• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    TRITON
    TRITON --- ---
    Včera večer jsme se šli projít s mladou a já nakouk na ceník fondue ve stejnojmenné restauraci ve Slezské. Docela pálky.......
    PVO
    PVO --- ---
    a jako co bude, to nigdo nikam nechodi nebo nigdo nechodi na chlastat vinohrady? :-))
    EDASX
    EDASX --- ---
    AELIRENN> nezbyva nez souhlasit ve vsech bodech obzaloby =)
    AELIRENN
    AELIRENN --- ---
    muzu jenom reference na ambiente? :)

    + : jidlo maji - nepopsatelne vyborne! Bohaty vyber i svetovych jidel. Clovek na nej neceka dlouho. Velke porce. Obsluha spravne podlezava, coz je celkem prijemny. Sladke moucniky jsou mistrovska jidla :)=) (doporucuji Cheesecake s jahodovou omackou!)
    - : hehe, snad ani nemusim zminovat - ceny...od 150 kc vys..., stoly blizko u sebe a velke mnozstvi lidi, takze vam kde kdo cumi do talire...
    JARKA1M
    JARKA1M --- ---
    Vedeni tohoto klubu se obraci s zadosti o pomoc pri sprave nastenky na caste prispevatele do tohoto klubu... V souvislosti s touto zadosti byla udelena prava k uprave nastenky uzivatelum EDASX, FIN a PVO (in alfabetical order :-))...
    Vedeni zaroven vyse uvedenym dekuje a vyjadruje svoji duveru, ze veskere kroky, jez na nastence podniknou, povedou pouze ke snizovani bordelu, jez zde narusta, a nikoli k jeho dalsimu rozrustani...

    P. S. Omlouvam se vsem, komu jsem ukrivdil neudelenim prav, ozvete se prosim, pokud vam to bude vadit moc...
    PVO
    PVO --- ---
    FIN: je sem s posezem v meduze nemel nikdy problem, ale jasne ze to neni smerodatny a bordel? ano, hovor byva obcas hlasity, ale mel jsem spise na mysli to, ze tam hudba nerve jak na lesy, jinak me tam cizi kecy nikdy fakt nerozhodili. alespon se shodnem na tom, ze to pivo je fakt vo hubu :))
    TRITON
    TRITON --- ---
    FIN: ok. o) po vejplatě
    FIN
    FIN --- ---
    TRITON: dáme někdy ochutnávečku? :-)
    FIN
    FIN --- ---
    TRITON: tam je prostě včechno - drahá i levná, taková i onaká...
    TRITON
    TRITON --- ---
    FIN: viz. - vinotéka Cellarius - nejlepší zkušenosti, cenově dostupná vína a před měsícem mě potěšili burčákem z gr
    MOTYLOJD
    MOTYLOJD --- ---
    ale tenhle tomu prave rozumel az moc :-))
    EDASX
    EDASX --- ---
    MOTYL> taky sem si rikal ze s takovoudle obsluhou to tam daleko nedotahnou =) ze to je nejaky divny =)
    MOTYLOJD
    MOTYLOJD --- ---
    edasx:aha,tak to byl asi nejakej zaskok,nas tam obryleny pan zahrnul tolika vyrazy,obrazy,popisy a prirovnaniima ze sme dostali skoro chut na pivo :-)
    FIN
    FIN --- ---
    EDASX: mno, dodávat, že v cellariovi maj obsluhu, co se vyzná a poradí, jsem považoval za zbytečné :-)
    EDASX
    EDASX --- ---
    ta vinoteka na tylaku je krize - prisel sem tam a se slovy "chci nejaky vino jako darek, mam takovej a takovej rozpocet, chtel bych nejaky cerveny a sussi, co mi doporucite" jsem absolutne neuspel - ta zenska co to tam dyluje do toho videla snad este min nez ja =)
    MOTYLOJD
    MOTYLOJD --- ---
    jinak Na Pasece (rumunska ulice-pobliz krizovatky s Belgickou) vyborny hotovky pres obed za vcelku prijatelne ceny 50-80 a sqela zastresena zahradka(ted uz trochu neaktuelni) tocena plzen 12,myslim za 23,-
    FIN
    FIN --- ---
    MOTYLOJD: v tom já se vůbec moc nevyznám, ale mám v plánu tam dotáhnout kámoše - aby posoudil rozsah sortimentu, ceny a tak...
    MOTYLOJD
    MOTYLOJD --- ---
    prip na Tylaku je vinoteka...ale pouze francouzske vino!
    FIN
    FIN --- ---
    dodatek k trafice 97 - nachází se na Korunní ulici naproti Vinohradské vodárně u zastávky tramvají 10 a 16 Vinohradská vodárna (křižovatka s ulicí U vodárny) . to je tady
    http://www.mapy.cz/handler.py?action=left&mapWidth=552&mapHeight=420&zoom=40&lon=52041328&lat=180272096&highlight=pnt=461311_-5547176_select
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam