• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    LENNIEG
    LENNIEG --- ---
    MIDORI: HitFitness ci jak se to jmenuje, Flora.
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    MIDORI: dole pod Grebovkou na Vrsovicky je BBC
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Jaka jsou tady nejblizsi fitka krome fanaticu na Miraku? bydlim v Rybalkove, takze klidne i Vrsovice..
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    VON_GILOTINE: zrovna jdu kolem z práce a potkal jsem tam týpka, kterej se se mnou asi před tejdnem chtěl děsně bavit v albertu o tom, jaká je tam fronta a že se mu rozteče nanuk. měl na rukou takový kriminálnický kérky a tipnul bych ho tak na téčko.
    jsem si řikal, že jsem se ho mohl zeptat, jestli neví:))
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    uprimne, tam ti to smazenky rozeberou do hodiny, posledni tyden jich navic z der vylezlo vic nez dost.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    za zeptání nic nedám. v pondělí v noci jsem při rozjímání na lavičce v Čecháči u bazénku směr ulice vinohradská zapomněl batoh (černej deuter, místy zelenej). byly v něm nacpaný dvě deky na sezení na trávě a byl naládovanej prázdnejma lahváčema.

    kdyby ho třeba našel někdo ze známejch a měl chuť ho vrátit, královsky se odměním..
    ten samej model už neseženu a děsně mi vyhovoval.
    díky
    TYEN
    TYEN --- ---
    ahoj, stěhuju se z Vinohrad (bohužel) a dnes vyprodávám spoustu věcí - hlavně oblečení, boty, kabelky, elektronické přístroje, kosmetiku blabla...

    Korunní 45, dnes 18-22, zvonek Katka více zde:
    https://www.facebook.com/events/419467608232390/
    a zde:
    [ Výprodej všeho - levně / ostatniother / 28.5.2015 / CR - Praha - Praha, Korunní 45, zvonek Katka ]

    Stavte se!
    LENNIEG
    LENNIEG --- ---
    LAURA: Jj, pry se zavira asi 20 Zabek, kvuli nizkym trzbam.
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    HABRENKA: Petrik tam stale je, akorat uz se tak nejmenuje. Ted je tam vcelku sympaticka vietnamska rodinka.
    LENNIEG
    LENNIEG --- ---
    FIONOR: Ja jsem tam uprimne chodivala jen na tu jejich kavu nekdy...
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    NE7RA: jooo, to jsou ty "nase", driv byly v italske a porad se drzej...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    FIONOR: řek bych, že půlka pokut, co měšťáci vyberou mezi desátou večer a šestou áno, je za vjezd do Uruguaiský z Blanický
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    NE7RA: vizualne a atmosferou (vykup lahvi s okynkem, pani v zasterach s vyrazem ocelovych dezurnych) dobra klasika jsou i Potraviny Nova na rohu Slavikovy a Polsky, navic maj i docela uchazejici sortiment.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    NE7RA: ten jentak neskonci, ta potacejici se nocni verbez jim tam podle me dela skvely ksefty :-)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    HABRENKA: posledni klasika je Vavra na Franouzky :) a porad jede nonstop!
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    RETAL: :D ja vim... ale je to tesco label, co ale vstoupil na trh s vysokejma cenama a polskym image... totalne nepovedene... kazdopadne holt chybet nebude, petricek se na korunni drzel rozhodne lip a to byla "klasika"...
    RETAL
    RETAL --- ---
    HABRENKA: Mmch Žabky jsou franšízy
    iŽabka
    http://www.izabka.cz/expanze-a-franchising
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    prumernej zakaznik zabky jde pro pytel chipsu a dvoulitrovku coly, ne? :-) nebo pro cigara
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    LAURA: patri pod tesco a tescu se tu uz moc nedari, plus se jim zabky moc nepovedly asi v nicem, takze ted nastal hromadny ustup... mne chybet taky nebudou :-)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    LAURA: A nebo tak.
    LAURA
    LAURA --- ---
    MAKROUSEK: eh, cože? Spíš jim tam lidi nechodili že to mají drahé. Prodavačka z žabky, co mám u kanceláře, rozhodně nevypadala nědšeně z toho, že přijde o práci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam