• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    JENZ
    JENZ --- ---
    POd Smetankou:myslim ze uz je tam neco jinyho
    U Prochazku:nevim jak do budoucna,ale ted je to tam rozkopany
    Lighthouse:docela malinkej ale celkem fajn podnik,vecne prazdnej s prijemnou obsluhou,gambrinus za 18,-
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    hmm ... Fin nám to tu pěkně zorganizoval, tak já se tedy vyjádřím k některým z těch podniků:

    add Pastička:
    myslím, že točej Bernarda jedenáctku (i tmavýho, takže vcelku dobrý tmavý pivo), jinak malinko dražší řekla bych, ale prostředí pěkné, co pamatuju tak obsluha pěkná, mladá a svižná, větší stoly, takže vhodný i pro více lidí.

    add Kafe Ideal:
    jestli je to to, které myslím (nahoře menší stolky a bar, dole po točitých schodech pár větších a záchody?) tak to je vcelku dobrá kavárna, taková menší (dosti nevhodná pro třídní sraz, který jsme tam dělali). Mají otevřeno normálně i večer jako hospoda, i když se to jmenuje kafe ...
    FIN
    FIN --- ---
    a nyní technická: pohrál jsem si poněkud s nástěnkou a mj. seřadil podniky podle abecedy, aby naše home byla more useful :-)
    a přitom jsem zjistil, že je tam uvedena řada podniků, kdy je zmíněno pouze jméno a nic k tomu - tedy informace 0 (nepočítám-li, kde leží). to je ale celkem zbytečné, protože vinohrady podniky praskají na každém rohu. proto buď někdo nějaké info napište a sepište a já nebo někdo z kolegů to frkneme na nastěnku, nebo - až se vrátím z dovolené - zbytečné a prázdné entries prostě promažu.
    FIN
    FIN --- ---
    tak takhle by to nešlo - co je to "čestný vinohraďák"? nic takového neexistuje - jsme jen my, rodilí vinohraďáci, pak šťastní přistěhovalci, pak příbuzní trpící v dálných krajích (ex) a pak zybtek světa...
    S161
    S161 --- ---
    ja taky no..))
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    hlasim se na nasetenku
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    BUBBLE: vitej
    BUBBLE
    BUBBLE --- ---
    heh, tenhle klub jsem nejak uplne minul....:)

    Hlasim se k vam jako cestny Vinohradak.
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    LANTHAL: ano presne tak :)
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    no před blue velvet tam byla literární kavárka G+G ve který sem občas trochu pracovala, takže do blue natruc nechodim ... taková jako nostalgie ... já ke Krbu chodim večer a to nejspíš už nevaří, takže mi tam nic nevadí ...

    HARIBOKACHNA: že by Čurdová? :)
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    TOMASH: tam to znam blue velvet cafe neni to az tak zly ...
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    LANTHAL: zapomnela jsem jmeno,ale mela prezdivku pani prasatkova....
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    jinak doporučuju vinárničku U Krbu - ulice U Kanálky hned nahoře pod Polskou. Moc příjemná obsluha (obsluhují přímo majitelé), je tam krásnej klid (tzn. že tam nikdo moc nechodí páč je to taky takové zapadlejší), dají se půjčit šachy, záchody voněj a ceny jsou přijatelný. Jen mají teď do konce srpna dovolenou.
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    já měla za třídního Boleslava :) ... ale už je to nějakej ten rok zpátky ... koho ty?


    HARIBOKACHNA: a ty koho? :)
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    jaaa
    JOHNY_V
    JOHNY_V --- ---
    lanthal: kecaas :] koho si mel za tridni??
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    JOHNY_V: já :)
    JOHNY_V
    JOHNY_V --- ---
    hele a kdo chodil na zakladku na Jirak? ;]
    RETAL
    RETAL --- ---
    To nevadí, ok díky za tip. A ještě něco dalšího pro pana Jistotu?
    EDASX
    EDASX --- ---
    treba na kus reci - park vinohradsky vodarny? nebo cafe 21 ve slavikovce? ale to uz je zizkov =)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam