• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    IOT_JH: Ja vzdycky pro takovouhle havet vyrazim nejdriv k Rouskovi (nam. bri. Synku). A nejblizsi Hobby kram je tusim na Pankraci.
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    IOT_JH: býval takový minikrámek s těmahlema věcma v Krkonošský, takřka na rohu se Slavíkovou, vedle tý jazykovky.. řek bych, že je tam pořád.
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    CHOBOT: Ach, to se budu muset táhnout do kopce :) Díky mockráte. Snad to dopadne.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    IOT_JH: poslední blok Slezská u náměstí J. z Lobkovic, nějakej instalatérskej krámek. Sám jsem tam cca rok zpátky kupoval.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    IOT_JH: Na Vinohradech tezko. OBI, Bauhaus, apod.
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    Nevite nekdo, kde tady prodavaj zachodovy prkynka? Dik!
    ELGEMA
    ELGEMA --- ---
    ANGIOLETTO: zlatnictví Macháčková, u Vodárny
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    A teď z veselejšího soudku:

    THEODORT
    THEODORT --- ---
    od doby kdy me na UA chteli zabit nejaky kamosi rumunky co lamala svymu decku ruku za zady aby nalezite brecelo me jen tak nejakej zebrak nerozhodi..
    BPX
    BPX --- ---
    taky znam, casto somruju u pekarny u antonina, a bejva dost nasrana/neprijemna, kdyz ji clovek odmitne...
    LEDGE
    LEDGE --- ---
    Mají širokej radius, ženská je žebrák-profík, na JzP je jen ve dny, kdy se konají trhy (proto i zimní pauza), na dušičky jsem jí potkal na Olšanskejch jak klečí před kaplí a skučí na stovky courajících se lidí "prosííím, pomoooc", svou funglovou kabelku zřejmě schovala ve křoví. Chodí i do ostatních kaváren po Praze na zavěšenou xkrát za den, občas vezme i celou rodinku, přičemž předběhne celou frontu a dožaduje se cappuccín a horkých čokolád zdarma. Jak bylo už řečeno, ani hodnej pán z JzP co prodává Nový prostor jí nemá rád, ví, že to žádnej chudák není.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    VYHULENY_UFO: ma jen hulku. zkusim vyfotit,nak ztrácím ohleduplnosti,smutne. ženská je šéfuje,víckrát spatření udílení úkolů. treti ozna operuje jinde tak jej nemam tak v merku
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VON_GILOTINE: je to trojice, albanka/cikanka a dva muzsky, jeden s berlema a druhej bez berli, ale tusim se psem.

    potkaval jsem je pravidelne v patek rano v tramvaji cislo pet ve smeru od ustrednich dilen ve smeru na jiriho z podebrad.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ted se vrátili ze zimní dovoleny,ženskou uz taky nepotkavam furt jako dřív,podám report treba za tyden,dekuji za reakce
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Me facinuje, ze ackoli minimalne 1x denne (a casto vickrat), pres JzP jdu, tak jsem je dosud nezaznamenal.
    O obsenci nouze vypovida somrovani kafe a rohliku?
    Somrovani neni nic jinyho nez navrh na uzevreni darovaci smlouvy, bud se strany dohodnou nebo ne:)

    Povídky malostranské – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/...y_malostransk%C3%A9#P.C5.99ivedla_.C5.BEebr.C3.A1ka_na_mizinu_.281875.29
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    VON_GILOTINE: k nejaky aktivite bys mel imho pristoupit ve chvili, kdy obtezujou tebe konkretne - to ze vydelavaj na lidsky duverivosti je bezny, takovyjch je vsude plno.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    musim vam rict, pekne me sere ta albanka s albancem co zacali loni v lete zebrat na jiraku a ted po zimni pauze pokracuji. mistni bezdaci je nemaji radi, pac vedi, ze to hrajou a nejsou v nouzi. chlapik chodi kazdy den klidne petkrat do mama coffee vyzadovat zavesene kafe zadarmo a velmi nelibe nese ze mu jiz odmitaji davat flat white ci latte, tak se alespon dozaduje poradne porce mleka, klidne si stezuje ze je ho na doliti malo. baba sukne a v satku, chlapek s holi a cepici. baba pravidelne somruje o rohliky v antoninovi a dalsich.
    na zacatku jsem byl supportive, mel jsem je za nestastne uprchliky ci tak.. ale ted jsem v dilematu. jak se postavit k tomuto vypocitavemu jednani. uprimne, dojizdi odnekud z hradcanske a sancuji mnohem vic staci. neverim ze bydli na ulici.
    hlasit je? byt za zmrda, protoze kdo tam nebydli a nesleduje to, tak nema sanci poznat, ze nejde o bezmocne co si pomoc zaslouzi..
    ??
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SINC: super podnik, nedavno mi tam menili zipy u kalhot a u bundy!
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    F89: upresnim - naproti sokolovne :) pro kuraky jamajskych cigaret velmi dulezite! :]
    F89
    F89 --- ---
    Ve Slezské nedávno otevřeli nový podnik - Zmrzlinář. Výborná zmrzlina původně z Tuchlovic, rozhodně stojí za návštěvu. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam