• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: novinky v systemu
    NYX
    NYX --- ---
    Sice jsem říkal, že už nikdy, ale očividně mi to nevydrželo, takže je nyní možné označovat příspěvky (jako zajímavé, zábavné, krásné, spam a zbytečně agresivní). Výtah z tohohle se nyní dá filtrovat na last (podle času, kategorie, typu a toho, kdo je označil (kdokoliv, přátelé, všichni)) a údaj o počtu označených příspěvků se ukazuje také po loginu na úvodní stránce.

    Nechci to nijak zvlášť komplikovat, měl by to sloužit jen jako možnost doporučit zajímavé příspěvky ostatním, kteří by je jinak mohli přehlédnout.

    Maximálně ještě časem udělám možnost zakázat v klubu zápis lidem, kteří notoricky spamují / prudí, proto tam jsou i ta negativní hodnocení.

    Připomínky kdyžtak do [ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    NYX
    NYX --- ---
    V premiove verzi se ted v hledani diskuzi ukazuje po najeti aktivita za posledni tri mesice.
    NYX
    NYX --- ---
    V prémiové verzi je v hledání příspěvků nyní možné omezit výsledky na určité časové rozmezí, případně pouze na sledované nebo navštívené diskuze.
    NYX
    NYX --- ---
    U každé žádosti o založení klubu jsou teď hlasovací tlačítka PRO a PROTI, můžete tak správcům dát najevo, jestli si klub najde svoje osazenstvo nebo je zbytečné ho zakládat.

    Všem hlasujícím PRO přijde v okamžiku založení klubu navíc upozornění do pošty.
    NYX
    NYX --- ---
    jen dve drobnosti v premiovce
    "vybrat vse" v historii a ukazovani poctu novych prispevku v hledani diskuzi
    NYX
    NYX --- ---
    Nyni je mozne pridavat prilohy i k udalostem.
    NYX
    NYX --- ---
    pokud se nekdo nemohl dostat v poslednich par dnech na nyx, tak to bylo chybou dns. presunul jsem je jinam a snad by to jiz melo byt ok.

    a taky nejakou dobu nefungovalo zalohovani/mazani posty nad limit...opravil jsem to a ted to jede, tak se nedivte pokud se vam udela zaloha (pripadne zalohy...deli se to ted tak, aby v kazdem souboru bylo maximalne 5000 zprav, at to neni tak narocne na otevirani)
    NYX
    NYX --- ---
    Trochu jsem zoptimalizoval upomínky a nyní je možné je používat i bez prémiové verze - jak v poště, tak v klubech.

    viz
    [ NYX @ nyx :: novinky v systemu ]
    [ NYX @ nyx :: novinky v systemu ]

    NYX
    NYX --- ---
    predelal jsem pridavani do pratel/ignorovani pres to JS menu na ikonkach. otestoval jsem to ve vsem moznem a vetsinou to snad chodi spravne...pokud by to nekde nejelo, dejte vedet (o iphonu vim, to dodelam v nejblizsi dobe).

    a take jsem snad prisel na to, jak vyresit problem se zmrsenou cestinou v konqueroru/safari (ve vecech nacitanych javascriptem)...doplnil jsem nabodenicka na vetsinu mist, kde kvuli tomu chybela. pokud jsem na to nekde zapomnel nebo naopak jeste nekde cestina blbne, dejte vedet.
    NYX
    NYX --- ---
    udelal jsem filtrovani v atom feedu u udalosti podle mista/typu.

    a upgradoval jsem jquery na novou verzi, tak kdyby neco nefungovalo spravne, dejte vedet.
    NYX
    NYX --- ---
    jen hlasim nejake drobnosti jako atom feed pro udalosti zacinajici v dany den (casem dodelam filtr podle misto/typu), atom feed pro prehled na uvodni strance, hledani ve verejnych statusech a nejake zmeny ve skinech...hodne odkazu jsem ted presunul do zahlavi daneho bloku (nove, nastaveni, feedy apod)
    NYX
    NYX --- ---
    Nasadil jsem novou kontrolu html - opravuje některé chyby (detekce javascriptu trochu přesnější, možnost uvozovek v hodnotách atributů apod). Ale v mnoha ohledech je mnohem přísnější (whitelist atributů pro každý tag, nutnost dávat hodnoty atributů do uvozovek (pokud nejsou pouze [a-z\.\-]) apod...).

    Zatím to funguje tak, že se nejdříve provede kontrola novým kódem a pokud text projde, zkontroluje se i tím starým. Chyby z nové verze jsou označeny pomocí [N]. Chyby staré verze se logují a pak je ručně projdu a zjistím, jestli tam přece jenom neproklouzne něco, co by nemělo.

    Pokud narazíte na atributy, které jsem zapomněl přidat do seznamu povolených, pošlete mi je do pošty a já je zařadím (nezapomeňte samozřejmě uvést i tag, u kterého se mají povolit :)).

    // nejde zatím vkládat komentáře, vím o tom a snad časem opravím - zatím se dá asi obejít přes <!-- title="testovaci poznamka" -->, ale zkusim to opravit poradne
    NYX
    NYX --- ---
    omlouvam se za ty vypadky, vyskytly se nejake problemy a cele to nakonec trvalo dele nez jsem cekal.

    jeste budou asi nejake mensi vypadky, budu dodelavat par zbylych drobnosti.
    NYX
    NYX --- ---
    kliknuti na zahlavi v historii skryje kluby bez novych prispevku
    NYX
    NYX --- ---
    [v premiovce]
    pokud vam nekdo odpovi v klubu, objevi se vam hned v zahlavi zprava s linkem na dany prispevek - vypada to takhle:

    NYX
    NYX --- ---
    V utery dopoledne ocekavejte delsi vypadek.

    Pridal jsem nejake dalsi moznosti nastaveni do prehledu na uvodni strance.

    A udalosti jsou nyni viditelne i bez prihlaseni, link je stejny jako uvnitr systemu.
    NYX
    NYX --- ---
    Uz je mozne nastavovat sledovani statusu pro kazdeho uzivatele zvlast.
    NYX
    NYX --- ---
    V událostech je teď možné vypsat události zadané Vámi.
    U upomínek v poště a v klubech je možné přidávat si k jednotlivým příspěvkům komentáře.
    NYX
    NYX --- ---
    btw: dneska slavil nyx 8 let existence. se to nezda, co? :)

    ale pri te prilezitosti byste mohli zajit do pripominek a napsat, jakym smerem by se mel podle vas nyx vyvijet v nasledujicim roce...a ja uvidim, co se s tim da delat :-)

    a nezapomente poprat Tori k narozeninam :-)))
    NYX
    NYX --- ---
    pokud jste zrovna aktivni a pribyde zaznam v prehledu na uvodni strance, system vas upozorni zpravou v zahlavi stranky

    ten prehled se obnovuje jednou za 15 minut, tak by to nemelo nikoho moc obtezovat...a pokud ano, da se to vypnout :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam