• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAVLINA2nyx :: Udělejte reklamu svému klubu na nyxu !
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    [ stopmotion videa / vaše i jiná / návody a rady ]

    Podělte se s námi o vaše výtvory nebo videa, která vás zaujala.
    Pokud by byl zájem, kreativní jedinci budou mít možnost se podílet na malém workshopu. ;)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    Kult barmana, kultura barového povaleče. Naše štamgastplacy, naši barmani, naše radosti.

    zaběhli jste se někdy někam skovat před deštěm a strávili tam pak většinu svého dosavadního života?
    vzal vás někdy kamarád na místo, kde jste se zavázali leštit pozadím barovou stoličku až do apokalypsy?
    když si nakonci večera voláte taxík, předpokládá operátorka, odkud pojedete?

    rádi si to poslechneme.

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    dejte jí někdo ban, ať tady nespamuje
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    JELENA: K tomu lze říct jen tolik, že nejvíce ústavou podložených práv mývají občané totalitních a autoritativních režimů. Svobodným režimům to přijde tak samozřejmé, že je nepotřebují podchycovat pravidly:-)
    JELENA
    JELENA --- ---
    Asi by měl někdo udělat reklamu klubu LASKA - PRAVA ZVIRAT a EKOLOGIE: What is topic?
    kde jsem byla zabanována (a můj příspěvek byl smazán) za to, že jsem tam vložila odkaz na článek od člověka, který pochopil, že veganství není správný životní styl. Byla jsem zabanována bez varování a přesto, že a) veganství je tématem klubu (několik příspěvků pod mým byl například odkaz propagující veganský styl života), b) lidé se v anketě vyjádřili, že v klubu chtějí i opačné názory - kritiku a c) můj příspěvek neobsahoval žádné urážky, nic nevhodného - prostě jenom samotný odkaz. Myslím, že lidé, kteří nemají rádi jednostrannou demagogii by jim tam měli jít udělat bordel.

    Kdyby tam náhodou chtěl někdo za mne ještě jednou vložit ten odkaz, je zde: A Vegan No More - a ten článek je opravdu velmi zajímavý.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    klub pojednavajici o tom kterak zitra znamena mene svobody nez dnes

    [ Zákazy ve společnosti ]
    LIBORO
    LIBORO --- ---
    LIBORO
    LIBORO --- ---
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    Auditko úplně nejhorší kapely v dějinách českého popu:

    [ 11.9.2010 VÁCLAVÁKFEST, PRAHA . CELKEM 14 KAPEL OD 10.00 - 20:00 HODIN!!! ]
    FELIS
    FELIS --- ---
    tak kdo chodil, chodi nebo bude chodit sem? :):
    [ Podskalská - VOŠ ekonomických studií (+ SPŠPT) ]
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    [ zajímavé blogy na internetech ]

    občas člověk narazí na nějaký blog (ne blogísky holčiček! spíš různý z idnes, aktualne, lidovek, atd...), který je škoda neukázat dalším, případně si na něj vyměnit názor s ostatními.
    Téma blogů - jakékoliv. Politika, příroda, jen takové výlevy, sport, záhady.. cokoliv.
    GECKON
    GECKON --- ---
    [ STEAM Powered Gamers ☺ [Alien Swarm, L4D, CSS, TF2, Insurgency, Red Orchestra, ...] ]
























     
    Steam je platforma společnosti Valve Corporation určená k digitální distribuci her a softwaru a zajištění multiplayerového a komunikačního zázemí pro hráče. Lze zde zakoupit a stáhnout mnoho her pokrývajících celé spektrum žánrů. Své produkty zde nabízí nejen Valve, ale také sto dalších vydavatelů, namátkou Strategy First, PopCap Games, THQ, 2K Games, Activision, Capcom, Codemasters, Eidos Interactive, Firaxis Games, id Software, Ritual Entertainment, Rockstar Games, Sega, Take-Two Interactive, LucasArts, Epic Games a Ubisoft. K poslednímu dni roku 2009 čítal seznam her přes 1000 položek a bylo zaregistrováno přes 25 milionů aktivních účtů.
     



    Omlouvám se, pokud se vám to zobrazuje roztažené, zřejmě chyba skinu vstahující se k tabulkám :/
    LALINA
    LALINA --- ---
    ZALOŽILA JSEM NOVÝ PROJEKT, ZATÍM PRIVATNÍ KLUB, POKUD SE UJME, POŽÁDÁM O ZALOŽENÍ VEŘEJNÝHO.
    WORKSPOTTING
    Máte rádi práci? Rádi se na ni díváte? Máte rádi kalby, pikniky, party a sleziny?
    Spojte příjemné s užitečným, sledujte práci bližních, když odpočíváte.
    Prostor pro tipy na dobrej workspooting- ať už banální nebo adrenalinovej či jinak krkolomnej
    Prostor na domlouvání podrobností srazů,
    Prostor na sdílení zkušeností, fotek atd.
    ČEST PRÁCI !!!
    KDO CHCE DOVNITŘ, PROSÍM PŘIHLAŠTE SE MI- JEN AKTIVNÍ

    Jo a pokud už tu někde na nyxu takovej klub je, řekněte mi...
    [ WORKSPOTTING ]
    NIS
    NIS --- ---
    3D Beauty | Graphic Gallery

    Galerie nejnovějších a aktuálních 3D grafických počinů předních světových, ale i českých grafiků.


    KILGORE
    KILGORE --- ---
    TRASHER
    TRASHER --- ---
    [ KRASOHLED :: Vinyl Kills The MP3 Industry :: Retro Kabaret 60's - 90's ]

    hudebni laborator tech, co milujou hudbu /nejen/ zlatych 60. let...
    prijdte se kouknout pod poklicku aneb jak se hleda kvalita :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---

    [ Městečko Palermo usíná na divokém západu ]


    kdybyste si někdo chtěl zkusit zahrát klasickou teamdebuildingovou hru - Městečko palermo, tak to překvapivě velmi zábavně jde i přes nyx. Navíc k tomu máme přidanou tematiku a zrovna hledáme příští téma (vybadá to buď na vraždění na pirátské lodi a nebo poněkud krvavou středoškolskou romanci)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam