• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    LA_PIOVRA: Svesticek ze zahradky ubyva cim dal rychleji, davam tom den, maximalne dva ;)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Tak hlasim, ze plodu znacne ubylo, ale porad jich je tam dost a jsou pozivatelne:)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    MAD_: zajdu za chvili s pejskem ven a prijdem to kolem:)
    MAD_
    MAD_ --- ---
    LA_PIOVRA: bojim se, ze s plody to uz nebude takova slava, vcera pred osmou jsem sel kolem a nejaka zenstina to tam soustredene ocesavala
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    MR_DAN: LEDOFREDO:
    hele doslo mi pak, ze mi kamos rikal, ze ho nedavno potkal nekde v hospode, tak sem si to overoval a prej ho vida u vystrelenyho voka celkem pravidelne a i bydli nekde pobliz .. tudiz, jak moc je ta tvoje informace overena ?
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Vcera me zaujalo, ze tady:
    http://www.mapy.cz/s/bS5l
    jsou dve male svestky obsypane plody.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    tybrdo, tak to je hustý, to sem nevedel
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    LEDOFREDO: jj toho jsem myslel, vpohode chlapik, nasli ho tenkrat zastrelenyho nekde ve krovi v cechaci...
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    MR_DAN: maj duhovou vlajku pred vchodem, stokrat kradenou :)
    je to tam prijemny, jen vecer uz fakt vedro, ale ja jsem treba pred nedavnem teprve zjistila ze maji zahradku..
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    MR_DAN: kteryho majitele loskutaka myslis? Naposled to tusim míval nakej subsahařan Martin než z toho bylo PFko. Nebo myslis ještě někoho předtím?
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    VON_GILOTINE: mas pravdu ze u budoiru mi nevadi chodit na stejny strane ulice..
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    THEODORT: sry je fakt zasadni rozdil mezi gay-friendly a gay.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    MR_DAN: hele je to tam supr, ale kombinace gaybaru a nepamatovani si koncu party tamtez.. nebezpecnej sport
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    THEODORT: tak asi zalezi na individualni mire tolerance :-) tusim ze to prezentujou jako gay-friendly bar...
    ja jsem tam parkrat docela dobre zaparil, to zas jako jo
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    MR_DAN: napul? napul??? od ty doby co maj duhu ve vyloze jsem tam asi nebyl, pripadne (a to je horsi) si to nepamatuju. jo, vlastne jednou jsem v naprosto silenym stavu pomahal dolu snaset odpadnuvsiho kamarada, to si pamatuju celkem dobre..

    od ty doby co se hipstri zacli shlukovat v zenitu tak je sladkac mnohem prijemnejsi misto
    BPX
    BPX --- ---
    MR_DAN: hele to sem zjistila az vcera a fakt sem o tom nemela poneti :))
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    BPX: a navic je to napul gay bar.. a to se vyplati! :-)
    BPX
    BPX --- ---
    TYEN: nakonec jsem skoncila v Budoiru u sta ran...maj taky drinky a ne jen pivo, navic hodne slusna kuchyne do pulnoci a kdykoliv dorazim i po pulnoci, bejva tam zivo.
    Sice uz je to pomezi Vrsovic, ale cejtim tam novy stamgastvi :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    TYEN: no jako ja tam zasel obcas kdyz to jeste byval ptak loskutak nebo jak se to menovalo predtim. ale posledni leta nejak nevim proc bych tam lezl, navoneni lide u prednich stolu mi vzdy spolehlive otaceli zrak a krok jinym smerem, ale tak to je o socialni citlivosti, nekteri lide takove veci vubec nevnimaji. tim hulenim a hlukem v noci si to proste postupne hnojili sami.
    FIN
    FIN --- ---
    TYEN: jj, vzadu se občas příjemně sedělo. (stran zmíněného drinku nemohu posoudit.) ovšem je fakt, že jsem si tam tu a tam chodíval prostě pro inspiraci, protože některé věci, co člověk slyšel - a to i když nechtěl a nesnažil se poslouchat, byly úchvatné :-) přeci jen se tam občas šampónci ze zlatých hnízdeček objevovali :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam