• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    FIN
    FIN --- ---
    KEDAREK1: zjisti, zda se tam topí plynem nebo elektřinou, a pak se podívej na stav oken a hlavně jejich rámů a omítky kolem nich - a hned budeš vědět, zda náhodou nebude topení (což může na vinohradech být i elektřina, je tam dost starých akumulaček) hodně drahé :-)
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    Ahoj, mate nekdo odhad kolik delaji poplatky(voda, elektrina) v 3plus1 , kde bydli 4 lide? Lokalita Vinohrady. Asi je to tezke odhadnout, ale budu rad za jakykoliv odhad. dik moc
    HCS
    HCS --- ---
    TOOKY: jj spíš přesunutá ze žižkova, chci si tam zajít pro Klášterní Benedict 12-ku
    TOOKY
    TOOKY --- ---
    Pro info, na Korunní 106 je nově otevřená Pivní rozmanitost.
    @PivniRozmanitos

    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    COMMANDER: Ve Slovenske, pulka ulice je na Praze 10.
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    FIN: no je to tak.. bydlim u vodárny už přes rok a co jsem tak číhal, je to zoufalý.. otázka parkování u mě bude za měsíc aktuální, trvalý bydliště nepřichází v úvahu.. říkal jsem si, jestli by se nenašlo nějaký třeba jednoduše oplocený parkoviště za třeba 500 měsíčně, někde na tramvaji 10/16.. jasně, dá se free parkovat někde u nákladovýho nádraží, nebo v ulicích ve strašnicích, no ale..
    FIN
    FIN --- ---
    kdybych to měl zastručnit: nic takového jako dobré parkování na vinohradech neexistuje. veškeré volné zóny, jichž není většina :-), jsou permanentně, vyjma víkendů, zabité.
    FIN
    FIN --- ---
    COMMANDER: husitský sbor aneb věž s kalichem poblíž vodárny, viz plán prahy. ale je tam pořád nabito. dále slezská ulice podél parku pod jiřákem. ale je tam pořád nabito.
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    čau sousedé,
    máte někdo nějaký typ na parkování osobního auta pro nerezidenta?
    volná ulice bez zóny
    výhodné parkování za rozumný měsíční poplatek
    ..
    Díky
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    NE7RA: dikes, videl jsem , ale nezapada do nasich predstav, potrebuji zarizeny pokoj
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    Cauky, ja a pritelkyne Spanelka, potrebujeme sehnat jeden pokojicek vybaveny solidni od startu brezna, cas tlaci a tlaci a my zatim nic nemame a nechce se nam Vas Vinohradany opoustet, proto Vas zde lehce spamuji, protoze Vy jste lide magicti, vsehoznali, kdyby nekdo mel pomoc napiste prosim do posty, moc a moc diky a taky omluva za lehke zmateni mistnosti....diky Radek
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    Folimanka je taky fajn - nedavno to dole dokonce zvelebili celkem
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    HCS: volne mohou pouze na peruckyho strani, viz http://www.praha2.cz/17882_Plochy-pro-volne-pobihani-psu-na-uzemi-Prahy-2-uzitecne-informace a maj tam i mapku...
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    MR_DAN: o neco takoveho se pred volbami pokusili VV prostrednictvim obcanskych hlidek, mozna bude stacit sepred dalsimi volbami nechat naverbovat:))
    FIN
    FIN --- ---
    MR_DAN: právě jsem se zasnil...
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    MR_DAN: on zaknuci a oodbehne o pet metru dal :-D
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    FIN: no oficialni cestou asi nikde, ale muzes se partyzansky postavit pred dum s elektrickym bicem a kazdeho odhodivsiho pratelsky pocastovat peckou do ledvin :-)
    FIN
    FIN --- ---
    MR_DAN: vynikající nápad. kde to můžu podepsat?
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    k popelnicim by mohli instalovat odhanece na duchodce... proti psum mi to prijde takovy divny .. jako kdyby lidi za odhozeni zvejkacky dostavali elektrosoky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam