• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    HABRENKA: v tehle casti ano, ale kolem Flory toho bylo zoufale malo..zoufale.
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    KEDAREK1: Hlavne at si v tom aute nic nenechá, treba v ty Slezsky na volny zone vidim az moc casto vysypany okynka...
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    KEDAREK1: hoj, ve slezske je zelena zona (vecery a vikendy zadarmo)
    mrkni sem: http://mapy.praha2.cz/...C-1044785&z=1&l=zm,oba_zps,oba_hr,pop&p=gispoi_paraut&pb=gispoi_vzpmis:116&
    chces zelenou nebo oranzovou
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    Ahoj, ja auto nepouzivam v Praze nikdy, ale prijede mama na vikend a chci poprosit, lze pres vikend respektive od patecniho vecera nekde parkovat v okoli Sumavske? Moc dekuji za nejakou radu. Modrou kartu saozrejme nema, je mimopražská.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SARAJ: on je docela problem s kanclama a hlavne vecerkama a hospodama, blbe se jim dokazuje, ze to tam zasiraj (pardon) oni - nesmej, ale... ale rozhlas si treba takhle stezoval pred dvema tydny, ze je bordel kolem kontaku v rimsky, hlidka to sla zkontrolovat, nafotila ty krabice s fakturama a ejhle, fakturovano pro cesky rozhlas :D... tak to pak slo, ale s hospodama se to da jedine, kdyz nekdo nekoho vylozene chyti a to se moc casto nepovede, zrovna v londynsky je i lehky poznat, kdo to preplnuje, ale tezky pak resit :-(... ale jinak mi prijde, ze tu na dvojce mame nadob na odpad pomerne hodne, at uz obyc kosu nebo kontaku na trideni, ze se to dost zlepsilo za tu dobu, co tu bydlim...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    HABRENKA: ja chodim tridit do Londynsky - je tam i na baterky etc--na jednom rohu je to ok - ten dalsi -u docasnych zastavek tram - je to peklo, bordel....proste zalezi no.

    Kdyz jsem bydlela u Lobkovicaku, tak ten bordel byl silenej, kontejnery vyvoz max2 X tydne, byly postavene u skoly, vecne narvane kartonama ze Zabky a bezdaci v parku.. super.
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    HCS: to je mrzute, pokud je to tak jak prezentujes, nechces se podelit o co presne slo?
    HCS
    HCS --- ---
    id OMNIHASH tu maže a dává bany za příspěvky s odlišným názorem než jsou jeho, zkazilo mi to pohled na celej nyx:(
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    ANDR3_I: za rohem na skroupaku jsou ty v zemi jestli to mas bliz, ale vypada to presne jak pise MAKROUSEK, akorat bordel vsude..
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    tu budu za debila zase, ale ty podzemni kontaky maj vetsi objem, nez standardni na stojaka a zatim je nikdo nevypaluje a nevykrada a nevyhazuje z nich bordel ven (tady kolem miraku oblibena kratochvile socek, a treba kontak na rohu skretovy a rubesovy fungoval dlouho jako prekladka fetu...
    takze kdyby lidi nebyly prasata, tak je kolem tech podzemnich i lip uklizeno, ale holt prijit s plnou taskou, kterou tam clovek hodi, to nejde no...
    ale nedavno jsme se stehovali a tech krabic, co jsem narezala, bylo pozehnane, ale uprimne by mne ani nenapadlo je nerezat, v predchozim jsme meli popelnici na papir v dome a kdyz tam nejakej degen hodil krabici od fritaku, bylo "plno"... rozlozit krabici a 4x riznout rezakem mi neprislo tak desny a v tom mnozstvi, co jsme meli, se to i lip nosilo po balickach...
    s mnozstvim stanovist pro separace na trojce nevim, na dvojce nastesti neubyvaj...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ANDR3_I: Dyk jasne, ja psal, ze to vypada z dalky jako dobry napad, ale bohuzel, nefunguje. Nikdo nebude krabice strihat (zkusila sis to nekdy strihat tuhej karton na prouzky siroky 15 centimetru?) Vrele doporucuju, zabava na celej vecer pro celou rodinu.
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    MAKROUSEK: tak ty zakopany do zeme bych uvitala (porad lepsi nez nic a prijde mi ze z tech "obyc" je prave brutalne bordelu kolem jak se v nich hrabou bezdomovci apod. nebo jsou preplneny) prijde mi ze maj urcite vetsi kapacitu a nevidim problem v tom ty velky krabice predem rozstrihat ;)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ANDR3_I: Ja bych rekl, ze to je soucast strategie, aby lidi prestali recyklovat. U nas, u Flory nahrazujou tydlety kontejnery tema pitomejma vecma zakopanejma do zeme. Jako napad je to dobry, akorat skrz ty maly sterbiny se do nich nic nevejde. Kde clovek nacpal krabici od televize do kontejneru, do tohohle se nevejde a tak je kolem mnohem vetsi bordel, nez byval okolo kontejneru. A nebo se na to lidi vykaslou rovnou a vyhodej do popelnice. To zas vymyslela nejaka chytra radnicni hlava.
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    HCS: lol tak to bych ti prala bydlet u nas v baraku!!! ;D

    Jinak nevite nekdo proc zmizely popelnice na recyklovanej odpad z rohu Slavikovy a Perunovy tusim (mozna Ondrickova)?? Trochu me stve ze se musim plazit takovou dalku az skoro za kostel kde jsou ale VECNE plny... prestavam se divit ze skoro nikdo u nas v baraku netridi :(
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    MR_DAN: ja to myslim cely vazne... uklid, ktery plati mesto, je tu proto, aby udrzoval cistotu, ale to neznamena primarni zahlazovani prestupku (!) obyvatel... argumentovat tim, ze duchodce se nemuze ohnout a mesto tu je od uklidu, pac platime dane? jako jo, kdyby mesto neuklizelo, tak to beru... ale kdyz uklizi a stejne je to sileny, protoze jsou lidi prasata, tak... chyba nebude v uklidu... a ze to tu je ostuda, to bohuzel vime vsichni.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    HABRENKA: ty tu prvni vetu myslis asi vazne, co .. tak ja radsi ustupuju od diskuse
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    MR_DAN: mno, co ti na to mam rict... kdyz na to nemam, tak to nemam... a duchodce potkavam s pytlikama, casto prave svejma, protoze se jim igelitaky lepe nosi, nez ty papirovy... vzhledem k tomu, ze se ted pohybuju po ulicich i pres den a docela casto, tak mne to fakt stve a snazim se to v ramci moznosti resit proaktivne, slusne... ale obcas fakt uz jen stezi popadam dech...
    s tim, ze treba "nase" 4 bloky tu ma na starosti metar, kteryho potkavam nekolikrat denne a fakt se snazi...
    jinak co jsem cestovala, tak jsem krom vychodu (napr. bulharsko, lahudka...) nevidela nikde tolik psu a lidi hazejicich bordel na zem v centru mesta, jako tady... ale to muze zkreslovat... jenze mne se treba i libilo, ze maj "na zapade" vic kamer a vyssi pokuty... to by se tady kazdej bouril, protoze by ho urcite nekdo sledoval ;-)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    HABRENKA: ja se tech prasat nechci zastavat, ale co jsem videl cistsi mesta, tak to bylo hlavne tim, ze kdyz nekomu odpadnul od huby vajgl, tak do peti minut pribehl rastaman se smetackem a proaktivne se tomu vajglu venoval...
    a co se tyce psu, velkou skupinou majitelu psu jsou duchodci, pro ktery muze bejt ohnuti se k zemi pomerne neprekonatelnej problem.. me jen tak napadlo, kdyz jsem premejslel jestli jsou vsichni takovy prasata..
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    MR_DAN: vsak taky neni treba hnat to do extremu, jen jsem konstatovala, ze situace se dost zhorsuje i pres to, ze uklid se drzi, nerkuli zlepsuje... coz o urovni lidi, co tu bydli, dost vypovida, bohuzel... jsou i slusni, ale prasat je tu posledni roky nejak vic a i kdyz se zvysuje likvidace odpadu, tak to porad nestaci a uz je to proste smutny...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam