• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    CYBERKOTLIK:
    CMLKA: bohuzel.,celej barak napojenej na prazskou teplarenskou,loni jim jedna trubka,kterou opravujou min4x do roka -praskla a dalsi 3dny -klasicky v tech nejvic mrazech -jsem ferove topila horkovzdusnou troubou a spala ve spacaku plus 2 periny...:/
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    sem myslela, ze na Vinohradech maji vsichni vlastni kotle nebo wavky, uplne cumim teda...
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    zlatej vlastni kotel v tomhle (ja budu nahranej, az nam rusove odstrihnout plyn:)
    SARAJ
    SARAJ --- ---


    26.01.2013 Oznámení o přerušení dodávky tepelné energie v oblasti Vinohrad
    Dne 26.1.2013 byla přerušena dodávka tepelné energie do oblasti Vinohrad. Důvodem je netěsnost na potrubí. Předpokládaný termín obnovení dodávek je 27.1. ve večerních hodinách. Našim zákazníkům se omlouváme. fcuk,loni jsem kosila 3 dny:(
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    FIN: to jo, nemaj moc širokej sortiment. ale pohoda
    FIN
    FIN --- ---
    DYSTOPIK: a tohle. jo, tak to jsem občas vídal na trzích - nikoliv těch farmářských ovšem, alébrž vánočních a jiných podobných, co jsou občas taky na jiřáku a leckde jinde. jiné boudičky, ve většině z nich hromada takových těch zbytečných nesmyslíků a semo tamo něco užitečného. jo, ti jsou levnější než cheesy - ale vždy mi přišlo, že zase mají velice omezený výběr.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    vzal jsem si na ochutnání bloček tý pliskavice a je moc dobrej, ale nejsem žádnej znalec sýrů. můžu to srovnat tak s nabídkou v albertu :D
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    btw GialloRossa ma imho super pizzu a i moc dobry testoviny - teda jako na take out, a to musim rict, ze si testoviny uz v hospodach skoro nedavam, protoze mi prijde, ze doma si uvarim lepsi...teda myslim v normalnich hospodach ne vyhlasenejch italskejch samo..
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    NE7RA: dobrý vědět, že to pořád platí a funguje :)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    SPIPI: tak dik za tip - uz mam opraveno. presne takovouhle lidovou dilnu jsem potreboval :) ja jenom upresnim: http://www.vidaservis.eu/
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    sorry jestli tu bylo, ale jinak nedavno otevreli ve Flore Moji kredenc, a to je teda moje smrt :)) syry, prsuty, jamony, par moc dobrejch ale straslive drahejch pomazanek, cerstvy testoviny, vina, atd...
    FIN
    FIN --- ---
    ook. navštívím, díky za tip.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    (směr nahoru jsem myslel jako u zastávky tramvaje, která jde směr jiřák)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    FIN: tohle je o blok níž, jak je cukrárna a čongové, tak tam jsou teď sýry. Ve výloze maji spoustu kotoučů sýrů a před vchodem takovej ten stojací poutač, na kterej se píše křídou. nelze přehlédnout
    FIN
    FIN --- ---
    DYSTOPIK: že by otevřeli novou ve vedlejším baráku?
    FIN
    FIN --- ---
    DYSTOPIK: jestli myslíš sýrárnu uvnitř, u vchodu do alberta v pavilonu, tak ta už je tam pár let.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    teĎ tady proběhlo tolik unformací, že jsem to projel jen tak letmo, tak doufám, že se to tu neřešilo třeba dneska: u zastávky 11 u pavilonu směr nahoru je nějaká (pro mě) nová sýrárna. jen jsem se mihnul okolo a podle cedule nebudou mít asi zas tak velkej výběr (vesměs jsem zbystřil jen, že tam maji několik druhů goudy podle zralosti), ale docela dobrý ceny. máte to tam někdo ozkoušený?
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    FIN: oh, dekuju! To jeste neznam.
    FIN
    FIN --- ---
    CYBERKOTLIK: chápu. tak to ti doporučuji navštívit přímo i prodejnu němcových jako takových: http://www.farmanemcova.cz/prodejny/vinohradska-15-praha-2/;jsessionid=AC740F568AAFB9B653C92575059EC206
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam