• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    PETGRIDUS: to ano, ale prave V Kolkovne, Kozi, Dlouha, Spanelska synagoga, Siroka... tvorili hranici, pres kterou se to neprelejvalo cely dlouhy leta, ja si prave neumim vysvetlit ten skok, spis mi to prijde, ajko kdyby to bylo nove zakresleny do nejakejchj map pro turisty:)

    MAKROUSEK: viz co pisu, tohle chapu, ale nedokazu tim vysvetlit ten skok.

    (proste si jen tak beduju, protoze me to vcera nasralo:)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    LA_PIOVRA: Protoze:
    Pocet turistu v Praze
    2000 2 619 395
    2001 3 008 277
    2002 2 534 126
    2003 3 024 575
    2004 3 863 894
    2005 4 108 565
    2006 4 142 538
    2007 4 485 372
    2008 4 587 483
    2009 4 346 839
    2010 4 743 373
    2011 5 050 923
    2012 5 394 283
    2013 5 502 591
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    LA_PIOVRA: podle mýho tam ten klid byl jen relativní, protože za rohem je v Dlouhý, V Kolkovně atd dost podniků pro alkoholicky aktivní turisty. Asi to holt jednou i tam přijít muselo.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Doprdele, uz druhej den jsem si nemohl na Jiraku koupit zeleninu a jablicka, protoze nejake zasrane "vinobrani". Vsude stany s polepy, hucici agregaty a preplnene kose. Komunalni volby na krku.

    A aby toho buleni nebylo dost, sice je to nad uzemni ramec klubu, ale treba bude nekdo vedet.
    Vzdy jsem chtel bydlet v oblasti kolem Obecniho dvora, Hastalskyho nam., Vezensky, U Milosrdnych etc. Facinovalo me, ze je to naprosty centrum, ale chcipnul tam pes.
    Bohuzel (bohudiky?), kdyz jsem shanel byt, tak pres usilovnou snaho v miste nebyl zadny, co by se mi libil, takze bydlim na Vinohradech u Riegraku (ke sve spokojenosti).
    Vcera jsem prochazel tou oblibenou P1 lokalitou a vsude byli hykajici turisti a zjevne i rostouci pocet "tourist trap" provozu. Loni to urcite jeste nebylo, netusite, co presne se stalo, jedna se o evolucni vyvoj nebo doslo k nejakemu skokovemu posunu? (pamatuju, jak Bem chtel na Kozim nam udelat pomnik Freuda aby tam natahl turisty:)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SPIPI: Jestli to bylo z téhož stromu, tak bych přinejmenším to považoval za pozoruhodné.
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    MR_DAN: tsive, aneb jak ze stromu spadl zalud a kastan. To je clanek jak vino :D
    BULHI
    BULHI --- ---
    Fermecko nam navonenym lidem od prednich stolu chybi vsem a je vtipny potkavat po vecerech ty znamy tvare, jak bloudi zmatene po okoli a snazi se vice ci mene uspesne zvyknout na drive zcela opomijene konkurencni bary :-) i kdyz to tam skutecne posledni dobou slo nejak z kopce, tak srovnatelny misto v okoli stejne neni
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PISKVOR: to, že ty prachy nedostali od MČ nemění nic na tom, co jsem napsal. Furt to považuju za vyhozené peníze.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KID_MCHUTT: Jakkoli teda nejsem přítelem této hurá akce: ty prachy, co vybrali na Hithitu od lidí (a Vodafonu), měli ti lidé (a Vodafone) využít jinde a líp? A tu účelnost bude posuzovat kdo? Upozorňujeme cestující, že ani jeden z těch zdrojů není příspěvková organizace, natož grantová agentura.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SA_KRA_: na místě, kde nemá co dělat, za peníze, které se daly použít jinde a líp...
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    a kvuli tady tomu posedu je takovy halo? vypada to jako trochu vytunenejsi lavice z Riegracu z hospody.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    tak místo palerma má prej bejt nějaká autentická kuchyně z JV Asie. jsem zvědav
    DHA
    DHA --- ---
    DARKJESUS:

    Jestli oni je to tam nenechali postavit právě proto, že si s tím osazenstvem plácku sami nevědí moc rady.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    mne by fakt zajimalo, co za uchylnej krok to bylo, ze takhle nedotazenou hura akci schvalili a jeste zastituji, kdyz co tak slycham, vsichni jsou skepticti... holt se blizej volby... myslim, ze vyhodit prachy by se ku zlepseni zivota v okoli dalo rozhodne efektivneji, ale co se da delat.
    DHA
    DHA --- ---
    Taky je tam výborný ten avizovaný supervýhled :-D. Je to přesně jak píše PLOMBDENTIST.
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    me to prad prijde jako nejakej vtip, jak si parta studentu dokazala, "ze nic neni nemozne, a kdyz se chce..", uplny americky sen, ze to ted bude pres podzim a zimu akorat chatrat je jedno, fotky jsou na netu, skolni ukol byl splnen a poznamka do CV se taky hodi
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DHA: vedle Liziny ;-) no jak se porovnaj, touhle dobou to bude posprejovany, rozlamany, poblity, pomazany psim hovnem, .... proste popijejici omladina, no :-D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    DARKJESUS: moc dlouho ne, tam chodí omladina nejen chlastat.

    A sice je to nejrozumnější místo (čti nepřekáží to tam), ale i tak si myslím, že ten kdo povolil realizaci zaslouží pověsit za koule do průvanu.
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    DHA: tam uz ta wifi imho nedosahne, nicmene jsem spis zvedavej kolik noci to tam vydrzi. Mohl bych vypravet kolikrat uz tam me nebo kamarady otravovali ("prepadli") nasi neprizbusobivi spoluobcane... mozna tam uz dneska ty lavicky nejsou :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam