• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    TYEN
    TYEN --- ---
    JAMINA: diky!
    VON_GILOTINE:
    FIN: nejsem ani sampon, uz asi ani mladez, natoz zlata, ale ten podnik me bavil. jesli to zavreli kvuli nim tam beda. za me prijemna obsluha, akuratni priseri, bylo to na rande, na chlastacku i na jedno vecerni nedelni. meli nejlepsi williamsku v nachlazenejch panacich.
    BPX: napodobne...kam chodis ted? hledam nahradu
    FIN
    FIN --- ---
    VON_GILOTINE: esli café ferné býval ten klub v ulici u vodárny, kam chodila zlatá mládež, tak na ten jsem nedal dopustit - občas tam člověk v noci zašel, chvíli poslouchal a pak odcházel s tak neuvěřitelnym materiálem na texty, že sám by to v životě nevymyslel :-D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    TYEN: chodili tam navoneni samponi co radi hulili pred vchodem tak ze to bylo cejtit az na roh parku u vodarny. zadna skoda.
    CROME
    CROME --- ---
    LA_PIOVRA: nebo se nekdo nechal taky inspirovat tim videem :)
    Podobne cvaka i semafor,ale to asi castejs
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    MR_DAN: s devcetem nas napadlo, ze by to mohlo byt na plaseni holubu, aby treba nekomu nakadili na parapet, ale ti jsou k nemu naprosto netecni.

    Ten zvuk zni velmi podobne jako tento:
    Clicker Training Basics - Dog Training
    http://www.youtube.com/watch?v=omZt5Eu8nfE
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    LA_PIOVRA: ten zvuk jsem osobne neslysel (taky mam chut si ho zajit poslechnout), ale s nejvyssi pravdepodobnosti to bude nejaka plasicka, jako na kuny a tak...
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    JOHNNY: :) driv mi na to i reagoval pes, protoze to velmi pripomina zvuk klikru. Takze se z pocatku dozadoval - pri ceste kolem po zazneni zvuku - i odmeny a pochvaly:)
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    LA_PIOVRA: Skoro me laka si to jit poslechnout :)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Pripadam si trochu jako autor legendarniho obezniku o "neznamych telepatech", ale netusi nekdo, co vydava ty cvakave zvuky s frekvenci cca 1x za 20s - presne na tomto miste:
    http://mapy.cz/s/bAxg
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    OMNIHASH: nema ban, jen RO, to je podle me rozumny ;-)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    OMNIHASH: id NIRA je nejotravnejsi stvoreni na nyxu, ma ban ve spouste diskusi.... jestli se toho nebojis, tak ji pust dovnitr, ale vsadim boty ze za chvilku zas dostanes nejaky zadosti o uvedeni do puvodniho stavu :-)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Má někdo ponětí co tu prováděl ID NIRA, že má permaban?
    JAMINA
    JAMINA --- ---
    TYEN: měli na dveřích napsáno něco o tom, že se omlouvají za náhlé uzavření podniku, ale že mají nedořešené spory se stavebním úřadem, a také neustálé stížnosti na rušení nočního klidu od nějakého nájemníka domu. Na webu mají napsáno "Omlouváme se všem našim zákazníkům, ale bar Parc Fermé je do skončení stavebního řízení uzavřen. "
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    TYEN: C'est ferme.
    TYEN
    TYEN --- ---
    tušíte někdo, co se stalo s bárkem Parc Fermé? byl můj oblíbenej a pár měsíců zpátky ho zavřeli...
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    HABRENKA: presnou lokaci se mi teda zatim zjistit nepovedlo, ale udajne to v pondeli schvalila rada MC. Z toho puvodniho fleku seslo kvuli zavlazovani.
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    HABRENKA: netušim, ale zjistíme .)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SPIPI: odvazny, necely tri tydny na vybrani penez... no uvidime no... presnou lokaci jsem nenasla, netusis?
    LENNIEG
    LENNIEG --- ---
    Nevite co je to za debila co cela ochranku v drogerii DM ve Francouzsky na Jana Masaryka? To predtim nebylo, ne?Ten kreten me v tom kramu vyslovene pronasledoval, prestal, az kdyz jsem se ho sla zeptat proc furt cumi na mne, protoze se to fakt nedalo vydrzet, nakupovat s nekym v patach. Nevim jestli si myslel, ze si budu zbozi strkat do svych ultra melkych kapes na kalhotach, nebo ze jeste neco zkusim narvat do uz tak beznadejne narvane kabelky....?
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    haters gonna hate :)
    První pražská pracovna pod širým nebem bude v Riegrových sadech - Pražský patriot
    http://www.prazskypatriot.cz/prvni-prazska-pracovna-pod-sirym-nebem-bude-v-riegrovych-sadech/
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    RETAL: http://www.kauza3.cz/kauza-stavby/konec-mahlerovych-sadu.html - poslední věta. A rozhodnutí se dá napadnout soudně v průběhu.
    O tom, že se tak nestalo, píše i ten Stropnického sloupek. A proč se to nestalo? Protože někde proběhla obálková metoda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam