• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    S161
    S161 --- ---
    ACIDBURN: honzu znam, chodil o tridu vejs ale ted sem ho dlouho nevidel...
    ACIDBURN
    ACIDBURN --- ---
    no je to ucnak pro automechaniky.autoklempire,elektrikare a pro aranzerky
    ACIDBURN
    ACIDBURN --- ---
    homerous:lidi co chodili na smetanku znam naky neznash treba honzu kalashe?
    KARMA
    KARMA --- ---
    Chodite nekdo do hospody Luzicka hospoda? Je to v Luzicky, je tam fotbalek, televize, sipky.
    HOMEROUS
    HOMEROUS --- ---
    93-95 jsem byl odhadem osmicka devitka, tak to bysme se mohli znaaat, che chee!!!

    ale ten ucnak furt netusim....


    fakt neeeee.....
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    ja zadnej ucnak neznam :/
    S161
    S161 --- ---
    HOMEROUS: joo? ja taky chodil na smetanku ale asi jenom dva roky... cca od 93-95??? a o ucnaku v moravsky vim, je to blok pod postou a vzdycky tam stoji hromada dementu s cigama a delaj bordel :)
    HOMEROUS
    HOMEROUS --- ---
    acidburn: tak vo zakladce vim, ale ucnak jo? a co se tam tento?? no ja sem totiz chodil na zakladku na smetanku a v tej dobe jsem tam nak chodil s temahle lidma, no, takze esi bys mohla nekoho z nich znat, pokud se treba cirou nahodou davno nezname...
    ACIDBURN
    ACIDBURN --- ---
    FiN:to bud jedine rad!
    FIN
    FIN --- ---
    ACIDBURN: víš, ona hned naproti učňáku (přes křižovatku) je třeba dost profláklá základní škola - a taky jsem nechodil ani do jednoho z těch zařízení
    EDASX
    EDASX --- ---
    ACIDBURN: tejk it ýzy
    ACIDBURN
    ACIDBURN --- ---
    EDSX:hmm pan studovanej
    EDASX
    EDASX --- ---
    ACIDBURN: nevim sem chodil na gympl, ucnaky pro me sou pod uroven =)))))))))))))))))))))
    ACIDBURN
    ACIDBURN --- ---
    EDASX:jo primo v moravsky ulici je proste ucnak se divim ze vam to nic nerika je to dost proflaknuta skola
    ACIDBURN
    ACIDBURN --- ---
    HOMEROUS:jo urcite myslim ze ty lidi bych mohla znat:)
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    Tak já nemůžu nedoporučit hospodu U Rudolfa (II.?) v ulici U vodárny .. nad Ptákem Loskutákem. Když sme tam nedávno s bandou přišli, zdálo se že je všude plno, ale nakonec nám dali báječnej privání salónek dole úplně vzadu. Milá obsluha, ceny řekla bych vcelku normální, jídlo nevypadalo špatně, venku mají i zahrádku (bohužel u silnice a kousek od Korunní takže ta nic moc). Řekla bych že vhodný i jak pro srazy více lidí, tak jen pro obyčejný posezení ve dvou ve třech u piva. Mají i vcelku slušný výběr vín (tzn. nejen Mullera a Frankovku ;) Vždycky sme chodili přímo dolu, kde je to taková spíš restaurace, nahoře je to myslim takový jako spíš hospoda ...
    I když koukám na nějakou recenzi (http://www.houser.cz/cz/clanky/index.asp?KategorieId=14&ClanekId=724), ... asi nejsem moc náročný konzument :) Každopádně já ho doporučuju ...
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    S161: sme sousedi
    MOTYLOJD
    MOTYLOJD --- ---
    ja az za irakem :-))) a za floorou
    S161
    S161 --- ---
    HARIBOKACHNA: no ja bydlim az u jiraku... alwe edasx ma recht....))
    EDASX
    EDASX --- ---
    HARIBOKACHNA: jak se to vezme, slezka vede od flory pres jirak az na mirak =))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam