• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDBanky, bankovnictví, bankovní operace
    YARIN
    YARIN --- ---
    ad trinity, chapu spravne, ze oba aktuálně cca sestiprocentne uroceny ucty "vyhoda + skvělý účet" a "výhoda+ skvělý jarní účet" jsou od zítřka úročený shodně sazbou 5.58 a jedinej rozdíl je v limitu 10 milionů?
    PESAN
    PESAN --- ---
    SHAOLIN81: Taky mam zkušenost cca 1,8 %, kdyz nejnižší sazby byly 2,5-3 %.
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    SHAOLIN81: muze se snadno stat ze zvyhodnena nabidka pro zamestnance je horsi nez verejna jine banky
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SHAOLIN81: to strasně záleží, ale my třeba díky muži máme hypotéku se sazbou 1,66, kterou jsme si brali ve chvíli, kdy se nejnižší nabídky pohybovaly cca okolo 2,5-3%. Ale byla to nějaká hodně krátkodobá akce, normálně to zas tak úžasně výhodné nemusí být.
    SHAOLIN81
    SHAOLIN81 --- ---
    Insider info wanted! Zvazuju pracovat pro banku na HPP misto na ICO. Chtel bych do financnich kalkulaci zahrnout i zvyhodnene urokove sazby pro zamestnance. O kolik se muze sazba pro zamestnance lisit od sazby pro cloveka z ulice? Jako cloveka z ulice beru cloveka, ktery si obeha vicero bank a vyjednava co nejnizsi urok s protinabidkami. Asi me hlavne zajima urok na hypo.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ADAMM: hele tak u me done. Jen je ten novej max sporici ucet neplatebni, takze se na nej penize daj poslat jen pres jejich bezny neo ucet… takze prevod sporici stary - neo bezny ucet - novy max sporici ucet, ale hotovo i se zalozenim v inet bankingu za par minut.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    SPLIFFBOY: jako asi jo, ale včera jsem si zablokoval účet, protože jsem si nevzpomněl na heslo :D tak až ho odblokuju, tak to můžu potvrdit...
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ADAMM: rozumim tomu spravne, ze sinteda na webu maxbank zalozim novy “max sporici ucet” a prevedu tam penize ze stavajiciho sporiciho uctu a jede se dal? Plus cast lidi si nevsimne a tedy ostrouha? Tohle hlidani bank zacina byt ve stavajici situaci celkem fulltime job
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    Jarní skvělý účet ta inzerovaná sazba platí jen pro nové klienty...
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    DJFRACTAL: To je Jarni Skvely ucet, ne ucet Vyhoda+ Dobry klient :-D. Musis umet plavat v mori Trinity uctu.
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    GHOSTSTALKER: ti museli mít ale nával nových zákazníků posledních pár měsíců, a ještě pořád inzerují, a vydatně, 6.08% "Kdy jindy, než teď"
    MISFIT
    MISFIT --- ---
    GHOSTSTALKER: Včera jsem tam přeposlal prachy eh...
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Max banka posílá mail, že mají nový výhodný spořicí účet!

    (Taky se tam malým písmem vlevo dole oznamuje, že na tom vašem jde úroková sazba strmě dolů a na novém je to omezeno výší vkladu. Z 5,70% na 4,20% a nový je 5,70% do 500k a nad to 5,60%.)

    Not cool toto. Předpokládám, že x lidí si nevšimne. Na webu napsáno bez větších vytáček:

    Měníme nabídku a sazby depozitních produktů | Max banka
    https://www.maxbanka.eu/novinky/menime-nabidku-a-sazby-depozitnich-produktu
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    TRINITY:

    Od 15. dubna 2024 upravujeme úročení Vašeho spořicího účtu Výhoda+ s marketingovou akcí Dobrý klient následovně:
    Zůstatek na účtu Výhoda+ Dobrý klient v CZK Úroková sazba (p.a.)*
    Neomezeně 5,58 %
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    NELDE: ja sem si chtel udelat premium ucet, ale nejde to online, narozdil od jinych uctue, clovek musi na premium pobocku. WTF , to je premium sluzba jak noha
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PATRIKCHRZ: BackOffice někde, kde je levná pracovní síla
    PATRIKCHRZ
    PATRIKCHRZ --- ---
    NELDE: jo, žádal jsem o kreditku u KB přes internet a spadlo to na stůl nějaké neznámé paní neznámo kde, místo k mému osobnímu bankéři. A ta to zamítla. Tak za půl roku jsem raději jel osobně za mým bankéřem a vyplnil to u něj - schváleno.
    NELDE
    NELDE --- ---
    Jinak včera jsem opustil KB, ten hlavní důvod bylo rušení pobočky poblíž. Při té příležitosti jsem zjistil, že
    - ač jsem podepisoval vše tam, prý byla moje pobočka jiná (on mi volal nějaký osobní bankéř, kterého jsem ale poslal někam, že mám jinou pobočku) - asi nějaký rozhodovací úředník netuší, že není Praha jako Praha
    - na rušení produktů je třeba mobilní aplikace (-; Ale jde to i bez, asi jsem nebyl první
    NELDE
    NELDE --- ---
    PATRIKCHRZ: Mohlo to dopadnout hůře, mohla Moneta spolknout jinou banku.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Moneta si nic jiného ani nezaslouží... Dobře jí tak ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam