• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    DHA
    DHA --- ---
    DARKJESUS:

    Jestli oni je to tam nenechali postavit právě proto, že si s tím osazenstvem plácku sami nevědí moc rady.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    mne by fakt zajimalo, co za uchylnej krok to bylo, ze takhle nedotazenou hura akci schvalili a jeste zastituji, kdyz co tak slycham, vsichni jsou skepticti... holt se blizej volby... myslim, ze vyhodit prachy by se ku zlepseni zivota v okoli dalo rozhodne efektivneji, ale co se da delat.
    DHA
    DHA --- ---
    Taky je tam výborný ten avizovaný supervýhled :-D. Je to přesně jak píše PLOMBDENTIST.
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    me to prad prijde jako nejakej vtip, jak si parta studentu dokazala, "ze nic neni nemozne, a kdyz se chce..", uplny americky sen, ze to ted bude pres podzim a zimu akorat chatrat je jedno, fotky jsou na netu, skolni ukol byl splnen a poznamka do CV se taky hodi
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DHA: vedle Liziny ;-) no jak se porovnaj, touhle dobou to bude posprejovany, rozlamany, poblity, pomazany psim hovnem, .... proste popijejici omladina, no :-D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    DARKJESUS: moc dlouho ne, tam chodí omladina nejen chlastat.

    A sice je to nejrozumnější místo (čti nepřekáží to tam), ale i tak si myslím, že ten kdo povolil realizaci zaslouží pověsit za koule do průvanu.
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    DHA: tam uz ta wifi imho nedosahne, nicmene jsem spis zvedavej kolik noci to tam vydrzi. Mohl bych vypravet kolikrat uz tam me nebo kamarady otravovali ("prepadli") nasi neprizbusobivi spoluobcane... mozna tam uz dneska ty lavicky nejsou :D
    DHA
    DHA --- ---
    Teď mě ještě napadá, že tady na tom místě možná půjde ještě wifina ze Zahrádek, ne? Pak by to byly dvě lavičky a stolek za 200 táců. Super počin.
    DHA
    DHA --- ---
    Tak pracovna stojí, naštěstí hned z kraje parku, vedle plácku se sochou dívky, kde se schází popíjející omladina. Jsem zvědavá, jak se tam porovnají :-). Je to na místě, kde mi to vadí ze všeho nejméně. Dobře, že jim tohle nedovolili postavit na Vyhlídce. Tady to není taková hrůza. Pracovna

    TYEN
    TYEN --- ---
    ahoj, hledám k pronájmu buď 2+1 nebo samostatný pokoj na Vino, případně Vršovice. pro sestru - 25 let (hodná, milá, čistotná atd) - díky za tipy!
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    hm, tak pracovna v parku na posledni chvili, ale prachy vybrala... to zas bude pruser :-(
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    LA_PIOVRA: No, vypada to, ze je zere kdekdo :D Sel jsem kolem, tak koukam, ze jich vucihlede ubejva.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    PISKVOR: rano jsem dve sezral, doufam, ze sis na ne nedelal zalusk:)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    LA_PIOVRA: Svesticek ze zahradky ubyva cim dal rychleji, davam tom den, maximalne dva ;)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Tak hlasim, ze plodu znacne ubylo, ale porad jich je tam dost a jsou pozivatelne:)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    MAD_: zajdu za chvili s pejskem ven a prijdem to kolem:)
    MAD_
    MAD_ --- ---
    LA_PIOVRA: bojim se, ze s plody to uz nebude takova slava, vcera pred osmou jsem sel kolem a nejaka zenstina to tam soustredene ocesavala
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    MR_DAN: LEDOFREDO:
    hele doslo mi pak, ze mi kamos rikal, ze ho nedavno potkal nekde v hospode, tak sem si to overoval a prej ho vida u vystrelenyho voka celkem pravidelne a i bydli nekde pobliz .. tudiz, jak moc je ta tvoje informace overena ?
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Vcera me zaujalo, ze tady:
    http://www.mapy.cz/s/bS5l
    jsou dve male svestky obsypane plody.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    tybrdo, tak to je hustý, to sem nevedel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam