• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    NYX
    NYX --- ---
    Nevite prosim kde jsou na Vinohradech a blizkem okoli nejake pekne/zajimave schody? Diky za tipy vseho druhu
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---


    Toto není prostor pro nadávání na politiky, ten si prosím najděte jinde na nyxu. Pokud máte nějaký připomínky k Vinohradský reprezentaci, budiž, ale prosím lidsky, zbytek budu nemilosrdně mazat a přispěvatele banánovat.
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    CYBERKOTLIK: vidim, ze tvuj podpis asi nedostanu .)

    A co radsi na ty dementni ODS? 440+ nepronajatych obecnich bytu? predrazeny alzheimer centrum misto tenisovych kurtu u churchilla? vybetonovanou Folimanku? nulovou podporu kulture a sportu? nepruhledne smlouvy s nefunkcnim komwagem? pohrdani zastupci opozice a obcanu? nebo to, ze v ty rade je kazdej druhej mistostarosta, aby za to mel priplatek?
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    JOHNNY: my sme hlavne dost nespokojeny, jak to vede praha sobe. Takze jestli ma vzniknout na dvojce, tak to radsi ta dementni ods
    DREESTYLER
    DREESTYLER --- ---
    OUKE: ale no ták. To by se přece točilo naproti U Dandů.
    Není to náhodou opět White Bird: A Wonder Story s Gillian Anderson?
    OUKE
    OUKE --- ---
    DREESTYLER: 13. komnata D. Landy
    DREESTYLER
    DREESTYLER --- ---
    Nevíte prosím, jaký film točí v Domě zemědělské osvěty na Slezské 7?
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Prodělají miliony? Radnice Prahy 2 prodá lukrativní pozemek na Vinohradech - Pražský deník
    https://prazsky.denik.cz/zpravy_region/prodela-miliony-praha-2-proda-lukrativni-pozemek-na-vinohradech-20220329.html
    MENDEZZ
    MENDEZZ --- ---
    JOHNNY: Jaaaaj skoda, ze jsem to objevila az ted :(
    V lete jsem kopala za www.zafolimanku.cz
    A vubec chodila prubezne prudit Petrusku a Sasenku v ramci interpelaci na schuze zastupitelstva na radnici…

    Rada podporim sousedy! Uz se k vam napojuju pres FB :) a pristi udalost doufam uz nezmeskam :)
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    Ahoj,
    mam tady male pozvani pro ty, kterym neni komunalni politika cizi. Relativne nove vznikla Praha 2 sobe, ktera se bude uchazet o hlasy volicu porada sousedske setkani v parku na Folimance ve ctvrtek 24/3/2022 mezi 16:00 a 19:00.

    Kdybyste nebyli spokojeni s tim, jak to tady ODS vede, tak nas prijdte pozdravit a treba najdete chut se zapojit :)

    Sousedské setkání podporovatelů PRAHA 2 SOBĚ
    https://www.facebook.com/events/701387641033495?ref=newsfeed
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Potvrzuju, že v Tůních naprosto skvělý - perfektní domluva, vstřícnost a vůbec celkově přístup. Takže ještě jednou dík za tip!
    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    Ski Surf V Tůních je super, doporučuju :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    VIXLE: Diky!
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    LUCIEN: v Moravsky nekde az skoro u vodarny je myslim bazar/pujcovna, nebo SkiSurf V Tunich
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nevíte o nějaké půjčovně lyží okolo Míráku?
    TERAV
    TERAV --- ---
    Ahoj Vinohradaci, najde se nekdo, kdo by mi pomohl? Vcera mi pri jizde zacalo divne vrcet auto (Fabie). Myslim, ze je to malickost, kterou by zvladly opravit sikovne ruce. Nemrkl by se na to nekdo, prosim, nez to dam za těžké prachy do servisu? Diiik
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    MIKULAS: Žena šla kolem když vyskakovala urna z aut. Šla pro děti do školky, tak jsem jí hned volal, ať spechaj domů. Nepříjemný.
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    LUCIEN: no tvl, dneska jsem tam měl namířeno ... ale asi ještě není konec, páč ten vrtulník parkuje nad našim dvorem
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam