• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    LUCIEN: v Moravsky nekde az skoro u vodarny je myslim bazar/pujcovna, nebo SkiSurf V Tunich
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nevíte o nějaké půjčovně lyží okolo Míráku?
    TERAV
    TERAV --- ---
    Ahoj Vinohradaci, najde se nekdo, kdo by mi pomohl? Vcera mi pri jizde zacalo divne vrcet auto (Fabie). Myslim, ze je to malickost, kterou by zvladly opravit sikovne ruce. Nemrkl by se na to nekdo, prosim, nez to dam za těžké prachy do servisu? Diiik
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    MIKULAS: Žena šla kolem když vyskakovala urna z aut. Šla pro děti do školky, tak jsem jí hned volal, ať spechaj domů. Nepříjemný.
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    LUCIEN: no tvl, dneska jsem tam měl namířeno ... ale asi ještě není konec, páč ten vrtulník parkuje nad našim dvorem
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    HELOUN: Ani v Mlikarne, tam se dycky sedi v lete do rana...ale je to vic v parku....jinak jsem zaslechla, ze Riegrce zahradky jsou nejak napojeny na radnici, ostatne taky tm jedou celou i pres nejtvrdsi lockdowny a nikdo s tim nic neděli :(( i kdyz se desne tvarej, ze to je vsechno "na doma" a ze to je na lidech a vyzyvaj je, aby vse dodrzovali
    HELOUN
    HELOUN --- ---
    JOHNNY: Ja se tedy priznam, ze se sportem vam sice drzim palce, ale nejsem uplne cilovka :) Zato takove pekne male letni kino s klubovym programem bych si tam dokazala predstavit! :)
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    HELOUN: A predtim na maly strane :)
    Ve stromovce min kultury a vic sportu... chceme prevezt jedno hriste na beach, udelat nohejbal, ping-pong bude... a kdyz se to povede, tak zkusime obnovit to multifunkcni hriste na fotbal/basket co uz tam je
    HELOUN
    HELOUN --- ---
    CYBERKOTLIK: Podnik, co bejval ve Stromovce. Bar a nejaka ta kultura :))
    Containall – sezónní kulturní centrum
    https://containall.cz/
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    HELOUN: a co to je?
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    HELOUN: Ve stredu to tam vezeme a myslim ze to bude trvat tak 2-3 tydny to vytunit.... uvidime :)
    HELOUN
    HELOUN --- ---
    JOHNNY: Budu se tesit! :) Mate uz nejaky hruby odhad, kdy budete otevirat?
    A co se tyka zaviracky, tak na velkejch zahradkach si s tim hlavu rozhodne nelamou, ale je fakt, ze ten prostor asi nepatri statu, tak na ne v tomto ohledu mozna neni zadny tlak... No kdyztak se da po desate vzdycky presunout na Mlikarnu, ta je dostatecne mimo zastavbu, ale byla by podle me skoda letnich noci nevyuzit :)
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    HELOUN: Verim, ze si s tim poradime dobre :) s hlukem ale bude urcite problem, takze 10 vecer zaviracka je jasna. A taky to hriste zaplivany nepatri sokolu ale uzsvm a s nima je vsechno hrozne problematicky :/
    HELOUN
    HELOUN --- ---
    Vypada to, ze v Riegerech se chysta usidlit Containall. To jsem tedy celkem zvedava, jak si s tim prostorem poradi :)
    https://www.facebook.com/531921140162705/posts/4017103201644464/
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    OMNIHASH: Jooooo. Tvl, sem blbej. Dík.
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    Koukám na fotky z náletů 45 na Aktuálně.cz a mám zásek. Jsou to Vinohrady? Nebo ne?

    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ESTEN: a tím míň to taky rozfoukává prach v úrovni chodníku
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    CHOBOT: cim vyssi komin, tim lip tahne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam