• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAVLINA2nyx :: Udělejte reklamu svému klubu na nyxu !
    Staci, kdyz napisete toto:
    https://www.nyx.cz/index.php/discussion/674 
    a k tomu přidáte kratičký popisek (nebo jen název) klubu
    Poslední číslo je číslo vašeho klubu, které je dobré změnit. Najdete ho nad svojí ikonkou v klubu, případně celý odkaz zkopírujete z tlačítka "diskuze" ve vašem klubu.
    ============
    Jde to napsat i hezčejší formou když napíšete zhruba tohle:
    <a href=/discussion/349">Odkaz na klub pro nováčky a nováčkyně na Nyxu</a>

    Vysledek : Odkaz na klub pro nováčky a nováčkyně na Nyxu

    Co bez milosti smažu:
    • Jenom odkaz bez uvedení toho, o čem klub je
    • Kluby, do kterých se nedostanu !
    • reklamy na kluby, mající pouze popisek "vstupte" , "důležité", "podívejte se jestli vás zaujme" a podobné
    rozbalit záhlaví
    LIBORO
    LIBORO --- ---
    PRAASHEK: Doma je doma, vid:)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    LIBORO
    LIBORO --- ---
    PRAASHEK: co to je za klub? hod jsem link, diky.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    nechcete s tím už jít někam? ideálně do prdele?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    LIBORO
    LIBORO --- ---
    JELENA: Je rozhodně prokázáno, že konzumace masa zvyšuje agresivitu. Jsi tím, co jíš..:)
    JELENA
    JELENA --- ---
    LIBORO: já nevim, dělal někdo studie na téma ovlivnění psychiky veganským způsobem života? Možná bych to mohla zkusit, navrhnu zařazení dotazu na veganskou/vegetariánskou stravu do našich dotazníků... i když nějak nepředpokládám výrazný počet vegetariánů mezi biology :)
    LIBORO
    LIBORO --- ---
    JELENA: Hmm. No tak pak platí, to co tady již bylo napsáno
    THOMASMORTA. Ale překvapuje mě to, vegani by měli být přeci v pohodě lidi, ne?:)
    JELENA
    JELENA --- ---
    LIBORO: Ten klub je i o stravě - zrovna o vegeteriánském a veganském způspbu života. Jsou tam na to odkazy a diskutuje se tam o tom. Údajně jsem byla zkrouhnuta proto, že jsem tam nedala odkaz, ale "nápis A Vegan No More naschvál napsaný červeným písmem" - ehm, zřejmě chiličku odkaz nefungoval a vegany nenapadlo to zkusit za chvíli. To se dalo čekat. Nevadí, funkční odkaz s citáty (aby nemohli tvrdit, že je tam jen nadpis) z článku tam bude velmi brzy vrácen.
    LIBORO
    LIBORO --- ---
    JELENA: Ten klub není o stravě, ale o právách zvířat a to jsi asi nepochopila, a proto tě zkrouhli. Neprocházel jsem si to nějak podrobně, ale souhlasím s nimi, i když pár palců dolů u tvého příspěvku by bylo dostatečným zadostiučiněním. K tomu článku, na který dáváš odkaz - jednak takových článků je celá řada, takže tyhle názory nejsou vážně relevantní. A pak další věc, kterou jsi nepochopila - když je člověk vegan, tak je vegan, protože se jim rozhodl byt. Tím, že si člověk o veganství nic nezjistí, jen přestane jíst maso a zadělá si na zdravotní problémy je jen jeho blbost. Být veganem není úplně jednoduchý, musíš vědět co jíst pravidelně, aby jsi si měla plnohodnotný příjem všech důležitých látek. Jen začátek článku, kde v krevním testech tomu pseudoveganovi vylezlo, že mu chybí B12 je dostatečně výmluvný. To jsou absolutní základy. Každý sečtělý vegen nebo vegatarian ví, že B12 se nachází pouze v živočišných produktech nebo v mořských řasách (ty jsou ale hnusný), takže si B12 holt musí brát v tabletkách. A poslední věc, kterou jsi nepochopila - pokud o tvé názory někdo někde nestojí, měla by jsi se na to jednoduše vykašlat.
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    [ stopmotion videa / vaše i jiná / návody a rady ]

    Podělte se s námi o vaše výtvory nebo videa, která vás zaujala.
    Pokud by byl zájem, kreativní jedinci budou mít možnost se podílet na malém workshopu. ;)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    Kult barmana, kultura barového povaleče. Naše štamgastplacy, naši barmani, naše radosti.

    zaběhli jste se někdy někam skovat před deštěm a strávili tam pak většinu svého dosavadního života?
    vzal vás někdy kamarád na místo, kde jste se zavázali leštit pozadím barovou stoličku až do apokalypsy?
    když si nakonci večera voláte taxík, předpokládá operátorka, odkud pojedete?

    rádi si to poslechneme.

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    dejte jí někdo ban, ať tady nespamuje
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    JELENA: K tomu lze říct jen tolik, že nejvíce ústavou podložených práv mývají občané totalitních a autoritativních režimů. Svobodným režimům to přijde tak samozřejmé, že je nepotřebují podchycovat pravidly:-)
    JELENA
    JELENA --- ---
    Asi by měl někdo udělat reklamu klubu LASKA - PRAVA ZVIRAT a EKOLOGIE: What is topic?
    kde jsem byla zabanována (a můj příspěvek byl smazán) za to, že jsem tam vložila odkaz na článek od člověka, který pochopil, že veganství není správný životní styl. Byla jsem zabanována bez varování a přesto, že a) veganství je tématem klubu (několik příspěvků pod mým byl například odkaz propagující veganský styl života), b) lidé se v anketě vyjádřili, že v klubu chtějí i opačné názory - kritiku a c) můj příspěvek neobsahoval žádné urážky, nic nevhodného - prostě jenom samotný odkaz. Myslím, že lidé, kteří nemají rádi jednostrannou demagogii by jim tam měli jít udělat bordel.

    Kdyby tam náhodou chtěl někdo za mne ještě jednou vložit ten odkaz, je zde: A Vegan No More - a ten článek je opravdu velmi zajímavý.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    klub pojednavajici o tom kterak zitra znamena mene svobody nez dnes

    [ Zákazy ve společnosti ]
    LIBORO
    LIBORO --- ---
    LIBORO
    LIBORO --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam