• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ANDREAK: A tu elektrinu budete brat odkud?
    ANDREAK
    ANDREAK --- ---
    Za tým Pracovny v parku bych chtěla poděkovat za zpětnou vazbu a přínosné podněty k projektu zde v diskuzi. Pokud se nám potřebný obnos podaří vybrat, umístíme Pracovnu v parku pod vzrostlé stromy vedle louky, nikoliv na samotnou louku. Toto komunikujeme od začátku na našem webu www.pracovnavparku.cz, facebooku - www.facebook.com/pracovnavparku i na stránkách Hihitu http://bit.ly/Pracovna-v-Parku. Mrzí nás, pokud došlo ke zkreslení médii. Pod stromy není tráva nijak upravená, ani zavlažovaná a městské části jsme přislíbili, že vše uvedeme do původního stavu. Pokud by se místo neosvědčilo, přesuneme Pracovnu na další sezonu na místo jiné. Rádi vám zodpovíme jakékoliv další otázky, které k projektu máte. Napište nám prosím na email info@pracovna.cz, se zájemci se můžeme potkat i osobně. Andrea Kosařová
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    Zdravim, nevim, jak ještě frčí info na nástěnce, každopádně koukám, že tam neni nic k vinotéce Cellarius v Budečský, takže: vřele doporučuju posezení v patře a teď přes léto hlavně zahrádku ve vnitrobloku, pravidelný degustace nejsou špatný (za ty prachy). Obsluha žádnej zázrak, ale to trochu záleží i na tom, kdo tam zrovna je. Výběr vína ofc. solidní.

    A kdyby tam nějakýmu vášnivýmu pijanovi fakt hodně zachutnalo nějaký víno a měl zájem toho brát víc nebo klidně i méně, ale za podstatně lepší cenu, dejte vědět do pošty, můžu pomoct.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JOHNNY: táhnout to 3m pod zemí. Tzn. rozkopat trávník.
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    HABRENKA: Nevim, jak to maji vyreseny, ale imho jakakoliv stavba nebo budova plnici ucel stavby musi mit privedenou elektrickou energii pod zemi a ne vzduchem. Narazim na to, ze jsem nekde cetl, ze chteji mit energii z nejaky lampy ci co
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ad wtf kancl - ode dneska to visi jakozto "zamer", teprve vcera zadali o povoleni (jaka nahoda...)
    btw "slibil" to fakt mezi reci mistostarosta, k tomu se radeji vyjadrovat ani nebudu, "kamaradi"...
    komu se to nelibi, je mozne precist si ten zamer, mel by viset v jugoslavske na vyvesce a napsat bud na ozp nebo rovnou kancelari starostky, co je to za hovadinu...
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    tjn, na miraku by se to treba i vyuzilo
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    KID_MCHUTT: no prave, ze tam jsou... uplne vidim, jak schvaluji, ze se tam bude do neceho kopat nebo instalovat... preptam, podam hlaseni :-)
    SPIPI: asi tak nejak si to predstavuju, nekdo z mistostarostu se usmival a rovnou z toho delaji podporu phy 2... myslim, ze napad by to az tak blbej nemusel byt, ale fakt ne do parku...
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    HABRENKA: co jsem zatim sondoval, tak asi byli jenom na kavicce se starostkou, ktera si to pravdepodobne osvojila.. rada to jeste neschvalila (coz je i v tom clanku na iDnes).
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    HABRENKA: nový závlahy už jsou realizovaný, z toho prachy nepotečou. Schválně se, prosím, přeptej.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SPIPI: :) to by mne fakt zajimalo ci... ale preptam se na to, i kdyz mi to prijde jako totalni kokotina, mj proto, ze tam jsou novy zavlahy
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    HABRENKA: podle vseho maji podporu MC Praha 2 (v jaky forme nevim), a zacit stavet chteji dle uvedenych informaci 13. srpna, tj. za mesic.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SPIPI:
    DYSTOPIK: nastesti to snad nebude jen o sbirani penez... jeste nemaj ani pozadano o povoleni k zaboru ci cemukoli jinemu, je to takova hura medialni akce, snad u toho i zustane...
    DHA
    DHA --- ---
    Doufám, že se taková blbost neuskuteční. Wifina je jak v Zahrádkách, tak v Míkárně. Stavět jakoukoliv vopičárnu na tu louku pod Vyhlídkou je úlet. Jsem ráda, že je ta louka zavlažovaná a vypadá trochu slušně i přes to, co se na ní děje. Večer tam nebývá k hnutí.
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    KID_MCHUTT: já ty důsledky nějak nevidím ... zatím tu padly jen otázky vkusu a spiklenecké teorie o úřednících (tímto je nechci hájit, ale tohle není žádný záměr developera)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MIKULAS: záměr může být čistý, o tom žádná, ale o důsledcích nepřemýšlí...
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    SPIPI: já tomu fandim ... žádný puboši to nejsou a jejich záměry jsou čistý :)
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    DYSTOPIK: ty si zlej :D
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    SPIPI: jako na jednu stranu si dělám srandu, ale na druhou to je partička nějakejch pubošů, který nedostali moc do vínku, ale zato maji možnost to zviditelnit a za sebou vodafone, pro kterýho je to laciná reklama. Různejch konceptů na posezení ve městě/parcích jsem viděl mraky a tohle je fakt slabota

    ale aspoň si budou mít bezdomovci kam zajít dobít mobil

    a abych odpověděl na tvou otázku. doufám, že relaxovat:)
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    DYSTOPIK: tsive, sem zvedavej, co budes delat, az ti bude 70. Chudaci deti :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam