• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    NE7RA: minimalne na vinohradske pod radiopalacem je, ted to nenaklikam, ale je vice stanovist, mrkni na net mc, vejde se tam petka krz otvor (tzn neslejvat do velky zavarovacky a pod...)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    nedavno jsem mel potrebu se zbavit potr. oleje. a utkvelo mi v hlave, ze jsem nekde v oblasti riegr-cehace-vodarna-jirak-mirak mel moznost videt popelnici na to urcenou. nebo se mi to jenom zdalo?
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    RYBKA:
    HABRENKA: diky za tipy, ale potrebuji to koupit drive, nez bude trh :( o nejake kamenne prodejne byste prosim nevedeli?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    MARIPOSA: v sobotu na naplavce pravidelne, dost pekne a velky vyber
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    MARIPOSA: Na trhu na Jiřáku bývá někdy stánek s košíky a podobnými věcmi.
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    MARIPOSA: nebo klidně i slaměné
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    Nevíte náhodou, kde by se tady daly koupit proutěné ošatky?
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    LA_PIOVRA: Ha, teprve teď jsem si všiml ico :)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    CHOBOT: Jezek zni dobre:)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    LA_PIOVRA: Ježek a. s. ve Varšavský. Můžu vřele doporučit.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Nemate tip na nedebilniho ucetniho pro dlouhodobou s presahem do danarstvi, ktery sidli na Vinohradech nebo dochozi vzdalenosti kolem?
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    IOT_JH: Jojo, já jim říkám už asi deset let, že by si mohli aspoň vymalovat, když už to tam mají takové...svérázné :D
    Každopádně mají (nebo seženou) skoro cokoliv, takže se zase zastav ;)
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    NIGHTFURY: Mysleno v dobrem s obdivem a zavisti.
    SYREC
    SYREC --- ---
    MIKULAS: taky ji tuším mají ve sklizenu na korunní, tam mají flašky od zufanka a ten ji dělá.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    IOT_JH: Hehe, vyřídím pánům tvoje označení "doupě" :D
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    NICKSEKACMAGOR: díky o Vodouchovi vím, ale náhodou jsem narazil a koupil v Radhostske (Grunt). Ve Stelle to podle webu nevedou.
    NICKSEKACMAGOR
    NICKSEKACMAGOR --- ---
    MIKULAS: na Žižkově v hospodě U Vodoucha v Jagellonský což je kus od Jiřáku jí maj, takovou dobrou, ale flaška tam dost pravděpodobně bude drahá... dyštak dobrej a slušně ceněnej chlast maj v gastrostelle, ale to je zas žižkov dole na koněvce ...
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    CHOBOT: MAKROUSEK: SPIPI: NE7RA: S161:
    Děkuji všem, Mistr neměl, ale ten pán na Slezský byla výhra. Dobrý doupě tam má. Jinak věřim, že Rousek by ho asi taky měl, když má všechno.
    S161
    S161 --- ---
    IOT_JH: prkynka maj v zelezarstvi Mistr dole na Korunni, ale nejdriv si tam radsi zavolej..
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    Nevite nahodou nekdo, kde na Vinohradech koupit flasku Kontusovky? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam