• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    IKA
    IKA --- ---
    CUBICULA: Aj Jávanka je celkom fajn, ale na obed som tam ešte nebola.
    FIN
    FIN --- ---
    CUBICULA: nebudeš-li líný vyjet 16kou či 10kou k vodárně, tak ulice u vodárny, indické all-you-can-eat polední buffet menu a hned pod tím totéž ceylon (srí lanka) :-)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    CUBICULA: Dhaba.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    CUBICULA: Plevel, Moment, Radost, nekolik indickejch
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    Ahoj,

    doporučíte mikam chodit na obědy bez masa na Vinohradech kolem míráku? Začal jsem tu minulej tejden pracovat.

    Zatím jem našel Biozahradu a Loving Hut

    Díky
    LENNIEG
    LENNIEG --- ---
    VOJTASAN: U nas uz taky, pry nejaka "mensi havarie jedne z jednotek".
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    Netekla tuším v úterý ráno, dokonce v celém našem okolí ve slezské. Nějaká nehoda. Teď v pohodě :)
    LENNIEG
    LENNIEG --- ---
    Taky vam doma nekomu netece voda?
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MEDAN: naproti svehlove kolejim,slavikova 25 cca.mrkni..kavarno obedarno bistro.moc dobry
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    VON_GILOTINE: co to je, kde to je? to slyším prvně!
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MEDAN: Pradelna ve Slavíkově.
    FIN
    FIN --- ---
    což FIN: je u mě fakt naprostá výjimka. jako pojídat zeleninu s nadšením.
    FIN
    FIN --- ---
    RETAL: stručně řečeno, ačkoliv jsem masožravec jako hrom a evropskou úpravu zeleniny obvykle nežeru, páč je prostě hnusná, u těch indů, cejloňanů a té thajárně v anglické ji konzumuji s nadšením.
    RETAL
    RETAL --- ---
    Paráda, díky za tip.
    FIN
    FIN --- ---
    RETAL: jo jo, už mě tam před měsícem zatáh kolega, s nímž obvykle chodíváme do pindu :-)
    FIN
    FIN --- ---
    MEDAN: no a ještě pod tím pindem, v téže ulici vedoucí od vodárny dolů na jiřák, otevřeli nedávno cejlonskej, ahem, jídelnu? all-you-can-eat polední menu a taky se tam dá najíst dost bez masa.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    FIN: kolegove tam chodi, tak to nekdy s nima zkusim :o)
    FIN
    FIN --- ---
    MEDAN: chápu. ačkoliv nemáš rád indy, v PINDu u vinohradské vodárny se lze najíst i relativně nepálivě. já osobně pálivá jídla velice špatně snáším - prostě se mi potí čelo i u toho, kde se ostatní diví, cože tam pálivého je - ale v PINDu se občas najím.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    jde mi o to, najit nejakou alternativu k balarame. protoze ted, kdyz maji dovolenou, tak mam problem :o)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    FIN: tam jsem chodil, kdyz jsem mel praci v americky. ted uz je to moc daleko :o)
    FIN
    FIN --- ---
    a přinejhoršímFIN: vlastně kousek 11 z jiřáku a vystoupi v bělehradské a jsi skoro blok pod tím místem. takže na oběd asi zvládnutelné.
    FIN
    FIN --- ---
    (a to jsem prosím jinak zapřisáhlý výhradní masožrout, ale tady chutná i takovému:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam