• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    PVO
    PVO --- ---
    jsem to nerozvedl dost?
    EDASX
    EDASX --- ---
    pvo> tak to nejak rozved =)
    PVO
    PVO --- ---
    a my sme tam asi chteli cumet do zdi? :)) rposte to byl neadekvatni ulet, to mi nikdo nevezme
    EDASX
    EDASX --- ---
    Sonora je Mexicka hospoda a je v radhostsky ulici asi 30m "za lajnou" na zizkove... je fakt uzasna a co se tyce vztahu se zakaznikem, tak naprosto v cajku, az na tu postarsi pani s brejlickama, ta je hrozna... a to ze si tam chranej mista pro lidi co jdou na jidlo je vcelku pochopitelny =)
    PVO
    PVO --- ---
    a jo tak... parkrat jsem tam byl a vsechno v nejlepsim poradku, ale ona inkriminovana posledni navsteva se moc nevydarila, pac nas cisnik usadil na nejakou rezervacku s ujistenim, ze to bude v cajku (bylo 6 hodin, rezervacka na 8) - chteli jsme se jen najist a ne tam nejak dlouho vysedavat, takze sem myslel, ze nikde nemuzou vzniknout problem. kazdopadne jidlo prines asi v 6.45 a od 7 uz nam nechtel dat zadny piti s tim, ze je tam bohuzel ta rezervacka. jeho argumentaci na to, ze ta je az za hodinu, jsem nejak nestihl. no a potom nas chodil kazdej 10 minut upozornovat, ze uz budeme muset odejit, coz mi uplno zkazilo chut toho moc fajn jidla.
    ale beru, ze to byl treba nejakej omyl, kazdej ma slabsi chvilku :)), pac jinak to tam bylo vzdycky bez problemu
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    PVO: Chtěl jsem jen vědět, jak blbá je tam obsluha, respektive co ti provedli? Dneska jsem tam se slečnou opulantně obědval... a maximální pohoda.
    FIN
    FIN --- ---
    a jmenuje se Sicilia
    PVO
    PVO --- ---
    wittgenstein: konkretizovat co?
    FIN
    FIN --- ---
    JARKA1M: pizzérie, o které jsem mluvil já, je umístěna nad dobrou trafikou, ale jak se jmenuje, to nevím - podvám se
    TRITON
    TRITON --- ---
    JARKA1M: Já ho taky nemusim,a v životě jsem tam nebyl....... :o)
    JARKA1M
    JARKA1M --- ---
    Heh, snažím se udržovat si přehled v tom, o čem se tady mluví, takže se prostě musim zeptat:
    Chápu dobře, že ta pizzerie na Korunní se jmenuje Sonora (asi sem v ní párkrát byl, ale nikdy sem si nevšim, jak se jmenuje ... přišla mi taková průměrně nezajímavá, ale je to tim, že nemám rád Budvar)?
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    PVO: Mohl bys konkretizovat?
    FIN
    FIN --- ---
    PVO: jediná nevýhoda trafiky je, že je vlastně malá .-)
    FIN
    FIN --- ---
    PVO: nikdo mu neupírá právo :-) já to hodnotím z pozice zákazníka .-)))))))
    PVO
    PVO --- ---
    ten cernousek na to ma plne pravo, kdyz je to pan majitel:)

    a pro pos ta Trafika 67 (bo jak se menuje) za rohem na Korunni taky neni marna. vlastne vubec neni marna - vyber pitiva i kuriva rozsahly, ceny prumerne, obsluha prima, interier taky fajn. proste utulno
    FIN
    FIN --- ---
    ALCA: ad pták loskuták...

    Pták loskuták se nachází v ulici U vodárny na Vinohradech (www.mapy.cz - ano, býval tam sklepní Samson). Mají tam otevřeno i po půlnoci (+), pivo desítka i dvanáctka (+), společnost pestrá, stolky prosklené s blbůstkami uvnitř (zábavné +). Občas se ale černoušek po půlnoci zaobírá dobře proporcionovanými kolegyněmi za barem a obsluha malounko vázna (snesitelné -).
    ALCA
    ALCA --- ---
    AELIRENN: To zní super (Chudoba) a co ceny pivka, vínka a paňáků.........
    ALCA
    ALCA --- ---
    nebo Pták Loskuták....nevim přesně ulici ale je to u Vinohradský vodárny. v ulici kde býval Samson...........jedna z mála hospod, kde maj otevřeno i na svátky ............jako jsou Vánoce.........
    PVO
    PVO --- ---
    ulice sázavská
    PVO
    PVO --- ---
    hodne v poho je Kafe Ideal
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam