• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    Koukám na fotky z náletů 45 na Aktuálně.cz a mám zásek. Jsou to Vinohrady? Nebo ne?

    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ESTEN: a tím míň to taky rozfoukává prach v úrovni chodníku
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    CHOBOT: cim vyssi komin, tim lip tahne?
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    další tady mezi zastávkama je v čecháči a pak rovnou na jiřáku
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    jojo, je to výduch. daji se sledovat všude po dráze metra. Možná to má nějaký technický kriteria (jako ve smyslu, že komíny musí být výš než obytný budovy). Je mi jasný, že z toho nejdou žádný splodiny, ale metro na míráku je nejhlubší stanice metra, tak asi to bude nějak opodstatněný, že má tak vysokej výduch.
    Na telný jsou taky vysoký (ty se strukturou od Sýkory) a tam metro předpokládám zasahuje taky až pod vltavu
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    CHOBOT: řekl bych že větrání metra
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    CHOBOT: asi větrací komín metra, ale proč je to sakra tak velký? :)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    Co je prosím tohle? Sloupová stavba na rohu blanické a slezské? Moje google fu selhává

    DREESTYLER
    DREESTYLER --- ---
    SPIPI: Ano, je tady hezky.
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    DREESTYLER: to fotis z P 52? krasnych 23 let zivota, mozna o patro dve vys :)
    DREESTYLER
    DREESTYLER --- ---
    GILLIATT: Je to ono, díky! Tabulka s označením ulice Čerchovská byla nahrazena tabulkou Rue Marchande a režísér, který tam pobíhal, nosil šiltovku, stejně jako Mark Foster.
    Fotka z 3. 2. 2021 09.00.
    DREESTYLER
    DREESTYLER --- ---
    Nevíte náhodou, který film se točí včera-dnes na ulici Čerchovská?
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    Aha. Zákaznická podpora Wia tvrdí, že už tam optiku máme, ale jen 100mbs a kdy bude Gigabit záleží na Cetinu a to neví kdy bude.
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    Mapu znám, ale píšou, že dávaj info o plánovaný výstavbě. My tam už ty kabely rok a půl máme. Snažim se prudit Cetin přes facebook :) Teď jsem náhodnym klikáním v tý mapě zjistil, že třeba o ulici výš v Sázavský už to někdo má.
    RADMAL
    RADMAL --- ---
    Tak ono taky do konce roku ani tolik nezbývá...Ale jak dával někdo níže odkaž na zrychlujemecesko.cz. Tak tam dávají info o zrychlení, tuším, 7 měsíců dopředu. Tak se tam můžete občas mrknout, jestli se to nějak pohlo.
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    EDASX: našemu SVJ vnutili snad osmičku, pokud vim :) a termín slibovali na léto 2020, ale je fakt, že už v té chvíli nezněli jistě a korona to celé o rok šoupla
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    ANICHQA: hm, tak u nas mi to nabidlo jen 100mbit, tak to nic..
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    bavil jsem se s partičkou co tahala optiku na Písecký a oživovat to budou až příští rok
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam