexu, 2. barak od Pho
    parkrat sem taky zasel do St. Gabriel flowers na rohu belehradsky a koubkovy a taky sem byl docela spokojenej
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    CMLKA: ja si to myslel taky a nedavnmio jsem byl prekvapen:) Jsou i baraky, kde je jeden kotel pro celej barak nebo ty, co maj teplovod z PT.
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    DYSTOPIK: je to Holandský kluk
    http://holandskykluk.cz/ :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    CYBERKOTLIK:
    CMLKA: bohuzel.,celej barak napojenej na prazskou teplarenskou,loni jim jedna trubka,kterou opravujou min4x do roka -praskla a dalsi 3dny -klasicky v tech nejvic mrazech -jsem ferove topila horkovzdusnou troubou a spala ve spacaku plus 2 periny...:/
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    sem myslela, ze na Vinohradech maji vsichni vlastni kotle nebo wavky, uplne cumim teda...
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    zlatej vlastni kotel v tomhle (ja budu nahranej, az nam rusove odstrihnout plyn:)
    SARAJ
    SARAJ --- ---


    26.01.2013 Oznámení o přerušení dodávky tepelné energie v oblasti Vinohrad
    Dne 26.1.2013 byla přerušena dodávka tepelné energie do oblasti Vinohrad. Důvodem je netěsnost na potrubí. Předpokládaný termín obnovení dodávek je 27.1. ve večerních hodinách. Našim zákazníkům se omlouváme. fcuk,loni jsem kosila 3 dny:(
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    FIN: to jo, nemaj moc širokej sortiment. ale pohoda
    FIN
    FIN --- ---
    DYSTOPIK: a tohle. jo, tak to jsem občas vídal na trzích - nikoliv těch farmářských ovšem, alébrž vánočních a jiných podobných, co jsou občas taky na jiřáku a leckde jinde. jiné boudičky, ve většině z nich hromada takových těch zbytečných nesmyslíků a semo tamo něco užitečného. jo, ti jsou levnější než cheesy - ale vždy mi přišlo, že zase mají velice omezený výběr.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    vzal jsem si na ochutnání bloček tý pliskavice a je moc dobrej, ale nejsem žádnej znalec sýrů. můžu to srovnat tak s nabídkou v albertu :D
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    btw GialloRossa ma imho super pizzu a i moc dobry testoviny - teda jako na take out, a to musim rict, ze si testoviny uz v hospodach skoro nedavam, protoze mi prijde, ze doma si uvarim lepsi...teda myslim v normalnich hospodach ne vyhlasenejch italskejch samo..
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    NE7RA: dobrý vědět, že to pořád platí a funguje :)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    SPIPI: tak dik za tip - uz mam opraveno. presne takovouhle lidovou dilnu jsem potreboval :) ja jenom upresnim: http://www.vidaservis.eu/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam