• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    2ND: kdepak :-) furt stejny, jen drivavejc tam bylo tmavo - cernej nabytek, tmave fialovy steny a z repraku hral metal...
    2ND
    2ND --- ---
    MR_DAN: mozna to predtim bylo Ghetto a ted to je Ghetta :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    2ND: nekolikatej nazev? :O neeee, to se tak jmenuje minimalne 15 let, co tak saha moje pamet, kdy jsme tam na gymplu kupovali travu :D
    IFKA
    IFKA --- ---
    KORA: v rozmezí 9-17 tam bude stoproKORA:
    2ND
    2ND --- ---
    SKUTEKKUTEKK: to misto je tam preci predlouho, jen uz ma nekolikatej nazev :)
    SKUTEKKUTEKK
    SKUTEKKUTEKK --- ---
    Zašel jsem si na pivo do GHETTA BARu a je to tam hodně podobný starý letenský Wakatě. Za mě plus! :-)
    KORA
    KORA --- ---
    IFKA: od kolika do kolika cca funguje pls?
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    NIGHTFURY: cukrarna delikates. Stale prodavaji. EET snad ani nevedou :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    MR_DAN: zirafa na suchdole,na počítači dohledam nebo mrkni. Jejich vetrnikovej dort je. .. aaaaach! Jinak Alenka na korunní jak co, něco super něco nuda.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    parada, diky za tipy :-) jako asi neni duvod se omezovat jen na vinohrady, ale urcite se hodi vedet, kam si jit osladit zivot, kdyz je zrovna nektera ze jmenovanych cukraren v perimetru :-D
    jinak kdo jeste nebyl v https://www.candy-store.cz/the-candy-store-vinohrady/ a touzi po sexy brisku a akutni hyperglykemii, tak honem tam, za me Reese's Peanut Butter Cups
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    MR_DAN: Slagr dela i svatebni dorty, my jsme od nich meli na svatbu mini zakusky a vsem moc chutnaly, na prani udelaji i cokoliv, takze nam delali i par zakusku mimo standardni nabidku. Dort jsme meli z Bakeshopu, coz uz teda neni na Vinohradech, ale delaji lehke moderni dorty, taky muzu jedine doporucit.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    ja mam rad ty malicky od Chlebicku
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    Kamel na Francouzsky taky umi slusny dorty
    JKACII
    JKACII --- ---
    MR_DAN: Alenka v risi divu, Korunni.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: tak na stary kolena, to vis :-)))
    hele praveze sikovnej cukrar ti udela malej zakusek klidne ve velkym, takze on by obri vetrnik treba taky sel :D takhle jsem byl ochutnavat v tom IF Cafe, vlastne cokoliv z tech malejch zakusku dokazou udelat i jako dort....
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    tak to asi ten větrník ne? :))
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MR_DAN: no nene :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    hmm, neni nad starej dobrej vetrnik nebo spicku :) ptam se hlavne protoze zjistuju, kde si nechat vyrobit svatebni dort...
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    MR_DAN: Na klasicke zakusky Slagr
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    MR_DAN: IF Café je skvělá, pak Erhart mi přišel slušný.
    Ale na zákusky (a briošky) domů, bez posezení u kafe, byla výborná ta malá prodejna na Vinohradské kousek od Radhošťské (kachlíková). Nevím tedy, jestli je EET nezlikvidovala, dlouho jsem tam nebyla, ale měli naprosto úžasné old school věci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam