• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    KEDAREK1: jo to me taky napadlo, jestli v tom nebud enejakej developerskej umysl, jakoze vykacet i par nepohodlnych mist, aby se financne nezuzitkovatelna zelen mohla promenit na lukrativni obchodni centrum a tak...
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    jde mi jen o to, zdali toho nekdo jen nechtel zneuzit. Jsem v tomhle ohromne neduverivy....da se toho strasne snadno vyuzit. Zajimalo by me kam to drevo z padlych stromu prijde.....
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    HABRENKA: dekuji, to jest oficialni verze:) Kolik stromu realne spadlo samo od sebe??
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    KEDAREK1: to vim nahodou bohuzel docela dobre, kaci se po cele Praze vsude, kde maji rozum. jen na dvojce spadlo minuly tyden od soboty do utery 36 stromu, bohuzel se musi kacet temer vsude. aby sis nemyslel, ze to strilej od boku, tak parky byly zavreny a vsechny je dvakrat obesel nekdo z uradu a dva dendrologove a jeste nekdo pres stromy a kontrolovali a zkoumali od rana do vecera jak blbci, aby neco nespadlo na ty blbecky, co to nechapali a tahali vencit decka a psy pres strhany pasky... jsem trochu dost nasrana, protoze se mne to castecne tyka... kazdopadne je to kvuli podmaceni a prasklinam...
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    co to kaceni v tech Riegracich? v osm rano me v sobotu vzbudili motorovkama a pokacely celkem zdatne a krasne stromy, coz se mi moc nelibi. Nevi o tom nekdo vice? Odnesly to jen kvuli podmacene pude a jakemusi nebezpeci spadnuti?
    LENGYANG
    LENGYANG --- ---
    SPIPI: ok, já psala, že jsme měla ten pocit ..... asi máš pravdu ...
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    LA_PIOVRA: já si pamatuju vysmátou Helenku Vondráčkovou :)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Pamatuju, jak venku mivali tablo "VIP hostu" typu Gott, Machalkova, Upir Krejci a podobne:) Velmi lakave.
    Myslim, ze tam muze byt cca od poloviny 90s.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    taky bych řek, že tam tak dlouho určitě neni.
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    LENGYANG: řek bych, že ta restaurace byla založená někdy ve druhý polovině 90. let.. 9 let jsem chodil Třebízskou na základku a za komára, ani krátce po něm, tam rozhodně nic takovýho nebylo. Každopádně na mě osobně tahle restaurace vysílá nějaký negativní vlny a nikdy jsem tam ani nevlez..
    LENGYANG
    LENGYANG --- ---
    KEDAREK1: U básníka Pánve, prý kdysi bylo vyhlašeno svými tataráky, na to konto jsme tam byla (cca 5 let zpět) - v menu nabylo naprosto nic zajímavého, tak jsem si dala kachnu, která byla naprosto průměrná, a za ty prachy to nestálo. Pak jsme se nechala ukecat cca před rokem, opět žádnej zázrak :-(

    Mám pocit, že tahle restaurace byla za komančů a krátce po revoluci velmi luxusní, ale nejspíš už má nejlepší léta za sebou ... vevnitř kobece, červené záclony, kovaný nábytek - tak trochu kolotoče.... kdyby měl někdo aktuálnější informace, tak dejte vědět.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    RED_KOMUSO: Aha, jasně! Díky :-)
    RED_KOMUSO
    RED_KOMUSO --- ---
    RYBKA: roh slezský a hradecký
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    RED_KOMUSO: To je kde?
    RED_KOMUSO
    RED_KOMUSO --- ---
    RYBKA: bergneři?
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    Poraďte mi, kde v okolí Flory mají dobré utopence?
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    DARKJESUS: jj, je to místo RAFO prodejny :-)
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    MARKETUSHKA: zvenku mozna :) kazdopadne jestli je FISHpoint hned vedle vchodu, tak tam se stridaji/li obchody kazdej pulrok :) jediny RAFO tam vydrzelo asi 2 roky
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    DARKJESUS: Tak vcera cestou domu jsem se na to zamerila a je to vazne tak. FISH POINT je Vinohradska 55. Barak ma novou fasadu az od prvniho patra jak pises, ale jinak nijak zasadne hnusnej neni :-)
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    MARKETUSHKA: mozna predelali fasadu, ale co jsem tam byl asi pul roku zpatky, tak byla fasada nova az od prvniho patra, dole kolem vchodu je to hnusny a zevnitr taky :)) ale zilo se mi tam fajn, to jo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam