• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    DHA
    DHA --- ---
    Doufám, že se taková blbost neuskuteční. Wifina je jak v Zahrádkách, tak v Míkárně. Stavět jakoukoliv vopičárnu na tu louku pod Vyhlídkou je úlet. Jsem ráda, že je ta louka zavlažovaná a vypadá trochu slušně i přes to, co se na ní děje. Večer tam nebývá k hnutí.
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    KID_MCHUTT: já ty důsledky nějak nevidím ... zatím tu padly jen otázky vkusu a spiklenecké teorie o úřednících (tímto je nechci hájit, ale tohle není žádný záměr developera)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MIKULAS: záměr může být čistý, o tom žádná, ale o důsledcích nepřemýšlí...
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    SPIPI: já tomu fandim ... žádný puboši to nejsou a jejich záměry jsou čistý :)
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    DYSTOPIK: ty si zlej :D
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    SPIPI: jako na jednu stranu si dělám srandu, ale na druhou to je partička nějakejch pubošů, který nedostali moc do vínku, ale zato maji možnost to zviditelnit a za sebou vodafone, pro kterýho je to laciná reklama. Různejch konceptů na posezení ve městě/parcích jsem viděl mraky a tohle je fakt slabota

    ale aspoň si budou mít bezdomovci kam zajít dobít mobil

    a abych odpověděl na tvou otázku. doufám, že relaxovat:)
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    DYSTOPIK: tsive, sem zvedavej, co budes delat, az ti bude 70. Chudaci deti :D
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    (jestli to oni vymejšleli při práci v parku, tak to asi odpovídá výsledku)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    SPIPI: normální obdelník by mi přišel vkusnější. to vypadá jak kdyby nevyšli s materiálem :)

    ale fajn ty fotky. jestli na ně narazim v parku, tak ať si mě nepřejou :D
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    tady jeste par informaci

    Pracovna v parku
    http://www.pracovnavparku.cz/

    Pracovna | Pracovna
    http://pracovna.cz/

    DYSTOPIK: asi nejsi cilovka no :) ale krasny to neni no, dokazal bych si predstavit neco vic zasazenyho do terenu.. tady ale jde spis o funkcnost a jednoduchost a holt to tak nejak kopiruje ceskej mainstream..
    FIN
    FIN --- ---
    DYSTOPIK: oba víme, že pravdivá odpověď zní: velmi málo :-) a že jsem byl osvč velmi dlouho :-)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    SPIPI: flejm na jedničku.

    mě no furt přijde především hnusný. půdorys hranatýho patvaru, k tomu dva oválný stolky. Nic extra. jak kdyby se pejsek s kočičkou chtěli zhulit v riegru

    a myslim, že se tu vážně dá kde si sednout, když by člověk chtěl. jo, budeš si k tomu muset dát čaj, nebo frťana, aby tě tam nechali sedět..
    A s tou nutností netu a elektřiny to taky nebude tak žhavý - kolik toho člověk napracuje, když kouká na hradčana a ještě přímo úměrně se v parcích se zvýšenou teplotou zvyšuje počet podnětů, který tě můžou rozptýlit :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    FIN: tak je to přesně jak v "Yes, minister." - po volbách už si voličů do dalších voleb nemusíš všímat... :/
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    DYSTOPIK: mozna jo, na fesjbuk a nyx urcite, ale imho obecne se lepe pracuje u stolu, tak asi proto?

    jinak dobrej flame :D
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    SPIPI: ani jeden s těch lidí tam nemaká.. :)
    dělám si srandu, ale jako fakt. když je venku tak, aby ta lavička nebyla studená a mokrá, neni to lepší na trávě? chybí tomu jen net a elektrika a to jsou v tomhle případě asi vážně aspokty hodný lepšího zamyšlení
    FIN
    FIN --- ---
    KID_MCHUTT: já bych sakra myslel, že případ "pod věží"* a plánovaná "revitalizace" jiřáku vnímavým občanům dost jasně naznačily, že jestli se něco nemá radnici p3 a 2 dovolovat, tak je to podnikat v parcích *cokoliv* jiného než stromy a trávníky. (radši nemyslím na masakr šeříků a proměnění vinohradského parku na fukejř, revitalizaci asfaltovek na dlažky, na kterejch se v zimě každej zabije) (radši nemyslím na masakry stromů v přilehlých ulicích a *vtipné* osazení nové sadby z akátů!)

    * fňuk, kde je ten bezva rockáč, co tam dkysi bejval... ach ta nostalgie.
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    FIN
    FIN --- ---
    KID_MCHUTT: co na tom nechápe? výstavbu officu někdo vysoutěží. dřevem to neskončí - pak kabeláž, znovuúprava parku (další zakázka), pak to někdo bude hlídat... (další zakázka?) pak se ukáže, že proud zadarmo nejde a radnice to proti vůli voličů nebude dotovat - objekt se někomu pronajme do správy. další zakázka. tou dobou začíná zpoplatnění. a tak dále.

    jéje, studenti dost nedomysleli, co radním strčej do ruky...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    fakt je to blbej nápad, takhle do parku.
    buď budou mít kancly v centru a pak se musí smířit s tím, že nebudou mít lesopark na práci, nebo se můžou přestěhovat na periferii a třeba chodit pracovat do zeleně kolem kanclů jako tady na Chodově (a mimochodem, téměř nikdo to tu nedělá a to tu ty podmínky na to jsou)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SPIPI: hele a kde máš tu drážku na kabel, která půjde kořeny stromů? A je naivní předpokládat, že tam nebude vydupaná hlína kolem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam