• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    NICKSEKACMAGOR: díky o Vodouchovi vím, ale náhodou jsem narazil a koupil v Radhostske (Grunt). Ve Stelle to podle webu nevedou.
    NICKSEKACMAGOR
    NICKSEKACMAGOR --- ---
    MIKULAS: na Žižkově v hospodě U Vodoucha v Jagellonský což je kus od Jiřáku jí maj, takovou dobrou, ale flaška tam dost pravděpodobně bude drahá... dyštak dobrej a slušně ceněnej chlast maj v gastrostelle, ale to je zas žižkov dole na koněvce ...
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    CHOBOT: MAKROUSEK: SPIPI: NE7RA: S161:
    Děkuji všem, Mistr neměl, ale ten pán na Slezský byla výhra. Dobrý doupě tam má. Jinak věřim, že Rousek by ho asi taky měl, když má všechno.
    S161
    S161 --- ---
    IOT_JH: prkynka maj v zelezarstvi Mistr dole na Korunni, ale nejdriv si tam radsi zavolej..
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    Nevite nahodou nekdo, kde na Vinohradech koupit flasku Kontusovky? :)
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    IOT_JH: tak už asi ne, viz http://www.nelso.cz/cz/place/307800/ ale ještě jsem si vzpomněl na tohle v Baranově http://www.agast.cz/index.php?show=prodejna což je taky v dostřelu..
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    IOT_JH: Ja vzdycky pro takovouhle havet vyrazim nejdriv k Rouskovi (nam. bri. Synku). A nejblizsi Hobby kram je tusim na Pankraci.
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    IOT_JH: býval takový minikrámek s těmahlema věcma v Krkonošský, takřka na rohu se Slavíkovou, vedle tý jazykovky.. řek bych, že je tam pořád.
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    CHOBOT: Ach, to se budu muset táhnout do kopce :) Díky mockráte. Snad to dopadne.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    IOT_JH: poslední blok Slezská u náměstí J. z Lobkovic, nějakej instalatérskej krámek. Sám jsem tam cca rok zpátky kupoval.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    IOT_JH: Na Vinohradech tezko. OBI, Bauhaus, apod.
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    Nevite nekdo, kde tady prodavaj zachodovy prkynka? Dik!
    ELGEMA
    ELGEMA --- ---
    ANGIOLETTO: zlatnictví Macháčková, u Vodárny
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    A teď z veselejšího soudku:

    THEODORT
    THEODORT --- ---
    od doby kdy me na UA chteli zabit nejaky kamosi rumunky co lamala svymu decku ruku za zady aby nalezite brecelo me jen tak nejakej zebrak nerozhodi..
    BPX
    BPX --- ---
    taky znam, casto somruju u pekarny u antonina, a bejva dost nasrana/neprijemna, kdyz ji clovek odmitne...
    LEDGE
    LEDGE --- ---
    Mají širokej radius, ženská je žebrák-profík, na JzP je jen ve dny, kdy se konají trhy (proto i zimní pauza), na dušičky jsem jí potkal na Olšanskejch jak klečí před kaplí a skučí na stovky courajících se lidí "prosííím, pomoooc", svou funglovou kabelku zřejmě schovala ve křoví. Chodí i do ostatních kaváren po Praze na zavěšenou xkrát za den, občas vezme i celou rodinku, přičemž předběhne celou frontu a dožaduje se cappuccín a horkých čokolád zdarma. Jak bylo už řečeno, ani hodnej pán z JzP co prodává Nový prostor jí nemá rád, ví, že to žádnej chudák není.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    VYHULENY_UFO: ma jen hulku. zkusim vyfotit,nak ztrácím ohleduplnosti,smutne. ženská je šéfuje,víckrát spatření udílení úkolů. treti ozna operuje jinde tak jej nemam tak v merku
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VON_GILOTINE: je to trojice, albanka/cikanka a dva muzsky, jeden s berlema a druhej bez berli, ale tusim se psem.

    potkaval jsem je pravidelne v patek rano v tramvaji cislo pet ve smeru od ustrednich dilen ve smeru na jiriho z podebrad.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ted se vrátili ze zimní dovoleny,ženskou uz taky nepotkavam furt jako dřív,podám report treba za tyden,dekuji za reakce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam