• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    OMNIHASH: to driv kamarade :D tak 2005-6 ... teda je mozny, ze od ty doby tu podlahu vytreli jeste jednou :D
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MR_DAN: nojo, někdy kolem roku 2015 tam vytřeli a opucovali stěny...ale trávu tam střílej pořád.
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    Zdravíčko, potřebuju co nejrychlejc koupit chlast někde kolem míráku. Konkrétně Tequilu a Triple Sec. Alko Expert v belgick a už neni, na to jsem spoléhal.

    Víte o něčem?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Chodite nekdo do Francerie? sla jsem si tam ted pro kavu a koukala, kolik vina tam maji a vubec francouzskych dobrutek, vino jsem hned jedno vzala, maji i Cremant, sampanske a sumive vino, vlastne jsou neco jako Torro Blanco, ktere ma zase veci spanelske...jo mam nasi Kolinskou fakt rada! Takze jestli budete hledat zajimava a vina, mrknete se tam, treba vin kolem 200 tam maji fakt hodne a veliky vyber ruzovych
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    ANICHQA: MUUU na Tylaku a mas-li rada uzeniny tak genialni lahudky z madarska Hungaro Delikates v Rumunske...zaroven tam maji super vino, takze se nakup cehokoliv na vareni vetsinou zvrhne :D
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    ANICHQA: Na Vinohradský vedle Třech prasátek
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    Doporučte prosím nějaký lepší řeznictví na trase nám. Míru - Flora? Popřípadě Vinohradská
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    LA_PIOVRA: JOHNNY: Diky kolegum ze zizkovskeho klubu jsem narazil na mapu kde jsem nahodne nasel kontejner na odpady na roho chopinovy a krkonosske
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ESTEN: Shodou okolnosti jsem si o víkendu dala sushi jak z huong sen tak ze sushi tam da - v obou případech jen vegetariánské a teda z tam da bylo fakt lepsi, taky výrazně drazsi
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    JOHNNY: Komwag, Perucka. A nebo nechat na ulici, za chvilicku zmizi.
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    Ahoj, nevite, kde se da na Vinohradech vyhodit kovovy odpad?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    CMLKA: huong sen je vetsinou ok, i kdyz bejvali lepsi. Posledni dobou obcas setri na mase (na kvalite, ne kvantite). Ale neni to uplna tragedie a cenam to celkem odpovida.
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    CMLKA: hodne se zlepsili v Baifu na Belehradske a obcas zajdem na vyborne jidlo k Madame Lyn v Safarikove
    BPX
    BPX --- ---
    THEODORT: byli sme tedka v nedeli, brunch vyber ze dvou jidel - livance a hot dogy, caj ve velkym pullitraku a z repraku Pearl Jam, co vic si v kocovine prat...
    FIN
    FIN --- ---
    IFKA: myslím, že ten Bullerbyn maj přímo na dveřích, ovšem takovým nějakým průhledným, takže dost neviditelným způsobem :-)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    IFKA:
    DYSTOPIK:
    znam je a maj moc dobry brunche, ted mi vypadlo jestli v sobotu nebo nedeli nebo oboje
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    CMLKA: aha tak to neni Tam Da, to je Huong Sen, tam to chci jit zkusit...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    zkousel jste nekdo vientamsky zeleny bistro v nitransky?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    IFKA: nekdo to tu psal, ze se to tak jmenuje...a zachody ti dost napovi :))

    Sushi Tam Da? Znam, ale chodim na sushi...da se v Hanoji takeout?
    IFKA
    IFKA --- ---
    CMLKA: jak jsi poznala, jak se to jmenuje? :D ze štítu mi to nikdy nic jasný.
    do viet bistra chodíme do slavikovy, ale spíš na takeaway, jinak oblibujeme na oběd bistro v řipské s dost ok sushi cena/výkon. a hanoj ve Slezské.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam