• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    REINITA
    REINITA --- ---
    TADEAS: to vypadá celkem nadějně...
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    REINITA: 24. 1. ma byt mimoradna schuze zastupitelstva, kde se to ma dale resit.

    vyjadreni starostky z FB:

    Definitivně jsem se rozhodla, že smlouvu se společností World Production s. r. o. nepodepíši vzhledem k tomu, že by mohly vzniknout pochybnosti, zda neměla být zvolena forma koncesního řízení na provozovatele farmářského tržiště. Očekávám, že v této věci odpovědný člen rady Alexander Bellu předloží návrh řešení tak, aby mohl být zahájen provoz FT jakmile to dovolí počasí a zůstala zachována struktura farmářů a prodejců.
    REINITA
    REINITA --- ---
    TADEAS: a jak to nakonec dopadlo s tou starostkou? vím, že se podepisovala petice...
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    Takové farmářské World Production - Blog iDNES.cz
    http://marektomas.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=574838
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    LENNIEG: bydlim, ale jsem ted v haku. Kadlec zase kosi auta? :))
    LENNIEG
    LENNIEG --- ---
    Cau, kdo bydlite v Budecsky, co to tam ted probiha za kovbojku?
    ENT
    ENT --- ---
    Cau vespolek, hledam nejaky novy vinohradsky kamose. Jidlo, pivko, venceni (vaseho, ja jim nedisponuji:)) mazlika, cokoliv. zn. Italska 34. Kdo se hlasi? :D
    JUFONKA
    JUFONKA --- ---
    Ahoj, už delší dobu hledáme s přítelem bydlení na Vinohradech (případně blízké okolí směrem k řece - Výtoň, Albertov apod.), kde sice nyní bydlíme, ale každý samostatně. Hledáme 2kk/2+1 do 15 tisíc měsíčně včetně poplatků. Vzhledem k našim zkušenostem nechceme podkroví, přízemí a ani byt, který je celý orientovaný na sever :). Budu vděčná za všechny tipy... Kdyžtak email J.Fundova@email.cz. Díky.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    NE7RA: minimalne na vinohradske pod radiopalacem je, ted to nenaklikam, ale je vice stanovist, mrkni na net mc, vejde se tam petka krz otvor (tzn neslejvat do velky zavarovacky a pod...)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    nedavno jsem mel potrebu se zbavit potr. oleje. a utkvelo mi v hlave, ze jsem nekde v oblasti riegr-cehace-vodarna-jirak-mirak mel moznost videt popelnici na to urcenou. nebo se mi to jenom zdalo?
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    RYBKA:
    HABRENKA: diky za tipy, ale potrebuji to koupit drive, nez bude trh :( o nejake kamenne prodejne byste prosim nevedeli?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    MARIPOSA: v sobotu na naplavce pravidelne, dost pekne a velky vyber
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    MARIPOSA: Na trhu na Jiřáku bývá někdy stánek s košíky a podobnými věcmi.
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    MARIPOSA: nebo klidně i slaměné
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    Nevíte náhodou, kde by se tady daly koupit proutěné ošatky?
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    LA_PIOVRA: Ha, teprve teď jsem si všiml ico :)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    CHOBOT: Jezek zni dobre:)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    LA_PIOVRA: Ježek a. s. ve Varšavský. Můžu vřele doporučit.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Nemate tip na nedebilniho ucetniho pro dlouhodobou s presahem do danarstvi, ktery sidli na Vinohradech nebo dochozi vzdalenosti kolem?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam